Surowce 

na stronę
 • Saletra LACTOFERM 100ml

  Saletra, roztwór azotanu sodu do użycia w serowarstwie, zapobiega powstawaniu gazów w serze.

  20,00 zł Dostępny
 • Podpuszczka do serów 5x1g

  Podpuszczka mikrobiologiczna to preparat enzymatyczny uzyskany w wyniku kontrolowanej fermentacji specyficznych szczepów Rhizomucor miehei.

  5,00 zł Dostępny
 • Fresh Cheese Kit

  Zestaw serowarski Fresh Cheese Kit zawiera niezbędne elementy do wyrobu własnego sera w domu. Wystarczy tylko dodać świeżego mleka! Idealny zestaw dla początkujących serowarów, wydajność dołączonych surowców do 7kg sera. Poszczególne składniki surowcowe po wykorzystaniu można dokupićw naszym sklepie.

  149,00 zł Oczekiwanie na dostawę
 • Pomidorowa mieszanka ziół do sera

  Mieszanka Pomidorowa do sera to doskonała kompozycja aromatycznych przypraw podkreślająca smak i zapach tego smakołyka. Suszone pomidory, oregano, bazylia to tylko niektóre ziółka, które sprawią, że Twój pierwszy i drugi i dwudziesty ser będzie najzwyczajniej pyszny.

  2,90 zł Dostępny
 • Top-Up Cheese Kit

  Podstawowy zestaw miłośka domowych serów. Zestaw zawiera komplet surowców, wystarczy tylko świeże mleko.Poszczególne składniki surowcowe po wykorzystaniu można dokupić w naszym sklepie.

  89,00 zł Oczekiwanie na dostawę
 • Paprykowa mieszanka ziół do sera

  Mieszanka Paprykowa do sera to doskonała kompozycja aromatycznych przypraw podkreślająca smak i zapach tego smakołyka. Papryka wędzona, słodka i ostra to tylko niektóre ziółka, które sprawią, że Twój pierwszy i drugi i dwudziesty ser będzie najzwyczajniej pyszny.

  3,90 zł Dostępny
 • Bifivit kultury jogurtowe

  Zakwaska Bifivit do domowego przygotowania jogurtu zawiera połączenie bakterii pałeczek kwasu mlekowego, bifidobakterii lactis (kultur obecnych w mleku kobiety karmiącej) i bakterii kwasu propionowego.

  18,00 zł Dostępny
 • Twaróg VIVO kultury mleczne

  Nieocenionym atutem twarogu jest wysoka zawartość pełnowartościowego białka i minerałów, niezbędnych zarówno w trakcie wzrostu (dzieci, ciąża), jak i w postaci codziennej diety czy jako uzupełnienie niedoborów (sport, seniorzy). Dzięki zawartości białka i minerałów takich jak wapń i fosfor, sprzyja wzrostowi i rozwojowi szkieletu, mięśni oraz innych tkanek.

  18,00 zł Dostępny
 • Szczypiorkowa mieszanka ziół do sera

  Mieszanka Szczypiorkowa do sera to doskonała kompozycja aromatycznych przypraw podkreślająca smak i zapach tego smakołyka. Szczypiorek, czosnek i kolorowy pieprz to tylko niektóre ziółka, które sprawią, że Twój pierwszy i drugi i dwudziesty ser będzie najzwyczajniej pyszny.

  2,90 zł Dostępny
 • Podpuszczka mikrobiologiczna 50ml

  Podpuszczka do produkcji serów. Podpuszczka mikrobiologiczna to preparat enzymatyczny uzyskany w wyniku kontrolowanej fermentacji specyficznych szczepów Rhizomucor miehei .

  9,00 zł Dostępny