Sprawdzone receptury, znakomite piwa oparte na słodzie i chmielu. W każdym zestawie instrukcja warzenia piwa domowego. Teraz możesz wybrać w opcji produktów zestaw przygotowany na 20 lub 25 litrów domowego piwa!

Zestawy surowców 

na stronę
 • Prawdziwe Pszeniczne 12°BLG

  Prawdziwe pszeniczne, piwo jasne górnej fermentacji, w stylu Weissbier. Piwo delikatne, wręcz deserowe, w smaku dominuje słodowość lekko zrównoważona goryczką.

  33,00 zł Produkt na magazynie
 • West Coast IPA 14°BLG

  Jedno z najbardziej bezkompromisowych IPA!  Tutaj liczy się tylko chmiel i jego aromat. Wytrawne, rześkie z wyrazistym zapachem cytrusów już po otwarciu butelki. Uwodzicielska słodycz chmielowych aromatów kontrowana wyraźną goryczką. Odurzające i drapieżne!

  63,00 zł Produkt na magazynie
 • AIPA - American India Pale Ale 16° BLG

  Piwo które zrewolucjonizowało współczesne piwowarstwo. Chmielowa bomba goryczki i niezwykłych cytrusowych aromatów. Zachwyca swoim zapachem i zaskakuje smakiem tych, którzy piją je po raz pierwszy. Jest nieco zdradliwe, gdyż pod osłoną wspaniałych aromatów ukrywa dużą moc.

  66,00 zł Produkt na magazynie
 • Sweet Stout 14°BLG

  Ciemne piwo z wyraźnymi nutami palonych słodów i kawy , ale w odróżnieniu od gorzkiego Dry Stouta, tu w smaku dominuje słodycz.

  44,00 zł Produkt na magazynie
 • SIMCOE SESSION IPA 10°BLG

  Chmielone intensywnie jak IPA, pełne cytrusowych aromatów, ale dzięki niskiej zawartości alkoholu, można go wypić dużo więcej. Ten nowy styl zdobywa coraz większą grupę zwolenników, którzy lubią dłużej delektować się bogactwem aromatu współczesnych chmieli.

  52,00 zł Produkt na magazynie
 • Belgian Quadrupel 21°BLG

  Bardzo mocne, bardzo złożone, bogate, słodowo-korzenne, owocowo-likierowe, ciemne belgijskie piwo. Bardziej ekstraktywny i mocniejszy niż dubbel. Złożony i intensywny aromat, łączący wysoki poziom głębokiej chlebowej, karmelowej, melasowej słodowości ze średnio wysokim do wysokiego poziomem owocowych estrów o charakterze rodzynek, suszonych śliwek, wiśni, daktyli, fig lub mirabelek.

  59,00 zł Oczekiwanie na dostawę
 • PILS 12°BLG

  Piwo dolnej fermentacji, jasne, dobrze chmielone. Najpopularniejszy styl na świecie.

  33,00 zł Produkt na magazynie
 • Berry Oatmeal Stout 13BLG 20l

  Piwo górnej fermentacji, ciemne z nutami palonego ziarna oraz czekolady z dodatkiem puree Jagodowego.

  80,00 zł Produkt na magazynie
 • Witbier 11°BLG

  Witbier - Belgijskie piwo pszeniczne, z nutami owocowymi, lekko kwaskowe, orzeźwiające.

  37,00 zł Produkt na magazynie
 • Brut IPA 13°BLG 20l

  Najmłodszy styl wśród IPA, całkowicie wytrawne, mocne piwo z mega aromatem amerykańskich chmieli!

  79,00 zł Produkt na magazynie