OMEGA YEAST 

na stronę
 • OYL-210 Brett Blend 1 Where Da Funk?

  Jeden ze słynnych szczepów browaru Colorado w Brett oraz dwa szczepy, które wcześniej były klasyfikowane jako Brett (ale obecnie są znane jako Saccharomyces), dają intensywne aromaty owoców tropikalnych, które dobrze komponują się z owocowymi chmielami aromatycznymi.

  38,90 zł
 • OYL-500 Saisonstein's Monster

  Saisonstein's Monster to oryginalna, genetyczna hybryda dwóch szczepów Saison, francuskiego (OYL-026) i belgijskiego (OYL-027). Jest wszechstronna, aromatyczna i łagodna z jedwabistym odczuciem w ustach.

  38,90 zł Oczekiwanie na dostawę
 • OYL-212 Brett Blend 3 Bring On Da Funk

  Brett Blend # 3: Bring on Da Funk składa się z dwóch szczepów Saccharomyces z Brett Blend # 1 (OYL-210) wzbogaconych zarówno Brettanomyces bruxellensis i Brettanomyces lambicus, a także dwa dodatkowe szczepy Brettanomyces ze słynnego browaru Brett Colorado oraz dwa szczepy Brett od „intensywnego” belgijskiego źródła.  Efektem tego blendu jest ekscytująca, owocowa, złożona z 8 odmian kompozycja.

  38,90 zł Oczekiwanie na dostawę
 • OYL-200 Tropical IPA

  Tropical IPA to wyjątkowa odmiana Saccharomyces poprzednio sklasyfikowana jako odmiana Brettanomyces, która wytwarza delikatne, cierpkie, tropikalne owoce mango i ananasa z czystym finiszem. Wypróbuj go w wyższych temperaturach, aby wydobyć tropikalnych aromatów.

  38,90 zł Oczekiwanie na dostawę
 • OYL-052 DIPA Ale

  Silnie fermentujący szczep popularnie nazywany „Conan”. Brzoskwiniowe, morelowe i ananasowe nuty są sterydami dla chmielu, uzupełniając aromaty zwłaszcza nowoczesnych chmieli.

  38,90 zł Oczekiwanie na dostawę
 • OYL-028 Belgian Ale W

  Niezawodny szczep, produkuje nuty owocowe i rustykalne fenole. Szczep Belgian Ale W pochodzi od słynnego browaru robiącego Triple. Dobrze flokulujący z szerokim zakresem temperatur. Trzech słynnych piwowarów używa tego szczepu według bardzo różnych receptur, pokazując wszechstronne wyniki.

  38,90 zł Oczekiwanie na dostawę
 • OYL-005 Irish Ale

  Uważa się, że irlandzki stout jest zrównoważony, wytrawny, rześki, lekko owocowy. Odmiana Irish Ale jest szczepem z niezawodną, średnią flokulacją i nutą owoców w najniższych zalecanych temperaturach, co zwiększa złożoność w wyższych temperaturach (18 ° C i więcej). Możliwe trochę diacetylu. Skuteczny w piwach ciemnych i o wysokiej gęstości poczatkowej.

  38,90 zł Oczekiwanie na dostawę
 • OYL-004 West Coast Ale I

  West Coast Ale I, popularnie zwany „Chico”, to niezawodny, wszechstronny i popularny szczep wspaniale uwydatniający słody i chmiele. Często stosowany szczep domowy, jest wysoce odfermentowujący i umiarkowanie flokulujący. Fermentuje szybko i czysto z lekkimi nutami cytrusowymi w temperaturze poniżej 66 ° F (19 ° C).

  38,90 zł Oczekiwanie na dostawę
 • OYL-211 Brett Blend 2 Bit O’ Funk

  Brett Blend # 2: Bit O 'Funk zawiera dwa szczepy Saccharomyces z Brett Blend # 1 (OYL-210) do burzliwej fermentacji i jest wzbogacony Brettanomyces bruxellensis w celu rozwoju klasycznej, "funkforward Brett" podczas wtórnej fermentacji. Wytworzenie nut „funky” zajmie dłuższy czas (3 miesiące lub dłużej)

  38,90 zł
 • OYL-024 Belgian Ale A

  Belgian Ale A, jako jeden z niewielu wysoce flokulujących szczepów piwa ale, pochodzi z walońskiego browaru, którego reputacja przewyższa niewielką wioskę, w której się znajduje. To świetna odmiana belgijskiego "domowego" Ale. Jest przyjazny dla browaru, łatwo się namnarza i ma dobrze wyważony profil smakowy ze zrównoważoną owocowością i fenolami. Estry rosną wraz ze wzrostem temperatury.

  38,90 zł Oczekiwanie na dostawę