Zestawy z ekstraktów 

na stronę
 • Polskie Jasne 12°BLG - z ekstraktów

  Poznaj swój chmiel! Klasyczne polskie odmiany chmielu, które weszły do kanonu światowego piwowarstwa – chmiel Marynka i Lubelski. Poznaj ich aromat warząc jasne piwo na polskim słodzie i chmieląc tradycyjną odmianą chmielu. Żeby nikt nie zarzucił – cudze chwalicie swego nie znacie!

  65,01 zł Produkt na magazynie
 • IPA - z ekstraktów

  Klasyczne “wyspiarskie”  piwo z czasów kolonii angielskich. Wysyłane w daleką drogę do Indii dla lepszej trwałości mocniej nachmielone i z wyższą zawartością alkoholu. Tak powstał styl, który dziś ma wielu entuzjastów ceniących jego mocną goryczkę i niezwykłe chmielowe aromaty. 

  89,00 zł Produkt na magazynie
 • Pale Ale - z ekstraktów

  Piwo górnej fermentacji, jak z angielskiego pubu! Bursztynowy kolor, bogactwo słodowych smaków i wyraźna, zdecydowana goryczka. Styl Pale Ale to klasyka brytyjskiego piwowarstwa.

  69,00 zł Produkt na magazynie
 • American Bitter - z ekstraktów

  Z angielskim odpowiednikiem łączy go nastawienie na wyeksponowanie chmielowych aromatów. Zastosowanie amerykańskich odmian sprawia, że jest to zupełnie nowa jakość. Intensywne posmaki cytrusowo-żywiczne i zapach tropikalnych owoców potrafią zniewolić i trudno poprzestać na degustacji jednego piwka

  89,00 zł Produkt na magazynie
 • American Cascade Pale Ale - z ekstraktów

  Odkryj prawdziwy aromat chmielu Cascade! Ciemno miedziane piwo górnej fermentacji z bogatym smakiem słodu i uderzającym aromatem chmielu Cascade – żywiczność, kwiatowość i nuta cytrusów wyczuwalne już po otwarciu butelki – to efekt ponad 130 gram niezwykłego chmielu którego użyjesz do nachmielenia tego piwa. Efekt…nie do opisania!

  99,00 zł Produkt na magazynie
 • Belgian Blond Ale - z ekstraktów

  Klasyczne, jasne belgijskie piwo. Słodowe w smaku o delikatnej goryczce. Z charakterystycznymi nutami smakowymi (przyprawowo - goździkowymi) wytwarzanymi przez belgijskie szczepy drożdży.

  89,00 zł Produkt na magazynie
 • Dubbel - z ekstraktów

  Klasyczne belgijskie piwo mające swoje korzenie w klasztornych tradycjach piwowarskich. Bogaty bukiet słodowych smaków i umiarkowana goryczka. Dzięki zastosowaniu specjalnych belgijskich szczepów drożdży, wyczuwalne w smaku nuty korzenno, goździkowe. Piwo ze względu na moc lekko rozgrzewające, świetnie smakuje zimą.

  99,00 zł Produkt na magazynie
 • Pils - z ekstraktów

  Piwo dolnej fermentacji, jasne, dobrze chmielone. Najpopularniejszy styl na świecie.

  59,00 zł Produkt na magazynie
 • Exterminator - z ekstraktów

  Exterminator Double AIPA - tu nie ma miejsca na kompromisy. Jeżeli klasyczna AIPA to dla Ciebie za mało goryczki i cytrusowych aromatów amerykanskich chmieli, tu masz ich jeszcze więcej ! Żeby udźwignąć ten chmielowy ładunek piwo ma solidną podbudowę słodową - 19°blg. Pełniejszy smak, więcej goryczki, większa moc - oto prawdziwy exterminator!

  139,00 zł Produkt na magazynie
 • Maori Amber - z ekstraktów

  Māori Amber czyli Bursztyn Maorysów, to zamknięty w piwie niezwykły aromat nowozelandzkich chmieli. Wyraźny zbożowy smak słodu z nutami karmelowymi to solidna podstawa, na której tle prezentują swe walory chmiele Green Bullet, Motueka, Pacific Jade, Dr. Rudi.

  99,00 zł Oczekiwanie na dostawę