THE YEAST BAY 

na stronę
 • Vermont Ale THE YEAST BAY

  Szczep drożdży, który w U.S.A obrósł legendą, nazywany Conan Yeast. Nieoficjalnie wiadomo, że wyizolowano go z podwójnego IPA, pochodzacego z Vermont browaru Alchemist. Bogaty profil estrowy-aromaty brzoskwini i cytrusów- niesamowicie wzbogaca mocno chmielone piwa.

  46,00 zł Oczekiwanie na dostawę
 • Wallonian Farmhouse THE YEAST BAY

  Pochodzący z browaru w belgijskiej Walonii szczep drożdży o bardzo bogatym profilu smakowym dedykowany do wiejskich piw belgijskich.Nadają piwom delikatnej cierpkości, ziemistości lekko przyprawowego charakteru. Głęboko odfermentowują, dając piwa wytrawne i rześkie.

  46,00 zł
 • 46,00 zł Oczekiwanie na dostawę
 • 46,00 zł Oczekiwanie na dostawę
 • Flanders Specialty Ale THE YEAST BAY

  Szczep drożdży do piw w stylu Flanders Ale. Profil wytrawny z  bogatym bukietem aromatycznym. Bardzo owocowe estry i delikatnie pikantne fenole. Mimo wytrawnego charakteru dobrze zachowuje słodowe smaki w piwie. Szczep wyizolowany z piw belgijskiego browaru specjalizującego się w klasycznych lokalnych stylach.

  46,00 zł
 • Farmhouse Sour Ale THE YEAST BAY

  Mieszanka szczepów Saccharomyces i kultur Lactobacillus. Dedykowane dla piw  typu Saison z bardziej kwaskowym profilem.

  46,00 zł
 • Brettanomyces Bruxellensis TYB207 THE YEAST BAY

  Szczep pochodzący z amerykańskiego browaru specjalizującego się belgijskich piwach. Jest to pojedyncza kultura brettanomyces bruxellensis. Nadaje piwu delikatnie kwaśny charakter ze złożonymi nutami owoców tropikalnych i "końskiej derki". Nadaje się do fermentacji głównej lub do przeprowadzenia przy jego użyciu tylko fermentacji cichej. Doskonale współgra ze szczepami do piw typu Saison.  

  46,00 zł
 • Amalgamation Brett Super Blend THE YEAST BAY

  Niezwykła mieszanka sześciu szczepów dzikich drożdży pozyskanych z belgijskich browarów. Każdy ze szczepów wnosi bardzo wyraźne aromaty owoców typowe dla dzikich drożdży. Ich kombinacja powoduje intensywny i unikatowy efekt smakowy.

  46,00 zł
 • Saison Brettanomyces Blend II THE YEAST BAY

  Unikatowa mieszanka dwóch szczepów drożdży do piw typu Saison (Wallonian Farmhouse II oraz Wallonian Farmhouse III) i dwóch kultur Brettanomyces Bruxellensis (TYB184 i TYB207). Doskonałe drożdże do piw typu Saison z wyraźnym charakterem dzikich drożdży. Nuty przyprawowe, ziemiste połączone z niezwykłą kombinacją owoców tropikalnych i delikatnej kwasowości. 

  46,00 zł