Szyszka 

na stronę
 • Chmiel Magnum szyszka 100g

  Rodzaj: Goryczkowy Zawatrość alfa kwasów: 13% Do piw: Dolnej i górnej fermentacji

  7,00 zł Oczekiwanie na dostawę
 • Chmiel Tettnanger szyszka 100g

  Niemiecki, tradycyjny chmiel aromatyczny. Stosowany głównie w europejskich piwach typu Lager jak i również w Angielskich piwach typu Ale.

  17,00 zł Oczekiwanie na dostawę
 • Chmiel do lambica szyszka 100g

  Mieszanka szyszek chmielu różnych odmian leżakowanych od 2015 roku z dostępem powietrza. Zwietrzały chmiel zalecany jest przy produkcji piw typu Sour , Lambic by uniknąć negatywnego oddziaływania alfakwasów na organizmy fermentacji.

  5,00 zł Produkt na magazynie
 • Chmiel Galaxy szyszka 100g

  Galaxy, jedna z najbardziej ekscytujących nowych odmian chmielu - prosto z Australii! Bogate nuty owocowe, marakuja, dla aromatu cytrusów dodawany na koniec gotowania. Znakomite efekty daje również podczas chmielenia na zimno. Zastosowanie m.in. Amerykańskie Ale, piwa górnej fermentacji. Stosowany często jako zamiennik chmielu Citra.

  24,00 zł Produkt na magazynie
 • Chmiel Zeus szyszka 100g

  Wysokogoryczkowa odmiana amerykańskiego chmielu. Stosowana z powodzeniem do piw typu AIPA,APA, Stout. Szlachetna, niezalegająca goryczka, bardzo dobra wydajność.

  17,00 zł Produkt na magazynie
 • Chmiel WGV szyszka 100g

  Chmiel o właściwościach uniwersalnych z przyjemnym lekko owocowym aromatem. Wyhodowany z odmiany Golding. Nadaje łagodnej, czystej goryczki. Stosowany dla aromatu wnosi owocowe nuty. Używany do chmielenia na zimno piw w stylu pale ale.

  15,99 zł Produkt na magazynie
 • Chmiel Willamette szyszka 100g

  Ten aromatyczny chmiel nadaje wspaniałe, delikatne aromaty ziołowe oraz czarnej porzeczki, które mogą być intensywne. Bardzo podobny w swoich właściwościach do angielskiego Fuggles, stanowi jedną z najczęściej stosowanych odmian chmielu w USA. Stosowany min. do chmielenia piw w stylu Bitter, Porter, Stout, angielskie ale.

  22,00 zł Produkt na magazynie
 • Chmiel WAI-ITI szyszka 100g

  Poznaj niezwykły, intensywny aromat cytrusów: limonki, cytryny, mandarynki. Chmiel o niezwykłych właściwościach aromatycznych stosowany do piw górnej fermentacji.

  19,00 zł Oczekiwanie na dostawę
 • Chmiel Triskel szyszka 100g

  Chmiel uniwersalny o przyjemnym aromacie kwiatowym i delikatnych nutach owocowych. Wysoka zawartość olejków eterycznych. Używany do chmielenia piw dolnej i górnej fermentacji.

  17,00 zł Produkt na magazynie
 • Chmiel Sybilla szyszka 100g

  Nadaje piwu intensywny aromat. Stosowany do szerokiej gamy piw.

  7,00 zł Produkt na magazynie