Brewkity - nachmielone ekstrakty słodowe do wyrobu smacznego piwa domowego!

Brewkity 

na stronę
 • Brewkit Brewferm Triple Piwo domowe

  Prawdziwe, belgijskie piwo Triple. W pełni słodowy smak, złocisty kolor, mocne, dobrze chmielone.

  65,01 zł Oczekiwanie na dostawę
 • Coopers 1,7kg Pale Ale

  Z tego koncentratu powstaje amerykańska odmiana, bursztynowego w kolorze piwa charakteryzująca się smakiem toffi o lekkim aromacie cytrusów i sosny oraz orzeźwiającym gorzkim wykończeniem i kremową pianką.

  65,01 zł Oczekiwanie na dostawę
 • Mangrove Jacks 1,8kg Berliner Sour Ale

  Piwo inspirowane klasycznym Berliner Weisse, wzorcu coraz bardziej popularnych piw kwaśnych. Bardzo orzeźwiające, wytrawne, wyraźnie kwaskowe z nutami owoców o bardzo małej goryczce. Idealne na gorące dni!

  99,00 zł
 • Kawa fermentowana CO ZA KAWA! 100g

  Kawa fermentowana CO ZA KAWA!, 100G Jedyna chłodna gazowana domowa kawa! Poczuj smak kawowych bąbelków! Oto wyjątkowy napój, który świetnie smakuje i …bąbelkuje. Z pozdrowieniami z miasta Łodzi. Kawa fermentowana - dla prawdziwych koneserów. Oryginalna receptura i wrażenia.

  7,50 zł Oczekiwanie na dostawę
 • Mangrove Jacks 2,5kg Belgian Saison

  Saison to belgijski styl piwa, tradycyjnie warzony w wiejskich browarach na okres żniw. Orzeźwiające jasne piwo z lekko owocowym aromatem i pikantnymi nutami pochodzącymi od belgijskich szczepów drożdży.

  99,00 zł
 • Mangrove Jacks 2,5kg American Hoppy Porter

  Ciemne, dobrze nachmielone piwo, Porter w wersji Amerykańskiej z chmieleniem na zimno.

  99,00 zł
 • Mangrove Jacks 2,5kg Red IPA

  Piwo o czerwono miedzianej barwie, podobnej do irlandzkiego Red Ale. Wyrazista goryczka bogaty aromat owoców tropikalnych, cytrusów i białych winogron. Chmielone na zimno.

  99,00 zł
 • Mangrove Jacks 1,8kg Golden Lager

  Wyraźnie słodowe, jasne piwo z delikatną goryczką. Chmielone na zimno chmielem Liberty. W smaku nuty zbożowo karmelowe, z lekkimi tonami wanilii i owoców.

  79,00 zł
 • Mangrove Jacks 2,5kg Bourbon Barrel Strong Ale

  Ciemne owoce i karmel doskonale połączone z zapachem Burbonu oraz subtelną nutą wanilii. Piwo pełne w smaku wyraźnie czekoladowe, charakteru nadają mu dołączone wiórki z dębowej beczki po Burbonie, dodawane na etapie cichej fermentacji.

  109,00 zł
 • Mangrove Jacks 2,4kg Cydr Malina i Limonka

  Zestaw do wyrobu cydru o smaku malina - limonka bazujący na wysokiej jakości soku (2,4kg). W zestawie drożdże do cydru Mangrove Jack's.

  95,01 zł Oczekiwanie na dostawę