Dodatki 

 • Saletra LACTOFERM 100ml

  Saletra, roztwór azotanu sodu do użycia w serowarstwie, zapobiega powstawaniu gazów w serze.

  20,00 zł Oczekiwanie na dostawę
 • Pomidorowa mieszanka ziół do sera

  Mieszanka Pomidorowa do sera to doskonała kompozycja aromatycznych przypraw podkreślająca smak i zapach tego smakołyka. Suszone pomidory, oregano, bazylia to tylko niektóre ziółka, które sprawią, że Twój pierwszy i drugi i dwudziesty ser będzie najzwyczajniej pyszny.

  2,90 zł
 • Paprykowa mieszanka ziół do sera

  Mieszanka Paprykowa do sera to doskonała kompozycja aromatycznych przypraw podkreślająca smak i zapach tego smakołyka. Papryka wędzona, słodka i ostra to tylko niektóre ziółka, które sprawią, że Twój pierwszy i drugi i dwudziesty ser będzie najzwyczajniej pyszny.

  3,90 zł
 • Szczypiorkowa mieszanka ziół do sera

  Mieszanka Szczypiorkowa do sera to doskonała kompozycja aromatycznych przypraw podkreślająca smak i zapach tego smakołyka. Szczypiorek, czosnek i kolorowy pieprz to tylko niektóre ziółka, które sprawią, że Twój pierwszy i drugi i dwudziesty ser będzie najzwyczajniej pyszny.

  2,90 zł
 • Ziołowa mieszanka ziół do sera

  Mieszanka Ziołowa do sera to doskonała kompozycja aromatycznych przypraw podkreślająca smak i zapach tego smakołyka. Pieprz, cząber, czarnuszka i tymianek to tylko niektóre ziółka, które sprawią, że Twój pierwszy i drugi i dwudziesty ser będzie najzwyczajniej pyszny.

  3,51 zł Oczekiwanie na dostawę
 • Wosk serowarski - czerwony

  Wosk plastyczny czerwony stosowany jest do powlekania serów podpuszczkowych dojrzewających (żółtych). Chroni ser przed wysuszeniem, zanieczyszczeniami i drobnoustrojami - głównie pleśnią.

  7,00 zł
 • Chlorek wapnia 10g

  Chlorek wapnia należy dodawać do mleka w celu zwiększenia wydajności produkcji sera – polepsza konsystencję i krzepliwość mleka oraz wzbogaca je w wapń. Jego użycie zmniejsza straty kazeiny oraz tłuszczu.

  1,50 zł