Akcesoria do przeprowadzenia procesu fermentacji.

Fermentownia 

na stronę
 • Cool brewing bag - lodówka fermentacyjna

  Torba izolacyjna, idealna do przeprowadzania dolnej fermentacji. Pomieści fermentor z naszej oferty. Wymiary torby 67.3 x 54.6 cm.

  279,00 zł Produkt na magazynie
 • Fermentor 33L z pokrywą

  Fermentor o pojemności 33 litry w zestawie z pokrywą. Wykonany z tworzywa dopuszczonego do kontaktu z żywnością. Idealne wyposażenie fermentowni w Twoim Browarze! Łatwy do umycia i dezynfekcji!

  25,01 zł Produkt na magazynie
 • Fermentor 33L z rurką fermentacyjną

  Fermentor o pojemności 33 litry z rurką fermentacyjną. Idealny do przeprowadzenia fermentacji burzliwej lub fermentacji cichej (leżakowania).

  27,00 zł Produkt na magazynie
 • Przeźroczysty Fermentor 33L z pokrywą

  Fermentor o pojemności 33 litry w zestawie z pokrywą (biała) Wykonany z tworzywa dopuszczonego do kontaktu z żywnością. Idealne wyposażenie fermentowni w Twoim Browarze! Łatwy do umycia i dezynfekcji!

  25,01 zł Produkt na magazynie
 • Fermentor 33L z kranikiem

  Fermentor o pojemności 33 litry z kranikiem czerwonym, do którego można wkręcić filtrator z oplotu. Doskonale nadaje się do filtracji oraz rozlewu piwa. Wykonany z tworzywa dopuszczonego do kontaktu z żywnością.

  35,01 zł Produkt na magazynie
 • Fermentor 33L z rurką i kranikiem

  Fermentor o pojemności 33 litry w zestawie z zaworkiem wodnym oraz kranikiem czerwonym, do którego można zamontować filtrator z oplotu. Może służyć do filtracji, rozlewu oraz fermentacji.

  36,00 zł Produkt na magazynie
 • Przeźroczysty Fermentor 33L z rurką fermentacyjną

  Fermentor o pojemności 33 litry z rurką fermentacyjną. Idealny do przeprowadzenia fermentacji burzliwej lub fermentacji cichej (leżakowania).

  27,00 zł Produkt na magazynie
 • Fermentor 42L z pokrywą

  Fermentor o pojemności 42 litry w zestawie z pokrywą. Wykonany z tworzywa dopuszczonego do kontaktu z żywnością. Idealne wyposażenie fermentowni w Twoim Browarze! Łatwy do umycia i dezynfekcji!

  33,00 zł Oczekiwanie na dostawę
 • Fermentor 42L z rurką fermentacyjną

  Fermentor o pojemności 42 litry z rurką fermentacyjną. Idealny do przeprowadzenia fermentacji burzliwej lub fermentacji cichej (leżakowania).

  37,00 zł Oczekiwanie na dostawę
 • Pompa magnetyczna 15W / 230V

  Pompa magnetyczna polecana do pompowania gorącej i schłodzonej brzeczki piwnej, piwa, wina, soków i wody o temp. do 90°C. Stosowana również jako pompa do tłoczenia roztworów myjących i dezynfekujących - do wymienników ciepła, beczek i kegów, rur i zbiorników.

  639,00 zł Produkt na magazynie