Winekity 

 • Winekit Cantina Cabernet Sauvignon

  Koncentrat soku z winogron odmiany Cabernet Sauvignon. Pozwala na przygotowanie 21l własnego czerwonego wina. Winogrona pochodzące z północnych Włoch. Gwarantują pełny smak i aromat gotowego wina. Dzięki kompleksowej mieszance drożdży i minerałów, zapewniona jest szybka fermentacja, pozwalająca cieszyć się młodym winem już po 7 dniach od rozpoczęcia fermentacji.

  159,00 zł Oczekiwanie na dostawę
 • Winekit Cantina Shirez/Merlot

  Koncentrat soku z wingron odmiany Syrah i Merlot. Pozwala uzyskać 21l aromatycznego , czerwonego wina. Wyraźne nuty ciemnych owoców jagodowych, leśnych ziół, delikatne taniny. Dzięki kompleksowej mieszance drożdży i minerałów, zapewniona jest szybka fermentacja, pozwalająca cieszyć się młodym winem już po 7 dniach od rozpoczęcia fermentacji.

  159,00 zł Dostępny
 • Winekit Cantina Chardonnay

  Koncentrat soku z winogron odmiany Chardonnay. Pozwala na uzyskanie 21l jednego z najpopularniejszych rodzajów białego wina. Cechuje się bogatym owocowym aromatem, delikatnym nutami wanilii i lekką taninowością. Wino pół wytrawne, dobrze zbalansowane z długim finiszem.

  159,00 zł Dostępny
 • Winekit Cantina Pinot Grigio

  Koncentrat soku z winogron odmiany Pinot Grigio pochdzące z północnych Włoch. Pozwala na otrzymanie 21l białego wina. W bukiecie wyczuwalne białe winogrona, nuty kwiatowe i cytrusowe. Pół wytrawne, lekko kwaskowe, orzeźwiające. Dzięki kompleksowej mieszance drożdży i minerałów, zapewniona jest szybka fermentacja, pozwalająca cieszyć się młodym winem już po 7 dniach od rozpoczęcia fermentacji.

  159,00 zł Dostępny