Dodatki 

na stronę
 • Top Shelf Bourbon 50ml

  Aroamat i smak wytrawnego Bourbonu. Typowy dla tzw. "Kwaśnych zacierów", dających bogaty profil smakowy dzięki zachowaniu w procesie fermentacji części cukrów pozyskanych z zacieru.

  19,90 zł
 • Trawa żubrowa - Turówka wonna 12 szt. / 4 L

  Trawa żubrowa ze względu na zawartość kumaryny posiada bardzo przyjemny, przypominający nieco wanilię aromat. Głównym jej zastosowaniem jest aromatyzowanie wódek. Jako zioło ma również właściwości leczące dolegliwości układu trawiennego.

  3,00 zł
 • Płatki dębowe amerykańskie mocno przypalone 50g

  Płatki z dębu amerykańskiego, mocno opiekane. Nadają aromat dębowej beczki, nuty wanilli i migdałów. Dodawane na etapie cichej fermentacji do piwa/wina lub do gotowego destylatu. Dawkowanie 30-50g na 20L piwa/wina, 2-4g/l  destylatu.

  4,90 zł Produkt na magazynie
 • Płatki dębowe amerykańskie średnio przypalone 50g

  Płatki z dębu amerykanskiego lekko opiekane. Nadają aromat dębowej beczki. Dodawane na etapie cichej fermentacji do piwa/wina lub do gotowego destylatu. Dawkowanie 30-50g na 20L piwa/wina, 2-4g/l destylatu.

  4,90 zł Produkt na magazynie
 • Płatki dębowe francuskie średnio przypalone 50g

  Płatki z dębu francuskiego średnio opiekane. Nadają aromat dębowej beczki w gotowym piwie/winie. Dodawane na etapie cichej fermentacji lub do gotowego destylatu. Dawkowanie 5-50g na 20L piwa/wina, 2-4g/l destylatu.

  4,90 zł Produkt na magazynie
 • Płatki dębowe francuskie mocno przypalone 50g

  Płatki z dębu francuskiego mocno opiekane. Nadają aromat dębowej beczki w gotowym piwie/winie. Dodawane na etapie cichej fermentacji lub do gotowego destylatu. Dawkowanie 30-50g na 20L piwa/wina, 2-4g/l destylatu.

  4,90 zł Produkt na magazynie
 • Płatki dębowe Sherry Oloroso 50g

  Płatki dębowe z beczki sherry. Dodawane na etapie cichej fermentacji do piwa/wina lub do gotowego destylatu. Nadają aromat drewnianej beczki z nutami sherry. Dawkowanie 30-50g na 20L piwa/wina, 2-4g/l destylatu.

  5,90 zł Produkt na magazynie
 • Płatki dębowe Whisky 50g

  Płatki dębowe po beczce whisky. Nadają aromat drewnianej beczki z nutami whisky. Dodawane na etapie cichej fermentacji do piwa/wina lub do gotowego destylatu. Dawkowanie 30-50g na 20L piwa/wina, 2-4g/l destylatu.

  5,90 zł Produkt na magazynie
 • Alco-Crystal

  Produkt służący do poprawy smaku i aromatu spirytualiów. Skutecznie koryguje wady wódek, destylatów i win zachowując przy tym nutę owocową.

  7,50 zł
 • Płatki koniak 50g

  Płatki dębowe wyprodukowane z beczki po koniaku. Nadają aromat dębowej beczki i koniakowe nuty. Dodawane na etapie cichej fermentacji do piwa/wina lub do gotowego destylatu. Dawkowanie 30-50g na 20L piwa/wina, 2-4g/l destylatu.

  6,90 zł Produkt na magazynie