Szyszka 

na stronę
 • Chmiel Puławski Polska szyszka 100g

  Nowa odmiana polskiego chmiel. Aromat owocowy z lekko ziołowym tłem.

  9,00 zł Produkt na magazynie
 • Chmiel do lambica szyszka 100g

  Mieszanka szyszek chmielu różnych odmian leżakowanych od 2015 roku z dostępem powietrza. Zwietrzały chmiel zalecany jest przy produkcji piw typu Sour , Lambic by uniknąć negatywnego oddziaływania alfakwasów na organizmy fermentacji.

  5,00 zł Produkt na magazynie
 • Chmiel Galaxy szyszka 100g

  Galaxy, jedna z najbardziej ekscytujących nowych odmian chmielu - prosto z Australii! Bogate nuty owocowe, marakuja, dla aromatu cytrusów dodawany na koniec gotowania. Znakomite efekty daje również podczas chmielenia na zimno. Zastosowanie m.in. Amerykańskie Ale, piwa górnej fermentacji. Stosowany często jako zamiennik chmielu Citra.

  24,00 zł Produkt na magazynie
 • Chmiel Sorachi Ace szyszka 100g

  Pochodząca z Japonii, obecnie hodowana również w USA, odmiana chmielu słynąca ze swojego wyraźnego cytrynowego aromatu. Ceniony również za intensywną a przy tym delikatną i szlachetną goryczkę.

  21,00 zł Oczekiwanie na dostawę
 • Chmiel Summer szyszka 100g

  Chmiel o bogatych właściwościach aromatycznych. Nadaje aromaty słodkich owoców z nutami cytryny, melona, moreli. Świetnie sprawdza się w intensywnie chmielonych dla aromatu piwach typu American Pale Ale.

  23,00 zł Oczekiwanie na dostawę
 • Chmiel Fuggles szyszka 100g

  Angielski chmiel Fuggles. Delikatnie kwiatowy i miętowy charakter chmielu tworzy czysty i orzeźwiający smak piw typu ale. Stosowany do warzenia piw typu English Ale, American Ale, Stout, Porter.

  17,00 zł Produkt na magazynie
 • Chmiel Mosaic szyszka 100g

  Chmiel o kuszących właściwościach aromatycznych, nowa amerykańska odmiana opracowana w 2012 roku wywodząca się z chmielu Simcoe. Znany równieź jako HBC369. Ze względu na aromatyczną intensywność bywa nazywany "Citrą na sterydach", wnosi mieszankę aromatów mango, cytryny, owoców tropikalnych oraz ziemisto - żywicznych.

  21,00 zł Produkt na magazynie
 • Chmiel Citra szyszka 100g

  Chmiel o właściwościach uniwersalnych o intensywnym aromacie tropikalnych owoców stosowany także do chmielenia na zimno. Stosowany do chmielenia piw górnej fermentacji.

  21,00 zł Oczekiwanie na dostawę
 • Chmiel Centennial szyszka 100g

  Chmiel aromatyczny o nutach cytrusowych. Idealny do piw górnej fermentacji. Intensywny aromat.

  21,00 zł Produkt na magazynie
 • Chmiel Amarillo szyszka 100g

  Chmiel uniwersalny o charakterystycznych nutach owocowych, głównie cytrusowych. Używany do chmielenia piw górnej fermentacji w celu nadania charakterystycznego aromatu i goryczki.

  23,90 zł Produkt na magazynie