Sprawdzone receptury, znakomite piwa oparte na słodzie i chmielu. W każdym zestawie instrukcja warzenia piwa domowego. Teraz możesz wybrać w opcji produktów zestaw przygotowany na 20 lub 25 litrów domowego piwa!

Zestawy surowców 

na stronę
 • Marakuja Milkshake IPA 17°BLG

  Milkshake IPA czyli delikatne piwo z dodatkiem laktozy, nadającej subtelnej słodyczy i płatków owsianych wpływających na aksamitną teksturę piwa i treściwość. Najważniejsza jest jednak pulpa z marakui dodana w trakcie fermentacji i odmiany chmieli nadające intensywny smak tropikalnych owoców.

  97,00 zł Produkt na magazynie
 • Mango Milkshake IPA 17°BLG

  Aksamitne w odczuciu piwo, wyraźnie owocowe z delikatnie wyczuwaną słodyczą. Za jego wyjątkowy smak odpowiada pulpa z owoców mango dodana na etapie fermentacji, laktoza i amerykańskie odmiany chmieli. 

  95,01 zł Produkt na magazynie
 • Liczi White IPA 16° BLG

  Połączenie belgijskiego piwa pszenicznego z mocno chmielonym IPA. Delikatnie kwaskowe z intensywnym aromatem owoców pochodzącym od chmielu i pulpy z owoców liczi dodanej w trakcie fermentacji.

  99,00 zł Produkt na magazynie
 • Grapefruit Sour Ale 13°BLG

  Kwaśne piwo o dominującym smaku grejpfruta i zapachu cytrusów. Oryginalny i niezwykle orzeźwiający smak, doskonale sprawdzi się w upalne dni. Piwo z procesem klasycznego zakwaszania oraz chmielone na zimno amerykańskim chmielem

  73,80 zł Produkt na magazynie
 • Berliner Weisse 8°BLG

  Klasyk ponownie odkryty przez piwną rewolucję. Kwaśne, lekkie piwo pszeniczne. Warzone w XIX w. w Berlinie. Bardzo orzeźwiające, jasne, mocno nagazowane. Przez wojska napoleońskie nazywane było "szampanem północy". Zestaw surowców do samodzielnego zakwaszania brzeczki.

  40,00 zł Produkt na magazynie
 • Black Currant Sour Ale 13°BLG

  Wśród owocowych piw kwaśnych czarna porzeczka jest jednym z najczęściej dodawanych owoców. Jej intensywny smak i delikatna kwasowość sprawia, że doskonale gasi pragnienie i orzeźwia w gorące dni. Wypróbuj gotowy zestaw surowców do samodzielnego zakwaszenia i przekonaj się jakie to proste!

  75,10 zł Produkt na magazynie
 • Gose 12°BLG

  Gose to styl piwa uważany za jeden z najstarszych na świecie. Pierwsze wzmianki o nim pochodzą z X w. Delikatnie kwasowe z dodatkiem soli i kolendry. Połączeniu smaku kwaśnego i słonego daje niezwykle orzeźwiający efekt. Piwo niecodzienne, zaskakujące, ale wciągające i łatwo może stać się jednym z ulubionych w gorące dni.

  37,00 zł Produkt na magazynie
 • Cherry Sour Ale 13°BLG

  Każdy, kto pił belgijskie piwo Kriek, zna ten wspaniale orzeźwiający, kwaśny smak z wyraźnym aromatem wiśni. Doznania intensyfikuje głęboka czerwona barwa, przypominająca dojrzałe owoce. Teraz możesz zrobić to niezwykłe piwo w prosty sposób samemu! Dzięki załączonym do zestawu surowcom przeprowadzisz klasyczny proces zakwaszania brzeczki. 

  73,80 zł Produkt na magazynie
 • American Hefeweizen 12°BLG

  Fuzja nowoczesnych odmian chmielu z dostojną klasyką. Pszeniczne piwo typu Hefeweizen, z wyraźnymi aromatami bananowymi i nutą goździków połączone z chmielami dającymi nuty gruszki, moreli, melona. Orzeźwienie i bogactwo smaku w jednym!

  43,70 zł Produkt na magazynie
 • American Light Ale 6°BLG

  Są momenty kiedy chcesz się napić dobrego piwa, ale o bardzo małej mocy alkoholu. American Light Ale to idealne rozwiązanie! Wyrazisty chmielowy aromat cytrusów, wyczuwalna słodowość dzięki specjalnemu słodowi o dużej ilości dekstryn a moc alkoholu to ok. 1,5-2%. Na zdrowie!!

  40,00 zł Produkt na magazynie