Warzelnia Browaru - tu znajdziesz akcesoria do przeprowadzania procesu zacierania i gotowania brzeczki z chmielem.

Warzelnia 

na stronę
 • Hop Spider

  Hop spider wykonany z drobnej siatki stalowej o rozmiarze oczka 800 mikronów. Doskonałe rozwiązanie dla gotowania chmielu w brzeczce. Dzięki drobnym oczkom utrzymuje chmieliny wewnątrz a jednocześnie zapewnia swobodną cyrkulację brzeczki przez ścianki.

  179,00 zł Dostępny
 • Hop Spider 250μm

  Hop spider wykonany z drobnej siatki stalowej o rozmiarze oczka 250 mikronów. Doskonałe rozwiązanie dla gotowania chmielu w brzeczce. Dzięki drobnym oczkom utrzymuje chmieliny wewnątrz a jednocześnie zapewnia swobodną cyrkulację brzeczki przez ścianki.

  269,00 zł Oczekiwanie na dostawę
 • 109,00 zł Oczekiwanie na dostawę
 • Hop Tube

  Tuba wykonana jest ze stali nierdzewnej 304. Wymiary: średnica x wysokość = 6,6 x 29,7 cm

  70,00 zł
 • Zestaw podłączeniowy do chłodnicy zanurzeniowej

  Komplet przyłączy umożliwiający podłączenie chłodnicy zanurzeniowej do baterii kranowej z perlatorem wkręcanym.Złączka do węża igielitowego 10mm dostępnego w naszym sklepie. 

  35,01 zł Produkt na magazynie
 • Hop Stoper 3/4"

  Filtrator do chmielin wykonany z siatki stalowej o średnicy oczka 400 mikronów z gwintem 3/4". Umożliwia bardzo dokładne odfiltrowanie brzeczki po gotowaniu. Dzięki niewielkim oczkom zatrzymuje nawet najmniejsze drobiny chmielu. Nakrętka 3/4" umożliwia podłączenie do fermentora z kranikiem z naszej oferty. Proste w obsłudze i niezwykle efektywne urządzenie do domowego browaru!

  239,00 zł Oczekiwanie na dostawę
 • Hop Stoper Grainfather

  Filtrator do chmielin wykonany z siatki stalowej o średnicy oczka 400 mikronów dedykowany do automatycznej warzelni Grainfather. Umożliwia bardzo dokładne odfiltrowanie brzeczki po gotowaniu. Dzięki niewielkim oczkom zatrzymuje nawet najmniejsze drobiny chmielu.

  223,00 zł Oczekiwanie na dostawę
 • GRAINFATHER z nowym sterownikiem

  Zautomatyzowany browar domowy! Kompleksowy system pozwalający przeprowadzić zacieranie, gotowanie oraz studzenie brzeczki przy pomocy chłodnicy przeciwbieżnej. Sklep twojbrowar.pl jest autoryzowanym przedstawicielm marki Grainfather w Polsce. Oferujemy serwis oraz części zamienne.

  3 699,00 zł Dostępny
 • Graincoat

  Płaszcz izolacyjny do automatycznej warzelni Grainfather. Ogranicza utratę ciepła podczas zacierania. Materiał: pianka neoprenowa SBR 7mm.

  179,00 zł Dostępny