Surowce 

na stronę
 • Kultura jogurtowa LACTOFERM Bifidus na 1L

  Kultura bakterii do wyrobu jogurtów. Wystarcza na 1 litr jogurtu. Kultura może być wykorzystywana wielokrotnie.

  25,00 zł Dostępny
 • Kultura serowa LACTOFERM na 1L

  Kultura bakterii - zakwasza mleko do przygotowania serów, masła. Jeden litr kultury-matki wystarczy na zakwaszenie 100L mleka. Kultura-matka może zostać podzielona mniejsze porcje, np. 10ml i zamrożona w celu późniejszego użycia.

  20,00 zł Oczekiwanie na dostawę
 • Saletra LACTOFERM 100ml

  Saletra, roztwór azotanu sodu do użycia w serowarstwie, zapobiega powstawaniu gazów w serze.

  20,00 zł Dostępny
 • Podpuszczka do serów 5x1g

  Podpuszczka mikrobiologiczna to preparat enzymatyczny uzyskany w wyniku kontrolowanej fermentacji specyficznych szczepów Rhizomucor miehei.

  5,00 zł Dostępny
 • Fresh Cheese Kit

  Zestaw serowarski Fresh Cheese Kit zawiera niezbędne elementy do wyrobu własnego sera w domu. Wystarczy tylko dodać świeżego mleka! Idealny zestaw dla początkujących serowarów, wydajność dołączonych surowców do 7kg sera. Poszczególne składniki surowcowe po wykorzystaniu można dokupićw naszym sklepie.

  149,00 zł Dostępny
 • Kultura kefirowa LACTOFERM na 1L

  Kultura bakterii do wyrobu kefiru na bazie mleka. Wystarcza na 1 litr kefiru. Kultura może być wykorzystywana wielokrotnie.

  25,00 zł Dostępny
 • Kultura serowa na 100L

  Kultura bakterii - zakwasza mleko do przygotowania serów, masła. Jeden litr kultury-matki wystarczy na zakwaszenie 100L mleka. Kultura-matka może zostać podzielona mniejsze porcje, np. 10ml i zamrożona w celu późniejszego użycia.

  49,00 zł Oczekiwanie na dostawę
 • Artisan Cheese Kit

  Zestaw serowarski dla prawdziwych miłośników domowego sera. Skład zestawu umożliwa wyrób ogomnej gamyserów. Poszczególne składniki surowcowe po wykorzystaniu można dokupić w naszym sklepie.

  399,00 zł Oczekiwanie na dostawę
 • Pomidorowa mieszanka ziół do sera

  Mieszanka Pomidorowa do sera to doskonała kompozycja aromatycznych przypraw podkreślająca smak i zapach tego smakołyka. Suszone pomidory, oregano, bazylia to tylko niektóre ziółka, które sprawią, że Twój pierwszy i drugi i dwudziesty ser będzie najzwyczajniej pyszny.

  2,90 zł Dostępny
 • Top-Up Cheese Kit

  Podstawowy zestaw miłośka domowych serów. Zestaw zawiera komplet surowców, wystarczy tylko świeże mleko.Poszczególne składniki surowcowe po wykorzystaniu można dokupić w naszym sklepie.

  89,00 zł Dostępny
 • Paprykowa mieszanka ziół do sera

  Mieszanka Paprykowa do sera to doskonała kompozycja aromatycznych przypraw podkreślająca smak i zapach tego smakołyka. Papryka wędzona, słodka i ostra to tylko niektóre ziółka, które sprawią, że Twój pierwszy i drugi i dwudziesty ser będzie najzwyczajniej pyszny.

  3,90 zł Dostępny
 • Bifivit kultury jogurtowe

  Zakwaska Bifivit do domowego przygotowania jogurtu zawiera połączenie bakterii pałeczek kwasu mlekowego, bifidobakterii lactis (kultur obecnych w mleku kobiety karmiącej) i bakterii kwasu propionowego.

  18,00 zł Dostępny