Sprawdzone receptury, znakomite piwa oparte na słodzie i chmielu. W każdym zestawie instrukcja warzenia piwa domowego. Teraz możesz wybrać w opcji produktów zestaw przygotowany na 20 lub 25 litrów domowego piwa!

Zestawy surowców 

na stronę
 • Ćeský Ležák Tmavý 12 ° BLG

  Piwo ciemne dolnej fermentacji w czeskim stylu! Wyraźny smak palonych słodów, zbożowość i stonowana goryczka dzięki czemu w smaku wyczuwalna również delikatna słodycz.

  34,00 zł Produkt na magazynie
 • Porter gryczany 14°BLG

  Porter górnej fermentacji, wzorowany na angielskich przedstawicielach stylu, wzbogacony rzadko spotykanym słodem gryczanym. Niezwykły smak tego słodu w piwie przywodzi na myśl odrobinę gryczanego miodu i melasy. Doskonale komponuje się z czekoladowymi słodami. Piwo bogate i pełne w smaku, nuty kawy, orzecha, gryczanego miodu podkreślone klasycznym angielskim chmielem aromatycznym.

  69,00 zł Produkt na magazynie
 • FOREIGN SMOKED STOUT 16°BLG

  Foreign Stout czyli mocniejsza, eksportowa wersja stoutu - tu dodatkowo smaki prażonych słodów podkreślone przez  aromat bukowego dymu. Bogaty udział słodów czekoladowych, angielskiego słodu brown oraz jęczmienia palonego sprawiają, że każdy łyk tego piwa jest jak kęs najlepszej gorzkiej czekolady pełnej prażonych orzechów.

  53,00 zł Produkt na magazynie
 • Pacific Saison 14°BLG

  Pacific Saison to wariacja na temat klasycznego belgijskiego stylu piwa. Wykorzystanie  najbardziej aromatycznego chmielu nowozelandzkiego Nelson Sauvin oraz egzotycznych dodatków, jak aframon madagaskarski czy werbena cytrynowa, powoduje niezwykłą fuzję smaków.

  63,00 zł Produkt na magazynie
 • Porter bałtycki DEER BEAR 21°BLG

  Porter bałtycki według receptury polskiego browaru rzemieślniczego Deer Bear. Inensywnie czekoladowy smak i rozgrzewająca moc. Prażone ziarna zbóż z nutami rumu pochodzącymi od cukru Muscovado. Idealne piwo na zimę! Browar Deer Bear wraz z najlepszymi piwowarami domowymi przygotował serię piw Piwowar Domowy. Zostały one przeskalowane z warunków domowych na receptury w komercyjnym browarze.

  63,00 zł Produkt na magazynie
 • Kazbek Extra Pils 13°BLG

  Jeśli myślisz, że pils  to nudna klasyka, powinieneś spróbować tego piwa. Bardzo intensywnie chmielone odmianą wywodzącą się z chmieli dziko rosnących na kaukazie. Wyraźna goryczka i intensywny chmielowy pazur - aromaty korzenne, żywiczne, cytrusowe. Dla podkreślenia charakteru chmielone na zimno.

  63,00 zł Produkt na magazynie
 • New Age Lemon Pils 12° BLG

  Piwo dolnej fermentacji, jasne, mocno nachmielone amerykańskim chmielem.

  56,00 zł Produkt na magazynie
 • HERFSTBOK 16°BLG

  Warzony głównie w Holandii koźlak górnej fermentacji. Jest to piwo sezonowe, dostępne głównie jesienią. Piwo o profilu zdecydowanie słodowym, treściwe, wyczuwalne nuty przypieczonej skórki chleba. Goryczka bardzo łagodna. Delikatnie rozgrzewające. Idealne na jesienne i zimowe wieczory.

  49,00 zł Produkt na magazynie
 • Barley Wine 25°BLG 15L

  Barley wine, czyli „wino jęczmienne”, mocne, esencjonalne, rozgrzewające i słodowe piwo. Styl mocno odbiegający od większości kraftowych piw, idealny na zimowe wieczory.

  63,00 zł Produkt na magazynie
 • Belgian Tripel 19°BLG

  Mocne jasne piwo z dobrze ukrytym alkoholem, połączenie przypraw, owoców i smaków alkoholowych wsparte przez miękkie cechy słodu.

  54,00 zł Produkt na magazynie