Drożdże 

na stronę
 • Drożdże Bioferm Rouge 7 g

  Szczep drożdży Saccharomyces cerevisiae stosowany do fermentacji win czerwonych, wysoka produkcja estów, szybki start, stosowane do win Cabernet Sauvignon, Pinot Noir, Merlot. Tolerancja alkoholu do 15%, temp ferment 12-35 °C, dozowanie 2-3g na 10L

  11,00 zł Oczekiwanie na dostawę
 • Drożdże Mangrove Jack's AW4

  Szczep drożdży produkujący aromatyczne wina, idelny do Gewurztraminer, Sauvignon i Semillon. Drożdże pracują w temp. 14-30°C, produkują glicerol w ilości niskiej do średniej, tolerancja na alkohol do 14,5%ABV pod warunkiemprowadzenia fermentacji w temp. 20-25°C i pH wyższym od 3.0

  5,90 zł Produkt na magazynie
 • Drożdże Mangrove Jack's VR21

  Szczep drożdży do win owocowych, czerwonych. Względnie neutralny szczep produkujący subtelne poziomy aromatu i smaku. Tolerancja na alkohol do 15%.

  5,90 zł Produkt na magazynie
 • Drożdże Mangrove Jack's SN9

  Szczep drożdży Saccharomyces Bayanus, do win wytrawnych, musujących. Polecane do produkcji cydru - wysoka tolerancja na alkohol - do 18%.

  5,90 zł Oczekiwanie na dostawę
 • Drożdże Mangrove Jack's CY17

  Szczep drożdży idealny do słodkich win białych, deserowych win, z winogron oraz cydru. Produkują wysoki poziom aromatów owocowych oraz glicerolu - podnosząc poziom słodyczy. Drożdże pracują powoli od 21 dni dla win stołowych do 35 dni dla win deserowych. Tolerancja na alkohol do 15%.

  5,90 zł Oczekiwanie na dostawę
 • Drożdże Mangrove Jack's R56

  Szczep drożdży do win czerwonych o wyjąykowej złożoności smaku i aromatu. Wysoki poziom produkowanego glicerolu, tolerancja na alkohol do 13,5%

  5,90 zł Produkt na magazynie
 • Drożdże Lalvin QA23 5g

  Drożdże winiarskie Lalvin QA23 polecane do win białych, takich jak: Chardonnay, Sauvignon Blanc, Sémillon, Chardonel and Gewürstraminer. Dzięki niskiemu zapotrzebowaniu na azot gwarantuje czystą i bezpieczną fermentację. Dobrze fermentują już w 15°C. Wnoszą do wina aromaty owoców tropikalnych (marakuja).

  9,90 zł Oczekiwanie na dostawę
 • Drożdże Lalvin EC-1118 5g

  Saccharomyces cerevisiae bayanus EC1118 solidny, niezawodny i neutralny szczep, przydatny do szerokiego zakresu zastosowań, w tym do fermentacji wina i cydru owocowego.

  9,90 zł Oczekiwanie na dostawę
 • Drożdże Mangrove Jack's BV7

  Drożdże suche idealne do win białych, produkują dobrze zbalansowane aromaty. Niski poziom alkoholi wyższych, estrów, glicerolu.

  5,90 zł Produkt na magazynie
 • Drożdże Mangrove Jack's CR51

  Szczep drożdży idealny do win czerwonych, cierpkich, młodych w stylu Beaujolais, Valpolicella.

  5,90 zł Produkt na magazynie