Szyszka 

na stronę
 • Chmiel Puławski Polska szyszka 100g

  Nowa odmiana polskiego chmiel. Aromat owocowy z lekko ziołowym tłem.

  9,00 zł Oczekiwanie na dostawę
 • Chmiel Cascade Polska szyszka 100g

  Polska odmiana chmielu Cascade. Wyraźne aromaty owocowe i żywiczne - grejpfrut, limonka.

  15,00 zł Oczekiwanie na dostawę
 • Chmiel Sorachi Ace szyszka 100g

  Pochodząca z Japonii, obecnie hodowana również w USA, odmiana chmielu słynąca ze swojego wyraźnego cytrynowego aromatu. Ceniony również za intensywną a przy tym delikatną i szlachetną goryczkę.

  21,00 zł Produkt na magazynie
 • Chmiel Summer szyszka 100g

  Chmiel o bogatych właściwościach aromatycznych. Nadaje aromaty słodkich owoców z nutami cytryny, melona, moreli. Świetnie sprawdza się w intensywnie chmielonych dla aromatu piwach typu American Pale Ale.

  23,00 zł Produkt na magazynie
 • Chmiel East Kent Goldings szyszka 100g

  Król angielskich chmieli, nadający wspaniały aromat. Polecany do oryginalnego IPA oraz angielskiego piwa typu Bitter. Chmiel jest uniwersalny, może być stosowany do późnego chmielenia, a ze względu na zawartość alfa kwasów stosować go można również jako chmiel goryczkowy.

  15,00 zł Oczekiwanie na dostawę
 • Chmiel Fuggles szyszka 100g

  Angielski chmiel Fuggles. Delikatnie kwiatowy i miętowy charakter chmielu tworzy czysty i orzeźwiający smak piw typu ale. Stosowany do warzenia piw typu English Ale, American Ale, Stout, Porter.

  17,00 zł Produkt na magazynie
 • Chmiel Mosaic szyszka 100g

  Chmiel o kuszących właściwościach aromatycznych, nowa amerykańska odmiana opracowana w 2012 roku wywodząca się z chmielu Simcoe. Znany równieź jako HBC369. Ze względu na aromatyczną intensywność bywa nazywany "Citrą na sterydach", wnosi mieszankę aromatów mango, cytryny, owoców tropikalnych oraz ziemisto - żywicznych.

  21,00 zł Produkt na magazynie
 • Chmiel Citra szyszka 100g

  Chmiel o właściwościach uniwersalnych o intensywnym aromacie tropikalnych owoców stosowany także do chmielenia na zimno. Stosowany do chmielenia piw górnej fermentacji.

  21,00 zł Oczekiwanie na dostawę
 • Chmiel Centennial szyszka 100g

  Chmiel aromatyczny o nutach cytrusowych. Idealny do piw górnej fermentacji. Intensywny aromat.

  21,00 zł Produkt na magazynie
 • Chmiel Amarillo szyszka 100g

  Chmiel uniwersalny o charakterystycznych nutach owocowych, głównie cytrusowych. Używany do chmielenia piw górnej fermentacji w celu nadania charakterystycznego aromatu i goryczki.

  23,90 zł Produkt na magazynie