DESTYLACJA 

na stronę
 • Drożdże gorzelnicze Turbo 48h - 135g

  Drożdże gorzelnicze do szybkiej i czystej fermentacji. Mogą byc używane nie tylko do nastawów cukrowych ale i do zacierów z kukurydzy, jęczmienia, żyta, pszenicy, ziemniaków i melasy. Umożliwiają uzyskanie nawet 19 - 20% alkoholu w ciągu 4- 7 dni

  15,01 zł Oczekiwanie na dostawę
 • Drożdże gorzelnicze Turbo 72h - 120g

  Drożdże Turbo mogą być używane do fermentacji nie tylko sacharozy ale i zacierów z kukurydzy, jęczmienia, żyta, pszenicy, ziemniaków oraz melasy.

  9,90 zł Produkt na magazynie
 • Drożdże gorzelnicze Turbo 5-7 dni - 95g

  Drożdże gorzelnicze, aktywne są wysokoalkoholizującymi drożdżami o dużej tolerancji na temperaturę. Drożdże Turbo stosuje się głównie do fermentacji nastawów cukrowych i owocowych.

  7,50 zł Produkt na magazynie
 • Drożdże gorzelnicze Turbo 24h - 180g

  Drożdże gorzelnicze to połączenie aktywnych, wysokoalkoholizujących drożdży gorzelniczych z precyzyjnie opracowaną dla nich pożywką. Gwarancja szybkiej, czystej i wydajnej fermentacji nastawów cukrowych.

  16,00 zł Produkt na magazynie
 • Drożdże Alcotec Turbo Rum - 73g

  Drożdże gorzelnicze z dodatkiem glukoamylazy, enzymu rozkładającego dekstryny do łatwiej fermentujących cukrów prostych. Polecane do nastawów z ziaren lub melasy. Idealne do produkcji rumu. Zawierają pożywkę ułatwiającą fermentację.

  7,90 zł Oczekiwanie na dostawę
 • Drożdże gorzelnicze TurboWHISKEY - 23g

  Drożdże gorzelnicze, aktywne są wysokoalkoholizującymi drożdżami o dużej tolerancji na temperaturę. Drożdże Turbo stosuje się głównie do fermentacji nastawów zbożowych (jęczmienia, żyta, pszenicy, kukurydzy, ryżu).

  6,30 zł Oczekiwanie na dostawę
 • Alfa amylaza 4g

  Alfa amylaza - enzym upłynniający skrobię. Służy do przygotowywania zacieru z ześrutowanego żyta, pszenicy, kukurydzy, ryżu i innych.

  4,50 zł Produkt na magazynie
 • Drożdże gorzelnicze Pure Turbo 110g

  Drożdże szczególnie polecane do wysokiej jakości destylatów o czystym profilu. Szczególnie polecane przy potrójnej destylacji. Zalecana temperatura fermentacji 20-24 stopni.

  18,91 zł Oczekiwanie na dostawę
 • Drożdże gorzelnicze TurboGRAPPA - 120g

  Wysokoalkoholizująca mieszanka drożdży gorzelniczych i winiarskich oraz pożywek do fermentacji nastawów z wytłoków owocowych ( jabłkowych, gronowych, porzeczkowych, gruszkowych i innych).

  11,00 zł Produkt na magazynie
 • Drożdże gorzelnicze VODKA 72g

  Drożdże do wyrobu wódki o wyskiej wydajności, idealne dla nastawów z cukru, zbóż, ziemniaków. Zawierają pożywkę oraz amyloglukozydazę dla optymalizacji procesu fermentacji.

  9,90 zł Produkt na magazynie