Warzelnia Browaru - tu znajdziesz akcesoria do przeprowadzania procesu zacierania i gotowania brzeczki z chmielem.

Warzelnia 

na stronę
 • Uniwersalny klips do termometru 4mm Browin

  Uniwersalny klips do termometru, wykonany z wyoskiej jakości stali nierdzewnej. Służy jako mocowanie termometrów kulinarnych (np. na garnku, pojemniku).

  5,20 zł Produkt na magazynie
 • Śrutownik walcowy Brewferm Grain Gorilla

  Śrutownik walcowy - solidna konstrukcja, dostosowany do warunków domowych. Możliwość regulowania grubości śrutowanego słodu przy pomocy regulowanej odległości między walcami. Wydajność śrutowania ok 50 kg/h

  499,00 zł Produkt na magazynie
 • Termometr analogowy 34cm

  Analogowy termometr o zakresie temperatur 0 do +100°C. Długość sondy 34cm, tolerancja pomiaru temperatury +/- 5°C

  30,00 zł Oczekiwanie na dostawę
 • Chłodnica zanurzeniowa

  Chłodnica zanurzeniowa ze stali nierdzewnej, pozwala na szybkie chłodzenie brzeczki piwnej ok 20 minut z 100°C do 25°C. Średnica chłodnicy: 215 mm.  Wysokość spirali łącznie: 190 mm. 

  169,00 zł Produkt na magazynie
 • Gar zacierny 40L

  Gar zacierny o pojemności 40 litrów z pokrywą to najpopularniejsze naczynie każdego piwowara domowego. Zacieranie, gotowanie brzeczki z chmielem to główne procesy, które przeprowadzisz za pomocą tego garnka.

  189,00 zł Produkt na magazynie
 • Hop Spider

  Hop spider wykonany z drobnej siatki stalowej o rozmiarze oczka 800 mikronów. Doskonałe rozwiązanie dla gotowania chmielu w brzeczce. Dzięki drobnym oczkom utrzymuje chmieliny wewnątrz a jednocześnie zapewnia swobodną cyrkulację brzeczki przez ścianki.

  179,00 zł Oczekiwanie na dostawę
 • Termometr cyfrowy -50 do +300°C

  Elektroniczny, bardzo precyzyjny szpilkowy termometr z wyświetlaczem LCD. Doskonale sprawdzający się w gastronomii. Wyposażony w etui, które chroni termometr przed uszkodzeniami mechanicznymi. Termometr posiada możliwość jego zawieszenia w dowolnym miejscu za pomocą sznurka lub przymocowania do paska za pomocą klipsa.

  39,00 zł Produkt na magazynie
 • Gar zacierny 30 L

  Gar zacierny 29 litrów z pokrywą to najpopularniejsze naczynie każdego piwowara domowego. Zacieranie, gotowanie brzeczki z chmielem to główne procesy, które przeprowadzisz przy pomocy tego garnka.

  169,00 zł Produkt na magazynie
 • Kontroler temperatury Mangrove Jack's

  Podwójny regulator temperatury do ogrzewania i chłodzenia fermentacji piwa w kontrolowanych temperaturach. Można go używać z lodówką i podkładką grzewczą lub pasem grzewczym. Lodówkę i opcję ogrzewania można jednocześnie podłączyć do sterownika, co pozwala im współpracować ze sobą. Nie wymaga dodatkowego okablowania ani sond. Po prostu podłącz!

  179,00 zł Produkt na magazynie
 • Gar zacierny 50L

  Gar zacierny o pojemności 50 litrów z pokrywą to najpopularniejsze naczynie każdego piwowara domowego. Zacieranie, gotowanie brzeczki z chmielem to główne procesy, które przeprowadzisz za pomocą tego garnka.

  209,00 zł Produkt na magazynie