DESTYLACJA 

na stronę
 • Drożdże gorzelnicze Turbo 48h - 135g

  Drożdże gorzelnicze do szybkiej i czystej fermentacji. Mogą byc używane nie tylko do nastawów cukrowych ale i do zacierów z kukurydzy, jęczmienia, żyta, pszenicy, ziemniaków i melasy. Umożliwiają uzyskanie nawet 19 - 20% alkoholu w ciągu 4- 7 dni

  15,01 zł Oczekiwanie na dostawę
 • Drożdże gorzelnicze TURBO Slivovitz

  Śliwowica, Slivovitz to wysokoprocentowy wytrawny napój alkoholowy powstały z fermentacji specjalnie dobranych śliwek węgierek.

  9,00 zł Produkt na magazynie
 • Drożdże TURBO reVOLTa 5-7 dni

  Idealna mieszanka wyselekcjonowanych, wysokoalkoholizujących drożdży gorzelniczych wraz z kompleksem pożywek i witamin. Mieszanka do szybkiej i wydajnej fermentacji. Pozwala uzyskać do 19% alkoholu.

  7,00 zł Produkt na magazynie
 • Drożdże gorzelnicze Turbo Grom 48h - 180g

  Drożdże gorzelnicze to połączenie aktywnych, wysokoalkoholizujących drożdży gorzelniczych z precyzyjnie opracowaną dla nich pożywką. Gwarancja szybkiej, czystej i wydajnej fermentacji nastawów cukrowych.

  13,00 zł Oczekiwanie na dostawę
 • Drożdże TURBO Carbo

  Drożdże gorzelnicze TURBO Carbo to idealna mieszanka drożdży, pożywek, witamin i węgla aktywnego do szybkiej i czystej fermentacji. Węgiel aktywny pochłania niekorzystne produkty uboczne fermentacji, co przekłada się na większą aktywność drożdży, jak i czystość gotowego produktu. Pozwalają uzyskać do 19% alkoholu w 48h! Polecane do nastawów cukrowych.

  10,00 zł Produkt na magazynie
 • Drożdże gorzelnicze Turbo GROM 5-7dni - 85g

  Drożdże gorzelnicze TURBO Torpedo 24h to idealna mieszanka drożdży, pożywek i witamin do szybkiej i czystej fermentacji. Pozwalają uzyskać do 14% alkoholu w 24 godziny!

  9,00 zł Oczekiwanie na dostawę
 • Drożdże gorzelnicze Turbo 72h - 120g

  Drożdże Turbo mogą być używane do fermentacji nie tylko sacharozy ale i zacierów z kukurydzy, jęczmienia, żyta, pszenicy, ziemniaków oraz melasy.

  9,90 zł Oczekiwanie na dostawę
 • Drożdże gorzelnicze Turbo 5-7 dni - 95g

  Drożdże gorzelnicze, aktywne są wysokoalkoholizującymi drożdżami o dużej tolerancji na temperaturę. Drożdże Turbo stosuje się głównie do fermentacji nastawów cukrowych i owocowych.

  7,50 zł Oczekiwanie na dostawę
 • Drożdże gorzelnicze Turbo 24h - 180g

  Drożdże gorzelnicze to połączenie aktywnych, wysokoalkoholizujących drożdży gorzelniczych z precyzyjnie opracowaną dla nich pożywką. Gwarancja szybkiej, czystej i wydajnej fermentacji nastawów cukrowych.

  17,50 zł Oczekiwanie na dostawę
 • Drożdże TURBO Grom 48h 100L

  Drożdże gorzelnicze TURBO Grom 48h 100L to idealna mieszanka drożdży, pożywek i witamin do szybkiej i czystej fermentacji. Pozwalają uzyskać do 19% alkoholu w 2-5 dni! Polecane do nastawów cukrowych.

  32,00 zł Produkt na magazynie