Drożdże 

na stronę
 • Drożdże gorzelnicze Turbo 48h - 135g

  Drożdże gorzelnicze do szybkiej i czystej fermentacji. Mogą byc używane nie tylko do nastawów cukrowych ale i do zacierów z kukurydzy, jęczmienia, żyta, pszenicy, ziemniaków i melasy. Umożliwiają uzyskanie nawet 19 - 20% alkoholu w ciągu 4- 7 dni

  15,00 zł Oczekiwanie na dostawę
 • Drożdże gorzelnicze Turbo 5-7 dni - 95g

  Drożdże gorzelnicze, aktywne są wysokoalkoholizującymi drożdżami o dużej tolerancji na temperaturę. Drożdże Turbo stosuje się głównie do fermentacji nastawów cukrowych i owocowych.

  7,50 zł Dostępny
 • Drożdże gorzelnicze Turbo 72h - 120g

  Drożdże Turbo mogą być używane do fermentacji nie tylko sacharozy ale i zacierów z kukurydzy, jęczmienia, żyta, pszenicy, ziemniaków oraz melasy.

  8,90 zł Dostępny
 • Drożdże gorzelnicze TurboFruit 5-7dni - 40g

  Wysokoalkoholizująca mieszanka drożdży winiarskich oraz pożywki do fermentacji nastawów z owoców białych i czerwonych. Szybka fermentacja, uwydatniony aromat owocowy. Wydajność alkoholu do 18%. Zestaw zawiera również pożywkę dla drożdży.

  7,50 zł Dostępny
 • Drożdże gorzelnicze TurboGRAPPA - 120g

  Wysokoalkoholizująca mieszanka drożdży gorzelniczych i winiarskich oraz pożywek do fermentacji nastawów z wytłoków owocowych ( jabłkowych, gronowych, porzeczkowych, gruszkowych i innych).

  11,00 zł Dostępny
 • Drożdże gorzelnicze TurboWHISKEY - 23g

  Drożdże gorzelnicze, aktywne są wysokoalkoholizującymi drożdżami o dużej tolerancji na temperaturę. Drożdże Turbo stosuje się głównie do fermentacji nastawów zbożowych (jęczmienia, żyta, pszenicy, kukurydzy, ryżu).

  6,30 zł Dostępny
 • Drożdże gorzelnicze RUM 72g

  Drożdże suche saccharomyces cerevisiae, dostosowane do fermentacji mieszanki melasy i sacharozy w stosunku 50:50. Zawierają pożywkę dla przeprowadzenia szybkiej fermentacji oraz amyloglukozydazę dla optymalnej wydajności. Produkują bogate aromaty owocowe.

  9,90 zł Dostępny
 • Drożdże gorzelnicze VODKA 72g

  Drożdże do wyrobu wódki o wyskiej wydajności, idealne dla nastawów z cukru, zbóż, ziemniaków. Zawierają pożywkę oraz amyloglukozydazę dla optymalizacji procesu fermentacji.

  9,90 zł Dostępny
 • Drożdże gorzelnicze WHISKEY 72g

  Drożdże gorzelnicze, aktywne są wysokoalkoholizującymi drożdżami o dużej tolerancji na temperaturę. Drożdże Turbo stosuje się głównie do fermentacji nastawów zbożowych (jęczmienia, żyta, pszenicy, kukurydzy, ryżu). Charakterystyczny smak domowej whisky.

  12,90 zł Dostępny
 • Drożdże gorzelnicze Fast Turbo 250g

  Drożdże gorzelnicze suche, fermentują do 24 godzin nawet 6kg cukru, produkując bardzo dobrej jakości destylaty. Dla uzyskania maksymalnej wydajności zaleca się stosowanie określonych na opakowaniu temperatur.

  19,90 zł Oczekiwanie na dostawę