Sprawdzone receptury, znakomite piwa oparte na słodzie i chmielu. W każdym zestawie instrukcja warzenia piwa domowego. Teraz możesz wybrać w opcji produktów zestaw przygotowany na 20 lub 25 litrów domowego piwa!

Zestawy surowców 

na stronę
 • Made in Poland IPA 14° BLG

  Piwna rewolucja w Polsce to nie tylko nowe browary rzemieślnicze i dziesiątki premierowych piw każdego miesiąca. Rewolucja dokonuje się również na plantacjach chmielu, gdzie zaczynają pojawiać się nowofalowe odmiany o bardzo ciekawych, owocowych i kwiatowych aromatach.Wypróbuj je i uwarz mocno chmielone, polskie IPA oparte na odmianach wyhodowanych u rodzimych plantatorów. 

  46,00 zł Produkt na magazynie
 • Tropical Lager 12°BLG

  Piwo dolnej fermentacji, lager nachmielony nowofalowymi odmianami chmielu. Dostojny, czysty profil smakowy z wyraźnym odczuciem słodowości typowym dla klasycznych lagerów połączony z nowoczesnymi odmianami chmielu, wnoszącymi nuty owoców tropikalnych. Harmonijne połączenie klasyki i piwnej rewolucji.

  39,00 zł Produkt na magazynie
 • Australian Pale Ale 13°BLG

  Aromatycznie nachmielone piwo najlepszymi odmianami z antypodów. Owocowe nuty mango, marakuji na wyraźnie zbożowo-ciasteczkowej podstawie. Niezwykle pijalne i smaczne, które przekona nawet tych co uważają, że piwa nie lubią.

  52,00 zł Produkt na magazynie
 • VERMONT IPA 14°BLG

  Vermont IPA według receptury polskiego browaru rzemieślniczego Deer Bear. Bardzo intensywne aromaty owoców tropikalnych, delikatna goryczka - łagodne i aksamitne niczym owocowy sok. Duży udział płatków owsianych sprawia, że piwo jest naturalnie mętne, co jest cechą stylu, oraz posiada wyraźną treściwość.

  69,00 zł Produkt na magazynie
 • Porter bałtycki DEER BEAR 21°BLG

  Porter bałtycki według receptury polskiego browaru rzemieślniczego Deer Bear. Inensywnie czekoladowy smak i rozgrzewająca moc. Prażone ziarna zbóż z nutami rumu pochodzącymi od cukru Muscovado. Idealne piwo na zimę! Browar Deer Bear wraz z najlepszymi piwowarami domowymi przygotował serię piw Piwowar Domowy. Zostały one przeskalowane z warunków domowych na receptury w komercyjnym browarze.

  59,00 zł Produkt na magazynie
 • Norwegian Farmhouse Ale 14°BLG

  Tradycyjnie warzone piwo w norweskich wsiach. Tajemnica jego wyjątkowego smaku tkwi w gałęziach i owocach jałowca użytych do warzenia, specjalnym procesie zacierania i  najważniejsze w drożdżach. Kveik - po norwesku drożdże - szczep przekazywany z pokolenia na pokolenie kolejnym piwowarom.

  69,00 zł Produkt na magazynie
 • American WIT 12°BLG

  Witbier - belgijskie piwo pszeniczne, ze skórką pomarańczy curacao i kolendrą. Wersja American jest jeszcze intensywniejsza  cytrusowymi aromatami. Dzięki trzem rodzajom skórek pomarańczy - bergamotki, curacao, słodkiej pomarańczy smak i aromat jest niezwykle bogaty. Efekt dodatkowo potęgują amerykańskie odmiany chmielu. Oto pomarańcza w szklance piwa!

  42,00 zł Produkt na magazynie
 • Porter gryczany 14°BLG

  Porter górnej fermentacji, wzorowany na angielskich przedstawicielach stylu, wzbogacony rzadko spotykanym słodem gryczanym. Niezwykły smak tego słodu w piwie przywodzi na myśl odrobinę gryczanego miodu i melasy. Doskonale komponuje się z czekoladowymi słodami. Piwo bogate i pełne w smaku, nuty kawy, orzecha, gryczanego miodu podkreślone klasycznym angielskim chmielem aromatycznym.

  65,00 zł Produkt na magazynie
 • West Coast IPA 14°BLG

  Jedno z najbardziej bezkompromisowych IPA!  Tutaj liczy się tylko chmiel i jego aromat. Wytrawne, rześkie z wyrazistym zapachem cytrusów już po otwarciu butelki. Uwodzicielska słodycz chmielowych aromatów kontrowana wyraźną goryczką. Odurzające i drapieżne!

  59,00 zł Produkt na magazynie
 • EUREKA! Single hop 12°BLG

  Nowa odmiana amerykańskiego chmielu - Eureka! Mówią o nim, że to Super-Simcoe. Żywiczny, mocno owocowy - grejpfrut, mandarynka  z nutami jagód a nawet odrobiną mięty. Najlepszy sposób by go wypróbować to American Pale Ale single hop, lekkie i bardzo aromatyczne piwo chmielone tylko tą jedną odmianą. Sprawdź co ma do zaproponowania!

  59,00 zł Produkt na magazynie
 • Pacific Saison 14°BLG

  Pacific Saison to wariacja na temat klasycznego belgijskiego stylu piwa. Wykorzystanie  najbardziej aromatycznego chmielu nowozelandzkiego Nelson Sauvin oraz egzotycznych dodatków, jak aframon madagaskarski czy werbena cytrynowa, powoduje niezwykłą fuzję smaków.

  59,00 zł Produkt na magazynie
 • Kazbek Extra Pils 13°BLG

  Jeśli myślisz, że pils  to nudna klasyka, powinieneś spróbować tego piwa. Bardzo intensywnie chmielone odmianą wywodzącą się z chmieli dziko rosnących na kaukazie. Wyraźna goryczka i intensywny chmielowy pazur - aromaty korzenne, żywiczne, cytrusowe. Dla podkreślenia charakteru chmielone na zimno.

  59,00 zł Produkt na magazynie