Sprawdzone receptury, znakomite piwa oparte na słodzie i chmielu. W każdym zestawie instrukcja warzenia piwa domowego. Teraz możesz wybrać w opcji produktów zestaw przygotowany na 20 lub 25 litrów domowego piwa!

Zestawy surowców 

na stronę
 • Belgian Christmas Beer 20°BLG

  Ciemne, mocne piwo, intensywnie słodowe z kawowym aromatem, lekko zrównoważone goryczką. Piwo w stylu mocnych piw belgijskich.

  62,50 zł Produkt na magazynie
 • GRODZISKIE 8°BLG

  Piwo Grodziskie to efekt polskiej myśli piwowarskiej, warzone w Grodzisku Wielkopolskim już w XVI w.  Jasne lekkie piwo z wędzonym aromatem i przyjemną goryczką. Bardzo orzeźwiające, świetne na lato.

  31,00 zł Produkt na magazynie
 • SIMCOE SESSION IPA 10°BLG

  Chmielone intensywnie jak IPA, pełne cytrusowych aromatów, ale dzięki niskiej zawartości alkoholu, można go wypić dużo więcej. Ten nowy styl zdobywa coraz większą grupę zwolenników, którzy lubią dłużej delektować się bogactwem aromatu współczesnych chmieli.

  52,00 zł Produkt na magazynie
 • Belgian Quadrupel 21°BLG

  Bardzo mocne, bardzo złożone, bogate, słodowo-korzenne, owocowo-likierowe, ciemne belgijskie piwo. Bardziej ekstraktywny i mocniejszy niż dubbel. Złożony i intensywny aromat, łączący wysoki poziom głębokiej chlebowej, karmelowej, melasowej słodowości ze średnio wysokim do wysokiego poziomem owocowych estrów o charakterze rodzynek, suszonych śliwek, wiśni, daktyli, fig lub mirabelek.

  59,00 zł Produkt na magazynie
 • Berry Oatmeal Stout 13BLG 20l

  Piwo górnej fermentacji, ciemne z nutami palonego ziarna oraz czekolady z dodatkiem puree Jagodowego.

  80,00 zł Produkt na magazynie
 • Brut IPA 13°BLG 20l

  Najmłodszy styl wśród IPA, całkowicie wytrawne, mocne piwo z mega aromatem amerykańskich chmieli!

  79,00 zł Produkt na magazynie
 • Truskaffkowe-Loffe 12°BLG

  American Wheat czyli piwo pszeniczne w wersji amerykańskiej. Lekkie, orzeźwiające o niskiej goryczce i bogatym aromacie cytrusów pochodzącym z amerykańskich odmian chmieli. Teraz dodatkowo z puree z truskawki tworzy idealną kompozycję na upalne lato.

  86,00 zł Produkt na magazynie
 • Kaffir White IPA 14° BLG

  Pochodząca z Azji limonka Kaffir-Papeda jest popularnym owocem m.in. w Tajlandii. Jej liście nadają wyrazistego smaku egzotycznych cytrusów. Owocowa rześkość i aksamitność typowa dla Wit Bier'a połączona z chmieleniem na zimno typowym dla piw typu IPA oraz nutami kardamonu doskonale współgrają z egzotycznym smakiem tego owocu.

  65,01 zł Produkt na magazynie
 • +100 IBU IPA 21°BLG

  +100 IBU, kaliber dla prawdziwych twardzieli. Tyle jednostek chmielowej goryczki w piwie czyni je prawdziwym wyzwaniem dla piwnych fanatyków! Mocne, esencjonalne, przepełnione chmielowymi olejkami nadającymi goryczki oraz smaku i aromatu cytrusów. Zmierzysz się z nim?

  92,30 zł Produkt na magazynie
 • Bloody Orange IPA - 14°BLG

  Soczysta IPA z pulpą z czerwonej pomarańczy. Ta wyjątkowa odmiana pomarańczy pochodzi z Sycylii i właśnie tamtejszemu mikroklimatowi zawdzięcza swoją barwę, intensywność smaku i aromatu. W połączeniu z amerykańskim chmielem to cytrusowe orzeźwienie wyniesione na najwyższy poziom.   

  93,00 zł Oczekiwanie na dostawę