POMYSŁ NA PREZENT 

na stronę
 • Craft Beer Box IPA

  Zestaw: Brewkit IPA Mangrove Jacks's plus stylowe szkło degustacyjne do piwa Hamburg. Idealny komplet na prezent, zapakowany w pudełko z rączką Craft Beer Box.

  79,00 zł Produkt na magazynie
 • Craft Master One 0,5L

  Pojemność całkowita: 500ml

  12,00 zł Produkt na magazynie
 • Craft Beer Box Bavarian Wheat

  Zestaw Craft Beer Box: Szkło dedykowane do piw pszenicznych Danube oraz Brewkit Bavarian Wheat Mangrove Jack's

  73,00 zł Produkt na magazynie
 • Śrutownik stołowy

  Śrutownik stołowy - solidna konstrukcja, dostosowany do warunków domowych. Możliwość regulowania grubości śrutowanego słodu przy pomocy regulowanej tarczy. Wydajność śrutowania ok 30 kg/h

  249,00 zł Oczekiwanie na dostawę
 • Twój Browar Domowy

  "Twój Browar Domowy" to kompletny zestaw akcesoriów niezbędnych do uruchomienia Twojego pierwszego Browaru Domowego wraz z surowcami! Zestaw powiększony o fermentor dla wygody przeprowadzania procesów fermentacji i rozlewu oraz ulepszony o kapslownicę dwuramienną GRETA. Zestaw do przygotowania piwa z brewkitu.

  189,00 zł Produkt na magazynie
 • Domowe warzenie piwa Wyd. 4

  Autor tej książki – piwowar hobbysta z wieloletnim doświadczeniem – podpowiada, jak produkować pierwszorzędne piwo, które nie ustępuje jakością piwom komercyjnym. W poradniku tym znajdziesz mnóstwo informacji niezbędnych do tego, by samodzielnie uwarzyć piwo.

  30,00 zł Oczekiwanie na dostawę
 • Chłodnica zanurzeniowa

  Chłodnica zanurzeniowa ze stali nierdzewnej, pozwala na szybkie chłodzenie brzeczki piwnej ok 20 minut z 100°C do 25°C. Średnica chłodnicy: 215 mm.  Wysokość spirali łącznie: 190 mm. 

  169,00 zł Oczekiwanie na dostawę
 • Domowy wyrób serów. Wyd. 4

  Przemiana mleka w ser, to zadanie, o które może pokusić się każdy z nas. Nawet w warunkach domowych, eksperymentując z rodzajami mleka, czasem dojrzewania i temperaturą, można osiągnąć zaskakujące rezultaty, które sprawią radość nie tylko nam, ale także naszym najbliższym.

  30,00 zł Oczekiwanie na dostawę
 • Craft Beer Box Belgian Pale Ale

  Zestaw: Brewkit Belgian Pale Ale Mangrove Jacks's plus stylowe szkło degustacyjne do piw belgijskich Hostellerie. Idealny komplet na prezent, zapakowany w pudełko z rączką Craft Beer Box.

  69,00 zł Produkt na magazynie
 • Suszarka na 81 butelek

  Uniwersalny stojak - suszarka na 81 butelek to wspaniałe rozwiązanie w każdym browarze domowym. Teraz możesz dezynfekować, opłukiwać i suszyć butelki przed rozlewem każdej warki. Łatwy w montażu, po użyciu można rozłączyć poszczególne części.

  59,00 zł Produkt na magazynie