Sprawdzone receptury, znakomite piwa oparte na słodzie i chmielu. W każdym zestawie instrukcja warzenia piwa domowego. Teraz możesz wybrać w opcji produktów zestaw przygotowany na 20 lub 25 litrów domowego piwa!

Zestawy surowców 

na stronę
 • Bourbon RIS 24°BLG

  Russian Imperial Stout, przez niektórych uważany za króla piw. Mocarz o bardzo wysokim ekstrakcie i konkretnym poziomie alkoholu, ale przede wszystkim niezwykle bogatym i głębokim smaku. Na pierwszym planie intensywne nuty kawy i czekolady, w tle prażone orzechy, suszone śliwki, melasa. Szlachetności i bogactwa smaku dodają mu wiórki z beczki po burbonie dodane podczas cichej fermentacji.

  55,00 zł Produkt na magazynie
 • Belgian Coffee Dark Ale 16°BLG

  Ciemne, wyraziste w smaku belgijskie piwo. Mocne, rozgrzewające o bogatym bukiecie. Pochodzące ze słodów specjalnych, delikatne nuty suszonej śliwki, rodzynek oraz wyraźna czekolada. Zwieńczone aromatem świeżo palonych ziaren kawy odmiany Gwatemala SHB.

  55,00 zł Produkt na magazynie
 • American Light Ale 6°BLG

  Są momenty kiedy chcesz się napić dobrego piwa, ale o bardzo małej mocy alkoholu. American Light Ale to idealne rozwiązanie! Wyrazisty chmielowy aromat cytrusów, wyczuwalna słodowość dzięki specjalnemu słodowi o dużej ilości dekstryn a moc alkoholu to ok. 1,5-2%. Na zdrowie!!

  39,00 zł Produkt na magazynie
 • Kaffir White IPA 14° BLG

  Pochodząca z Azji limonka Kaffir-Papeda jest popularnym owocem m.in. w Tajlandii. Jej liście nadają wyrazistego smaku egzotycznych cytrusów. Owocowa rześkość i aksamitność typowa dla Wit Bier'a połączona z chmieleniem na zimno typowym dla piw typu IPA oraz nutami kardamonu doskonale współgrają z egzotycznym smakiem tego owocu.

  65,00 zł Oczekiwanie na dostawę
 • Made in Poland IPA 14° BLG

  Piwna rewolucja w Polsce to nie tylko nowe browary rzemieślnicze i dziesiątki premierowych piw każdego miesiąca. Rewolucja dokonuje się również na plantacjach chmielu, gdzie zaczynają pojawiać się nowofalowe odmiany o bardzo ciekawych, owocowych i kwiatowych aromatach.Wypróbuj je i uwarz mocno chmielone, polskie IPA oparte na odmianach wyhodowanych u rodzimych plantatorów. 

  46,00 zł Produkt na magazynie
 • Tropical Lager 12°BLG

  Piwo dolnej fermentacji, lager nachmielony nowofalowymi odmianami chmielu. Dostojny, czysty profil smakowy z wyraźnym odczuciem słodowości typowym dla klasycznych lagerów połączony z nowoczesnymi odmianami chmielu, wnoszącymi nuty owoców tropikalnych. Harmonijne połączenie klasyki i piwnej rewolucji.

  39,00 zł Produkt na magazynie
 • Australian Pale Ale 13°BLG

  Aromatycznie nachmielone piwo najlepszymi odmianami z antypodów. Owocowe nuty mango, marakuji na wyraźnie zbożowo-ciasteczkowej podstawie. Niezwykle pijalne i smaczne, które przekona nawet tych co uważają, że piwa nie lubią.

  52,00 zł Produkt na magazynie
 • VERMONT IPA 14°BLG

  Vermont IPA według receptury polskiego browaru rzemieślniczego Deer Bear. Bardzo intensywne aromaty owoców tropikalnych, delikatna goryczka - łagodne i aksamitne niczym owocowy sok. Duży udział płatków owsianych sprawia, że piwo jest naturalnie mętne, co jest cechą stylu, oraz posiada wyraźną treściwość.

  69,00 zł Oczekiwanie na dostawę
 • Porter bałtycki DEER BEAR 21°BLG

  Porter bałtycki według receptury polskiego browaru rzemieślniczego Deer Bear. Inensywnie czekoladowy smak i rozgrzewająca moc. Prażone ziarna zbóż z nutami rumu pochodzącymi od cukru Muscovado. Idealne piwo na zimę! Browar Deer Bear wraz z najlepszymi piwowarami domowymi przygotował serię piw Piwowar Domowy. Zostały one przeskalowane z warunków domowych na receptury w komercyjnym browarze.

  59,00 zł Oczekiwanie na dostawę
 • Norwegian Farmhouse Ale 14°BLG

  Tradycyjnie warzone piwo w norweskich wsiach. Tajemnica jego wyjątkowego smaku tkwi w gałęziach i owocach jałowca użytych do warzenia, specjalnym procesie zacierania i  najważniejsze w drożdżach. Kveik - po norwesku drożdże - szczep przekazywany z pokolenia na pokolenie kolejnym piwowarom.

  69,00 zł Produkt na magazynie