Chmiel w postaci granulatu, ponad 80 światowych odmian do wyrobu piwa domowego.

Wg kraju pochodzenia 

na stronę
 • Styrian Goldings 50g - SL Chmiel granulat

  Chmiel aromatyczny pochodzący ze Słowenii. Nadaje piwu delikatny kwiatowy aromat. Stosowany głównie w europejskich piwach jasnych jak i piwach typu Stout.

  8,00 zł Produkt na magazynie
 • Kazbek 50g - CZ Chmiel granulat

  Nowa odmiana czeskiego chmielu zarejestrowana w 2008 roku. Powstała w wyniku krzyżówek z dziko rosnącymi rosyjskimi chmielami. Posiada intensywny aromat określany jako korzenny z akcentami cytrusowymi.

  6,00 zł Produkt na magazynie
 • Orbit 50g - NZ Chmiel granulat

  Unikatowa mieszanka  eksperymentalnych nowozelandzkich chmieli, które nie znajdują się w oficjalnej sprzedaży.  Charakteryzuje się wyraźnym aromatem słodkich owoców - mango, marakuja, białe winogrona - typowym dla odmian takich jak Motueka, Nelson Sauvin.

  10,00 zł Produkt na magazynie
 • Bullion 50g - UK Chmiel granulat

  Angielski chmiel wyhodowany jako odmiana goryczkowa. Szybko zdobył uznanie również dzięki włąsciwościom aromatycznym, szczególnie cennym przy piwach ciemnych, jak porter, stout, scottisch ale. Wyraźny żywiczny z nutami czerwonej porzeczki dobrze wypada również w takich stylach jak bitter czy IPA.

  8,50 zł Produkt na magazynie
 • Chinook 50g PL Chmiel granulat

  Wyhodowana w Polsce amerykańska odmiana ceniona za swoje właściwości aromatyczne i goryczkowe. Wyraźne nuty żywiczne i lekko cytrusowe (grejpfrut).

  7,00 zł Produkt na magazynie
 • Mistral 50g - FR Chmiel granulat

  Pochodząca z Alzacji nowa odmiana, wyhodowana na bazie chmielu Cascade. Nadaje aromaty owocowe, opisywane jako mango, marakuja, kumkwat.

  7,50 zł Produkt na magazynie
 • Ariana 50g - DE Chmiel granulat

  Nowa odmiana niemieckiego chmielu o bogatym profilu aromatycznym. Stosowany na smak i aromat wnosi nuty cytrusów, agrestu i wanilii. Doskonale sprawdza się przy chmieleniu na zimno.

  8,50 zł Produkt na magazynie
 • Loral 50g - USA Chmiel granulat

  Wyhodowana po raz pierwszy w 2016 roku odmiana amerykańskiego chmielu. Łączy w sobie cechy klasycznych, szlachetnych odmian stosowanych do piw górnej fermentacji z nowofalowymi chmielami używanymi we współczesnym piwowarstwie. Nadaje aromaty kwiatowe, cytrusowe z nutą ciemnych owoców i ziaren pieprzu.

  11,00 zł Produkt na magazynie
 • HPA-035 50g - AUS chmiel granulat

  Australijska, eksperymentalna odmiana chmielu, wyhodowana w Tasmanii. Niezwykłe połączenie klasycznych aromatów szlachetnych chmieli europejskich z rodziny Hallertau i owocowych nut owoców pestkowych. Doskonały chmiel dla klasycznych piw typu Pale Ale, IPA, Bitter. 

  15,90 zł Produkt na magazynie
 • Southern passion 50g - RPA Chmiel granulat

  Jedna z najbardziej aromatycznych afrykańskich odmian chmielu. Na pierwszym planie aromaty marakui i owoców jagodowych połączone z delikatnymi tonami ziemistymi i korzennymi.  

  12,90 zł Produkt na magazynie