Sprawdzone receptury, znakomite piwa oparte na słodzie i chmielu. W każdym zestawie instrukcja warzenia piwa domowego. Teraz możesz wybrać w opcji produktów zestaw przygotowany na 20 lub 25 litrów domowego piwa!

Zestawy surowców 

na stronę
 • American Cascade Pale Ale 13°BLG

  Odkryj prawdziwy aromat chmielu Cascade! Ciemno miedziane piwo górnej fermentacji z bogatym smakiem słodu i uderzającym aromatem chmielu Cascade – żywiczność, kwiatowość i nuta cytrusów wyczuwalne już po otwarciu butelki – to efekt ponad 130 gram niezwykłego chmielu którego użyjesz do nachmielenia tego piwa. Efekt…nie do opisania!

  53,70 zł Produkt na magazynie
 • New Age Lemon Pils 12° BLG

  Piwo dolnej fermentacji, jasne, mocno nachmielone amerykańskim chmielem.

  56,00 zł Produkt na magazynie
 • Saison 14°BLG

  Orzeźwiające piwo górnej fermentacji z wyraźnymi aromatami owocowymi uzyskanymi dzięki skórkom pomarańczy. Smak ten podkreślają specjalne szczepy drożdży, dodając mu również lekko korzennego charakteru.

  53,00 zł Produkt na magazynie
 • Pale Ale 12°BLG

  Piwo górnej fermentacji, jak z angielskiego pubu! Bursztynowy kolor, bogactwo słodowych smaków i wyraźna, zdecydowana goryczka. Styl Pale Ale to klasyka brytyjskiego piwowarstwa.

  37,00 zł Produkt na magazynie
 • West Coast IPA 14°BLG

  Jedno z najbardziej bezkompromisowych IPA!  Tutaj liczy się tylko chmiel i jego aromat. Wytrawne, rześkie z wyrazistym zapachem cytrusów już po otwarciu butelki. Uwodzicielska słodycz chmielowych aromatów kontrowana wyraźną goryczką. Odurzające i drapieżne!

  63,00 zł Produkt na magazynie
 • AIPA - American India Pale Ale 16° BLG

  Piwo które zrewolucjonizowało współczesne piwowarstwo. Chmielowa bomba goryczki i niezwykłych cytrusowych aromatów. Zachwyca swoim zapachem i zaskakuje smakiem tych, którzy piją je po raz pierwszy. Jest nieco zdradliwe, gdyż pod osłoną wspaniałych aromatów ukrywa dużą moc.

  66,00 zł Produkt na magazynie
 • GRODZISKIE 8°BLG

  Piwo Grodziskie to efekt polskiej myśli piwowarskiej, warzone w Grodzisku Wielkopolskim już w XVI w.  Jasne lekkie piwo z wędzonym aromatem i przyjemną goryczką. Bardzo orzeźwiające, świetne na lato.

  31,00 zł Produkt na magazynie
 • PILS 12°BLG

  Piwo dolnej fermentacji, jasne, dobrze chmielone. Najpopularniejszy styl na świecie.

  33,00 zł Produkt na magazynie
 • Belgian Christmas Beer 20°BLG

  Ciemne, mocne piwo, intensywnie słodowe z kawowym aromatem, lekko zrównoważone goryczką. Piwo w stylu mocnych piw belgijskich.

  62,50 zł Produkt na magazynie
 • Witbier 11°BLG

  Witbier - Belgijskie piwo pszeniczne, z nutami owocowymi, lekko kwaskowe, orzeźwiające.

  37,00 zł Produkt na magazynie