OMEGA YEAST 

na stronę
 • OYL-211 Brett Blend 2 Bit O’ Funk

  Brett Blend # 2: Bit O 'Funk zawiera dwa szczepy Saccharomyces z Brett Blend # 1 (OYL-210) do burzliwej fermentacji i jest wzbogacony Brettanomyces bruxellensis w celu rozwoju klasycznej, "funkforward Brett" podczas wtórnej fermentacji. Wytworzenie nut „funky” zajmie dłuższy czas (3 miesiące lub dłużej)

  38,90 zł
 • OYL-605 Lactobacillus Blend

  Mieszanka Lactobacillus brevis i plantarum, która daje czysty profil, niezawodna w szerokim zakresie temperatur. Plantarum, wyizolowany we współpracy z Marz Community Brewing, działa skutecznie nawet w niższych temperaturach.

  44,90 zł Oczekiwanie na dostawę
 • OYL-091 Hornindal Kveik

  Unikalny i wyjątkowy norweski „kveik”, Hornindal, wytwarza tropikalny smak i złożony aromat, który może ujawniać się jako owoc pestkowy, ananas i suszona skórka owocowa, idealnie uzupełnia owocowe aromaty chmielu.

  38,90 zł Oczekiwanie na dostawę
 • OYL-016 British Ale VIII

  Bardzo dobrze flokulujący szczep pochodzący z bardzo cenionego angielskiego ESB, British Ale VIII ma wyjątkową owocowość i zauważalną słodycz na finishu. Fermentuje szybko i całkowicie. Jest niezawodny, ale wymaga przerwy diacetylowej. Aby uwydatnić owoce, fermentuj w górnych zakresach zalecanych temperatur.

  38,90 zł Oczekiwanie na dostawę
 • OYL-217 C2C American Farmhouse

  C2C American Farmhouse to mieszanka słynnego browaru ze północno-wschodniego wybrzeża w USA i jednego szczepu Brettanomyces z browaru w północno-zachodniej części USA. Mieszanka owocuje szybko rozwijającym się funky i owocowym piwem.

  38,90 zł Oczekiwanie na dostawę
 • OYL-011 British Ale V

  Dobry szczep górnej fermentacji, który pochodzi od słynnego producenta bitterów z Manchesteru, utrzymująca się mgiełka "British Ale V" i resztkowa słodkość znakomicie łączą się z charakterystycznym wyglądem i ogromnym, owocowym profilem chmielowym nowojorskich IPA (NEIPA). Alternatywnie wypróbuj DIPA (OYL-052), aby uzyskać nieco mniejszą resztkową słodycz.

  38,90 zł Oczekiwanie na dostawę
 • OYL-004 West Coast Ale I

  West Coast Ale I, popularnie zwany „Chico”, to niezawodny, wszechstronny i popularny szczep wspaniale uwydatniający słody i chmiele. Często stosowany szczep domowy, jest wysoce odfermentowujący i umiarkowanie flokulujący. Fermentuje szybko i czysto z lekkimi nutami cytrusowymi w temperaturze poniżej 66 ° F (19 ° C).

  38,90 zł
 • OYL-501 Gulo™ Ale

  Gulo Ale to najnowsze dzieło, które wyłoniło się z ciekawskich umysłów naszego zespołu badawczo-rozwojowego. Mieszanka Irish Ale (OYL-005) i French Saison (OYL-026), ta prawdziwa hybryda genetyczna to bestia pochłaniająca cukry, która tworzy bardzo wytrawne piwo bez pieprznych, goździkowych fenoli związanych z saisons i belgijskimi ale .

  38,90 zł
 • OYL-044 Kolsch II

  Szczep Kolsch pracujący w temperaturach 18-21C, flokuluje znacznie lepiej i szybciej się oczyszcza. Produkuje piwa typu lager, które są lekko owocowe, rześkie i czyste z nutą siarki, która znika z wiekiem, pozostawiając czyste piwo. Podkreśla smaki chmielowe.

  38,90 zł
 • OYL-500 Saisonstein's Monster

  Saisonstein's Monster to oryginalna, genetyczna hybryda dwóch szczepów Saison, francuskiego (OYL-026) i belgijskiego (OYL-027). Jest wszechstronna, aromatyczna i łagodna z jedwabistym odczuciem w ustach.

  38,90 zł