Stosując drożdże płynne Wyeast Twoje piwo domowe nabierze niezwykłego bukietu smakowo-zapachowego.

WYEAST 

na stronę
 • Wyeast 1007 German Ale

  Szeroki zakres temperatur wpływa na styl gotowego piwa. Przeprowadzenie fermentacji w niższych temperaturach (zimna fermentacja) nadaje się do wyrobu piw typu lager. Wyższe temperatury powodują powstawanie delikatnych nut owocowych.

  35,90 zł Oczekiwanie na dostawę
 • Wyeast 2000 Budvar Lager

  Drożdże dolnej fermentacji, płynne. Pozwalają wytworzyć piwo wytrawne o słodowym profilu z delikatną nutką owocową i wyczuwalnym chmielowym aromacie.

  35,90 zł Oczekiwanie na dostawę
 • Wyeast 1010 American Wheat

  Płynne drożdże górnej fermentacji. Idealne dla piw o pożądanej niskiej zawartości estrów. Użycie tych drożdży umożliwia otrzymanie piwa rześkiego, wytrawnego o delikatnych nutach owocowych. Używany również do mocniejszych piw typu Ale.

  35,90 zł Produkt na magazynie
 • Wyeast 1203 Burton IPA Blend

  Drożdże do klasycznych piw angielskich. Profil estrowy moderowany wysokością tempertury, w niższym zakresie czysty, w wyższym bardziej estrowy. Piwa deliktanie owocowe z wyczuwalną słodowością. Drożdże o wysokiej flokulacji, idelnie nadają się do leżakowania piwa w kegach. Polecane do piw w stylu: Traditional and Historical English IPA, English Pale Ale, Robust Porter, Foreign Stouts

  35,90 zł Oczekiwanie na dostawę
 • Wyeast 1028 London Ale

  Piwa przy użyciu tego szczepu posiadają treściwy smak oraz wytrawne zakończenie, a jednocześnie rześkość i odrobinę owocowych nut. Często używany do mocniejszych rodzajów piw typu Ale.

  35,90 zł Oczekiwanie na dostawę
 • Wyeast 1056 American Ale

  Średnia produkcja estrów, niska owocowość, produkują piwa o dominującym profilu słodu i chmielu. Lekko cytrusowe nuty wytwarzają się podczas fermentacji w temp. 15 - 19°C.

  35,90 zł Oczekiwanie na dostawę
 • Wyeast 2035 American Lager

  Szczep drożdży dolnej fermentacji pochodzący z amerykańskiego browaru. Piwa słodowe, łagodne.

  35,90 zł Oczekiwanie na dostawę
 • Wyeast 1084 Irish Ale

  Drożdże górnej fermentacji, płynne. Nadają się do piw ciemnych. Przeprowadzając fermentację w temperaturach niższych otrzymasz piwo rześkie, w wyższych natomiast piwo o nutach owocowych, pełne.

  35,90 zł Oczekiwanie na dostawę
 • Wyeast 2042 Danish Lager

  Szczep dolnej fermentacji. Produkuje piwa wytrawne o miękkim, okrągłym finiszu z akcentem na aromat chmielu.

  35,90 zł Oczekiwanie na dostawę
 • Wyeast 1026 British Cask Ale

  Polecane do piw w stylu: Blonde Ale, English IPA, Extra Special/Strong Bitter (English Pale Ale), Southern English Brown, Special/Best/Premium Bitter, Standard/Ordinary Bitter

  35,90 zł Produkt na magazynie