Słody z pięciu krajów piwa: Słody Niemieckie Bestmalz, Słody Angielskie Thomas Fawcett & Sons, Słody Czeskie Klepiskowe Bernard, Słody Polskie DMGP Strzegom, Słody Belgijskie Castlemalting. Słody jasne to słody podstawowe do wyrobu piwa domowego.

Wg kraju pochodzenia 

na stronę
 • Słód CaraHell® 0,5 kg Weyermann®

  Niemiecki słód karmelowy, używany do produkcji piw jasnych. Jest źródłem dekstryn, wpływa na pełnię smakową i pienistość piwa, wprowadza nuty karmelowe.

  4,50 zł Produkt na magazynie
 • Słód Pilzneński 1 kg Niemcy

  Podstawowy słód do wyrobu piw zarówno górnej jak i dolnej fermentacji, jego udział w zasypie może stanowić 100%. Wysoka ekstraktywność, niska zawartość białka, wysoka siła enzymatyczna.

  5,50 zł Produkt na magazynie
 • Płatki pszeniczne 0,5 kg - Flaked Wheat

  Płatki pszeniczne niesłodowane (Flaked Wheat), dodawane m.in. do piw w stylu: white beers, grand cru, lambic. Mogą stanowić 20 do 40% zasypu.

  5,50 zł Produkt na magazynie
 • Słód Pilzneński 5 kg Niemcy

  Podstawowy słód do wyrobu piw zarówno górnej jak i dolnej fermentacji, jego udział w zasypie może stanowić 100%. Wysoka ekstraktywność, niska zawartość białka, wysoka siła enzymatyczna.

  25,50 zł Produkt na magazynie
 • Słód Wędzony Cherry Briess

  Amerykański słód wędzony na drzewie wiśniowym. Intensywny i szlachetny aromat wiśniowego dymu. Świetnie sprawdza się w jasnych i przy większym udziale ciemnych piwach, w których pożądany jest efekt "wędzonki".

  11,00 zł Produkt na magazynie
 • Słód Wiedeński 25 kg Strzegom

  Podstawowy słód do wyrobu piw górnej fermentacji, jego udział w zasypie może stanowić 100%. Nadaje piwom wyraźnie słodowego smaku.  Wysoka ekstraktywność.

  79,90 zł Produkt na magazynie
 • Słód Karmelowy Jasny 30EBC 25 kg

  Polski słód karmelowy do piw górnej fermentacji, nadaje piwu karmelowy posmak oraz wpływa na wytwarzanie trwałej piany.

  99,00 zł Produkt na magazynie
 • Słód Karmelowy czerwony 25 kg

  Słód karmelowy, używany do produkcji piw górnej fermentacji. Nadaje piwu bogaty, karmelowy smak i aromat z nutami toffee, wpływa na barwę gotowego piwa od lekko bursztynowej do czerwonej oraz wpływa na wytwarzanie trwałej piany.

  99,00 zł Oczekiwanie na dostawę
 • Słód bursztynowy 25 kg

  Słód bursztynowy  jest produkowany w procesie delikatnego prażenia słodu pilzneńskiego.  Cechuje go charakterystyczna  bursztynowa barwa i herbatnikowy  aromat. Odpowiedni do piw typu Kölsch, Scottish (2-5% zasypu), Pale Ale, Altbier (3-5% zasypu), Brown Ale (8-12% zasypu).

  109,00 zł Produkt na magazynie
 • Słód Karmelowy 150EBC 25 kg

  Polski słód karmelowy do piw górnej fermentacji, nadaje piwu karmelowy smak oraz wpływa na wytwarzanie trwałej piany.

  99,00 zł Produkt na magazynie