Sprawdzone receptury, znakomite piwa oparte na słodzie i chmielu. W każdym zestawie instrukcja warzenia piwa domowego. Teraz możesz wybrać w opcji produktów zestaw przygotowany na 20 lub 25 litrów domowego piwa!

Zestawy surowców 

na stronę
 • American Cascade Pale Ale 13°BLG

  Odkryj prawdziwy aromat chmielu Cascade! Ciemno miedziane piwo górnej fermentacji z bogatym smakiem słodu i uderzającym aromatem chmielu Cascade – żywiczność, kwiatowość i nuta cytrusów wyczuwalne już po otwarciu butelki – to efekt ponad 130 gram niezwykłego chmielu którego użyjesz do nachmielenia tego piwa. Efekt…nie do opisania!

  53,70 zł Produkt na magazynie
 • Belgian Christmas Beer 20°BLG

  Ciemne, mocne piwo, intensywnie słodowe z kawowym aromatem, lekko zrównoważone goryczką. Piwo w stylu mocnych piw belgijskich.

  62,50 zł Produkt na magazynie
 • Truskaffkowe-Loffe 12°BLG

  American Wheat czyli piwo pszeniczne w wersji amerykańskiej. Lekkie, orzeźwiające o niskiej goryczce i bogatym aromacie cytrusów pochodzącym z amerykańskich odmian chmieli. Teraz dodatkowo z puree z truskawki tworzy idealną kompozycję na upalne lato.

  86,00 zł Oczekiwanie na dostawę
 • Kaffir White IPA 14° BLG

  Pochodząca z Azji limonka Kaffir-Papeda jest popularnym owocem m.in. w Tajlandii. Jej liście nadają wyrazistego smaku egzotycznych cytrusów. Owocowa rześkość i aksamitność typowa dla Wit Bier'a połączona z chmieleniem na zimno typowym dla piw typu IPA oraz nutami kardamonu doskonale współgrają z egzotycznym smakiem tego owocu.

  65,01 zł Produkt na magazynie
 • +100 IBU IPA 21°BLG

  +100 IBU, kaliber dla prawdziwych twardzieli. Tyle jednostek chmielowej goryczki w piwie czyni je prawdziwym wyzwaniem dla piwnych fanatyków! Mocne, esencjonalne, przepełnione chmielowymi olejkami nadającymi goryczki oraz smaku i aromatu cytrusów. Zmierzysz się z nim?

  92,30 zł Produkt na magazynie
 • Bloody Orange IPA - 14°BLG

  Soczysta IPA z pulpą z czerwonej pomarańczy. Ta wyjątkowa odmiana pomarańczy pochodzi z Sycylii i właśnie tamtejszemu mikroklimatowi zawdzięcza swoją barwę, intensywność smaku i aromatu. W połączeniu z amerykańskim chmielem to cytrusowe orzeźwienie wyniesione na najwyższy poziom.  

  93,00 zł Produkt na magazynie
 • Marakuja Milkshake IPA 17°BLG

  Milkshake IPA czyli delikatne piwo z dodatkiem laktozy, nadającej subtelnej słodyczy i płatków owsianych wpływających na aksamitną teksturę piwa i treściwość. Najważniejsza jest jednak pulpa z marakui dodana w trakcie fermentacji i odmiany chmieli nadające intensywny smak tropikalnych owoców.

  97,00 zł Produkt na magazynie
 • Mango Milkshake IPA 17°BLG

  Aksamitne w odczuciu piwo, wyraźnie owocowe z delikatnie wyczuwaną słodyczą. Za jego wyjątkowy smak odpowiada pulpa z owoców mango dodana na etapie fermentacji, laktoza i amerykańskie odmiany chmieli. 

  95,01 zł Produkt na magazynie
 • Liczi White IPA 16° BLG

  Połączenie belgijskiego piwa pszenicznego z mocno chmielonym IPA. Delikatnie kwaskowe z intensywnym aromatem owoców pochodzącym od chmielu i pulpy z owoców liczi dodanej w trakcie fermentacji.

  99,00 zł Produkt na magazynie
 • Grapefruit Sour Ale 13°BLG

  Kwaśne piwo o dominującym smaku grejpfruta i zapachu cytrusów. Oryginalny i niezwykle orzeźwiający smak, doskonale sprawdzi się w upalne dni. Piwo z procesem klasycznego zakwaszania oraz chmielone na zimno amerykańskim chmielem

  73,80 zł Produkt na magazynie