Kultury jogurtowe 

na stronę
 • VIVO Zakwaska BIFIVIT

  Zakwaska Bifivit do domowego przygotowania jogurtu zawiera połączenie bakterii pałeczek kwasu mlekowego, bifidobakterii lactis (kultur obecnych w mleku kobiety karmiącej) i bakterii kwasu propionowego.

  17,99 zł Produkt na magazynie
 • VIVO Zakwaska VITALAKT

  Spośród wszystkich oferowanych Zakwasek, Vitalakt cechuje największa różnorodność kultur bakterii. Starter zawiera laktobakterie, bifidobakterie, pałeczki kwasu mlekowego oraz mikroflorę ziaren kefiru. Vitalakt został opracowane z myślą o osobach aktywnych fizycznie, mających zwiększony wysiłek fizyczny

  17,99 zł Produkt na magazynie
 • VIVO Zakwaska DO JOGURTU

  Zakwaska do JOGURTu Vivo to zestaw kultur bakterii do przygotowania jogurtu doskonale sprawdzającego się w codziennej diecie każdego z nas. Jogurt ma przyjemny, naturalny smak, i doskonale nadaje się do podawania z owocami i naturalnymi dodatkami.

  17,99 zł Oczekiwanie na dostawę
 • VIVO Zakwaska PROBIO JOGURT

  Skład Simbilakt Vivo jeszcze szczególnie polecany dla osób chcących wzmocnić odporność organizmu. Jogurt przygotowany z użyciem tej Zakwaski można wprowadzić do diety każdego z nas, a szczególnie zalecany jest w trakcie lub po chorobie, albo jako profilaktyka dla osób, które często cierpią na infekcje bakteryjne.

  17,99 zł Oczekiwanie na dostawę
 • VIVO Zakwaska DO KEFIRU

  Kefir to prozdrowotny, tradycyjny słowiański napój. Jego właściwości sprawiają, że jest polecany dla osób w każdym wieku. Zawarte w nim kultury bakterii tworzą niekorzystne środowisko dla patogennych bakterii i grzybów. Kefir korzystnie wpływa na przemianę materii. Kefir domowy warto wprowadzić do diety osób w każdym wieku.

  17,99 zł Produkt na magazynie
 • VIVO Zakwaska SIMBILAKT z laktulozą

  Skład Simbilaktu z laktulozą warto wyróżnić ze względu na obecność szczepów Lactobacillus acidophilus. Ten gatunek kultur bakterii nie ginie w wyniku działania soków trawiennych i dobrze zagnieżdża się w jelicie grubym. Kultury te hamują wzrost drobnoustrojów chorobotwórczych, powstrzymują procesy gnicia i fermentacji w jelitach.

  17,99 zł Produkt na magazynie
 • VIVO Zakwaska FIT&SLIM

  Zakwaska Fit&Slim to propozycja dla osób, które chcą zmienić swój sposób odżywiania, wejść na drogę aktywności fizycznej i zdrowej diety. Starter do przygotowania domowego jogurtu zawiera żywą mikroflorę kultur bakterii, a jej wyróżniającym się składnikiem jest szczep Lactobacillus gasseri, który zyskał rozpoznawalność jako tzw. "probiotyk fitness".

  17,99 zł Produkt na magazynie
 • VIVO Zakwaska ENTERO JOGURT

  Wyróżniającą, charakterystyczną cechą jogurtu uzyskanego z Zakwaski Streptosan jest zawartość bakterii Enterocooccus faecium, która jest charakterystyczna dla normalnej biocenozy jelitowej długo żyjących stulatków w Abchazji. Szczep ten jest jednym z głównych składników mikroflory kaukaskich ukwaszonych produktów mlecznych - jogurtów maconi i serów suluguni.

  17,99 zł Produkt na magazynie
 • Kultury bakteryjne do jogurtu na 2L mleka

  Co łączy mleko z bakteriami? Okazuje się, że… kultura, a właściwie całkiem spora ilość kultur. I że do tego jest to połączenie bardzo korzystne, które nawet najlepsze, ale przecież zwykłe mleko wynosi na wyżyny smaku i gęstości pysznego jogurtu.

  18,00 zł Oczekiwanie na dostawę
 • 27,00 zł Oczekiwanie na dostawę