Szyszka 

na stronę
 • Chmiel Centennial szyszka 100g

  Chmiel aromatyczny o nutach cytrusowych. Idealny do piw górnej fermentacji. Intensywny aromat.

  21,00 zł Produkt na magazynie
 • Chmiel Cascade USA szyszka 100g

  Chmiel aromatyczny o nutach cytrusowych i grejpfrutowych. Jest pierwszą amerykańską odmianą chmielu dopuszczoną do komercyjnego użytku w 1972 roku. Stosowany powszechnie przez browary w USA.

  16,90 zł Oczekiwanie na dostawę
 • Chmiel Zeus szyszka 100g

  Wysokogoryczkowa odmiana amerykańskiego chmielu. Stosowana z powodzeniem do piw typu AIPA,APA, Stout. Szlachetna, niezalegająca goryczka, bardzo dobra wydajność.

  17,00 zł Oczekiwanie na dostawę
 • Chmiel Saaz CZ szyszka 100g

  Czeskiej odmiany chmiel aromatyczny używany przede wszystkim do chmielenia piw typu Pilsner.

  17,00 zł Produkt na magazynie
 • Chmiel Motueka szyszka 100g

  Chmiel aromatyczny o nutach cytrusowych z bogatym tłem owoców tropikalnych. Idealny do piw górnej fermentacji. Intensywny aromat.

  17,50 zł Oczekiwanie na dostawę
 • Chmiel Mosaic szyszka 100g

  Chmiel o kuszących właściwościach aromatycznych, nowa amerykańska odmiana opracowana w 2012 roku wywodząca się z chmielu Simcoe. Znany równieź jako HBC369. Ze względu na aromatyczną intensywność bywa nazywany "Citrą na sterydach", wnosi mieszankę aromatów mango, cytryny, owoców tropikalnych oraz ziemisto - żywicznych.

  21,00 zł Oczekiwanie na dostawę
 • Chmiel Kohatu szyszka 100g

  Wybitnie aromatyczna odmiana chmielu, wnosząca do piwa aromat tropikalnych owoców z wyraźną nutą ananasów oraz lekko żywicznym tłem.

  21,00 zł Oczekiwanie na dostawę
 • Chmiel do lambica szyszka 100g

  Mieszanka szyszek chmielu różnych odmian leżakowanych od 2015 roku z dostępem powietrza. Zwietrzały chmiel zalecany jest przy produkcji piw typu Sour , Lambic by uniknąć negatywnego oddziaływania alfakwasów na organizmy fermentacji.

  5,00 zł Oczekiwanie na dostawę
 • Chmiel Galaxy szyszka 100g

  Galaxy, jedna z najbardziej ekscytujących nowych odmian chmielu - prosto z Australii! Bogate nuty owocowe, marakuja, dla aromatu cytrusów dodawany na koniec gotowania. Znakomite efekty daje również podczas chmielenia na zimno. Zastosowanie m.in. Amerykańskie Ale, piwa górnej fermentacji. Stosowany często jako zamiennik chmielu Citra.

  24,00 zł Oczekiwanie na dostawę