Akcesoria do mycia i suszenia: sterylizatory, suszarki do butelek, szczotki i myjki

Myjki / suszarki 

na stronę
 • Szczotka do mycia butelek

  Uniwersalna szczotka do mycia butelek. Wygodna w użyciu. Drut, na którym umieszczone jest włosie szczotek jest sztywny, aczkolwiek wciąż bardzo sprężysty, dzięki czemu nie pęka pod wpływem wyginania go we wszystkich kierunkach, co bardzo ułatwia proces dokładnego czyszczenia butelek

  5,90 zł Oczekiwanie na dostawę
 • Easy Washer mini -myjka do balonów i gąsiorów 35cm

  EASY WASHER Multi Jet 35cm to myjka do balonów i gąsiorów, która umożliwia szybkie i łatwe mycie.  Strumień wody dzięki specjalnej końcówce kierowany jest we wszystkich kierunkach i ułatwia mycie trudno dostępnych miejsc. Długość lancy 35cm.

  120,00 zł Produkt na magazynie
 • Easy Washer big -myjka do balonów i gąsiorów 60cm

  EASY WASHER Multi Jet 60cm to myjka do balonów i gąsiorów, która umożliwia szybkie i łatwe mycie.  Strumień wody dzięki specjalnej końcówce kierowany jest we wszystkich kierunkach i ułatwia mycie trudno dostępnych miejsc. Długość lancy 35cm.

  130,00 zł Produkt na magazynie
 • Easy Washer- myjka do butelek 45cm

  Easy Washer Bottle Magnum 45cm to myjka do butelek,balonów i gąsiorów, która umożliwia szybkie i łatwe mycie.  Strumień wody dzięki specjalnej końcówce kierowany jest we wszystkich kierunkach i ułatwia mycie trudno dostępnych miejsc. Długość lancy 45cm.

  130,00 zł Produkt na magazynie
 • Rotacyjna myjka do butelek DOUBLE

  Skuteczna myjka do butelek z metalową szczotką, która po włożeniu do butelki obraca się wokół własnej osi. Do mocno zabrudzonych butelek

  79,00 zł Oczekiwanie na dostawę
 • Suszarka na 81 butelek

  Uniwersalny stojak - suszarka na 81 butelek to wspaniałe rozwiązanie w każdym browarze domowym. Teraz możesz dezynfekować, opłukiwać i suszyć butelki przed rozlewem każdej warki. Łatwy w montażu, po użyciu można rozłączyć poszczególne części.

  59,00 zł Produkt na magazynie
 • Podwójny kran BLAST

  Podwójny kran BLAST umożliwi Ci wymycie w krótkim czasie wszystkich butelek. Teraz możesz myć dwie butelki jednocześnie dzięki wspaniałemu rozwiązniu jakim jest podwójny kran BLAST

  99,00 zł Produkt na magazynie
 • Szczotka do mycia kranika

  Szczotka do mycia kranika.

  8,91 zł Oczekiwanie na dostawę
 • Suszarka Easy Driner 50/32 butelki

  Suszarka do zdezynfekowanych butelek. Żaden z elementów suszarki nie ma kontaktu z wnętrzem butelek, co pozwala zachować ich sterylność zaraz po dezynfekcji. Przeznaczona na 32 butelki wina lub 50 butelek piwa 0,33ml)

  79,00 zł Produkt na magazynie
 • Suszarka na 45 butelek ECO

  Uniwersalny stojak - suszarka na 45 butelek to wspaniałe rozwiązanie w każdym browarze domowym. Teraz możesz dezynfekować, opłukiwać i suszyć butelki przed rozlewem każdej warki. Łatwy w montażu, po użyciu można rozłączyć poszczególne części.

  49,00 zł Oczekiwanie na dostawę