Nowe produkty

na stronę
 • Chmiel do lambica szyszka 100g

  Mieszanka szyszek chmielu różnych odmian leżakowanych od 2015 roku z dostępem powietrza. Zwietrzały chmiel zalecany jest przy produkcji piw typu Sour , Lambic by uniknąć negatywnego oddziaływania alfakwasów na organizmy fermentacji.

  5,00 zł Produkt na magazynie
 • American Hefeweizen 12°BLG

  Fuzja nowoczesnych odmian chmielu z dostojną klasyką. Pszeniczne piwo typu Hefeweizen, z wyraźnymi aromatami bananowymi i nutą goździków połączone z chmielami dającymi nuty gruszki, moreli, melona. Orzeźwienie i bogactwo smaku w jednym!

  42,00 zł Oczekiwanie na dostawę
 • American Light Ale 6°BLG

  Są momenty kiedy chcesz się napić dobrego piwa, ale o bardzo małej mocy alkoholu. American Light Ale to idealne rozwiązanie! Wyrazisty chmielowy aromat cytrusów, wyczuwalna słodowość dzięki specjalnemu słodowi o dużej ilości dekstryn a moc alkoholu to ok. 1,5-2%. Na zdrowie!!

  39,00 zł Produkt na magazynie
 • PIWOWAR NR26

  W tym numerze m.in.: Słody najczęściej używane w piwowarstwie; Wee Heavy; Drożdże piwowarskie produkujące kwas mlekowy; Oksydacja - wpływ na starzenie piwa; Izolacja drożdży piwnych ze środowiska naturalnego; Piwna Japonia; Fermentacja spontaniczna w browarze domowym

  10,00 zł Produkt na magazynie
 • Flanders Specialty Ale THE YEAST BAY

  Szczep drożdży do piw w stylu Flanders Ale. Profil wytrawny z  bogatym bukietem aromatycznym. Bardzo owocowe estry i delikatnie pikantne fenole. Mimo wytrawnego charakteru dobrze zachowuje słodowe smaki w piwie. Szczep wyizolowany z piw belgijskiego browaru specjalizującego się w klasycznych lokalnych stylach.

  46,00 zł
 • Chmiel Galaxy szyszka 100g

  Galaxy, jedna z najbardziej ekscytujących nowych odmian chmielu - prosto z Australii! Bogate nuty owocowe, marakuja, dla aromatu cytrusów dodawany na koniec gotowania. Znakomite efekty daje również podczas chmielenia na zimno. Zastosowanie m.in. Amerykańskie Ale, piwa górnej fermentacji. Stosowany często jako zamiennik chmielu Citra.

  24,00 zł Produkt na magazynie
 • Bourbon RIS 24°BLG

  Russian Imperial Stout, przez niektórych uważany za króla piw. Mocarz o bardzo wysokim ekstrakcie i konkretnym poziomie alkoholu, ale przede wszystkim niezwykle bogatym i głębokim smaku. Na pierwszym planie intensywne nuty kawy i czekolady, w tle prażone orzechy, suszone śliwki, melasa. Szlachetności i bogactwa smaku dodają mu wiórki z beczki po burbonie dodane podczas cichej fermentacji.

  55,00 zł Produkt na magazynie
 • Kulki szklane 100 g do obciążania woreczka do chmielenia na zimno

  Kulki szklane ⌀ 16mm. Idealne do obciążanie woreczków z chmielem podczas chmielenia na zimno. Łatwe do dezynfekcji, wytrzymałe.

  9,90 zł Oczekiwanie na dostawę
 • White Labs WLP059 Melbourne Ale

  Szczep drożdży wyizolowany w Australii ok. 1900 roku. Sprawdzający się w wielu piwach górnej fermentacji. Dzięki czystemu profilowi dobrze akcentuje dodatki użyte podczas warzenia piwa (kawa, przyprawy, owoce). Dobra flokulacja pozwala na uzyskania klarownych piw w krótkim czasie.

  36,90 zł Oczekiwanie na dostawę
 • White Labs WLP640 Brettanomyces anomalus

  Szczep drożdży a charakterystycznym dla brettanomyces profilu owoców tropikalnych i średnim poziomie kwasowości. Wysoka odporność na alkohol ( 8-12%). Używany do fermentacji cichej oraz głównej.  

  36,90 zł Produkt na magazynie