Sprawdzone receptury, znakomite piwa oparte na słodzie i chmielu. W każdym zestawie instrukcja warzenia piwa domowego. Teraz możesz wybrać w opcji produktów zestaw przygotowany na 20 lub 25 litrów domowego piwa!

Zestawy surowców 

na stronę
 • Berliner Weisse 8°BLG

  Klasyk ponownie odkryty przez piwną rewolucję. Kwaśne, lekkie piwo pszeniczne. Warzone w XIX w. w Berlinie. Bardzo orzeźwiające, jasne, mocno nagazowane. Przez wojska napoleońskie nazywane było "szampanem północy". Zestaw surowców do samodzielnego zakwaszania brzeczki.

  40,00 zł Produkt na magazynie
 • Black Currant Sour Ale 13°BLG

  Wśród owocowych piw kwaśnych czarna porzeczka jest jednym z najczęściej dodawanych owoców. Jej intensywny smak i delikatna kwasowość sprawia, że doskonale gasi pragnienie i orzeźwia w gorące dni. Wypróbuj gotowy zestaw surowców do samodzielnego zakwaszenia i przekonaj się jakie to proste!

  75,10 zł Produkt na magazynie
 • Gose 12°BLG

  Gose to styl piwa uważany za jeden z najstarszych na świecie. Pierwsze wzmianki o nim pochodzą z X w. Delikatnie kwasowe z dodatkiem soli i kolendry. Połączeniu smaku kwaśnego i słonego daje niezwykle orzeźwiający efekt. Piwo niecodzienne, zaskakujące, ale wciągające i łatwo może stać się jednym z ulubionych w gorące dni.

  37,00 zł Produkt na magazynie
 • Cherry Sour Ale 13°BLG

  Każdy, kto pił belgijskie piwo Kriek, zna ten wspaniale orzeźwiający, kwaśny smak z wyraźnym aromatem wiśni. Doznania intensyfikuje głęboka czerwona barwa, przypominająca dojrzałe owoce. Teraz możesz zrobić to niezwykłe piwo w prosty sposób samemu! Dzięki załączonym do zestawu surowcom przeprowadzisz klasyczny proces zakwaszania brzeczki. 

  73,80 zł Produkt na magazynie
 • American Hefeweizen 12°BLG

  Fuzja nowoczesnych odmian chmielu z dostojną klasyką. Pszeniczne piwo typu Hefeweizen, z wyraźnymi aromatami bananowymi i nutą goździków połączone z chmielami dającymi nuty gruszki, moreli, melona. Orzeźwienie i bogactwo smaku w jednym!

  43,70 zł Dostępny produkt z innymi opcjami
 • American Light Ale 6°BLG

  Są momenty kiedy chcesz się napić dobrego piwa, ale o bardzo małej mocy alkoholu. American Light Ale to idealne rozwiązanie! Wyrazisty chmielowy aromat cytrusów, wyczuwalna słodowość dzięki specjalnemu słodowi o dużej ilości dekstryn a moc alkoholu to ok. 1,5-2%. Na zdrowie!!

  40,00 zł Produkt na magazynie
 • Belgian Coffee Dark Ale 16°BLG

  Ciemne, wyraziste w smaku belgijskie piwo. Mocne, rozgrzewające o bogatym bukiecie. Pochodzące ze słodów specjalnych, delikatne nuty suszonej śliwki, rodzynek oraz wyraźna czekolada. Zwieńczone aromatem świeżo palonych ziaren kawy odmiany Gwatemala SHB.

  57,60 zł Produkt na magazynie
 • Red Irish 12° BLG

  Bursztynowa barwa, umiarkowany aromat słodowy, niska goryczka piwa, delikatne nuty palonego jęczmienia. Zestaw w oparciu o oryginalne angielskie składniki.

  50,00 zł Dostępny produkt z innymi opcjami
 • Altbier 12°BLG

  Altbier - Słodowy charakter, wyraźna goryczka, barwa od bursztynowej do głęboko miedzianej.

  37,70 zł Dostępny produkt z innymi opcjami
 • American Stout 13°BLG

  Klasyczne, najczarniejsze piwo górnej fermentacji w wersji amerykańskiej. Intensywny czekoladowo-kawowy smak podkreślony zdecydowanym charakterem palonego jęczmienia.

  56,90 zł Produkt na magazynie