SERY 

na stronę
 • Drewniana prasa do serów

  Drewniana prasa do serów z ruchomą dźwignią do użytku domowego - do form serowarskich o średnicy min. 7,5 cm, max 16 cm oraz max wysokości 20 cm.

  109,00 zł Produkt na magazynie
 • Siatka do wędzenia serów - 3 m

  Siatka o wymiarach 3m x 12cm, dedykowana przede wszystkim miłośnikom wędzonych serów własnego wyrobu. Siatka ta charakteryzuje się dużą wytrzymałością i uniwersalną wielkością oczek splotu. Doskonale sprawdzi się nie tylko w serowarstwie i do wędzenia produktów, może być także wykorzystana do pieczenia (w temperaturze do 220°C, do 120 minut) oraz parzenia (w temperaturze do 125°C, do 120 minut).

  10,90 zł Oczekiwanie na dostawę
 • Podpuszczka mikrobiologiczna 50ml

  Podpuszczka do produkcji serów. Podpuszczka mikrobiologiczna to preparat enzymatyczny uzyskany w wyniku kontrolowanej fermentacji specyficznych szczepów Rhizomucor miehei .

  9,00 zł Produkt na magazynie
 • Chlorek wapnia 10g

  Chlorek wapnia należy dodawać do mleka w celu zwiększenia wydajności produkcji sera – polepsza konsystencję i krzepliwość mleka oraz wzbogaca je w wapń. Jego użycie zmniejsza straty kazeiny oraz tłuszczu.

  1,70 zł Produkt na magazynie
 • Chusta lniana 50x50cm 1szt

  Chusta serowarska idealna do domowej produkcji sera.

  19,00 zł Oczekiwanie na dostawę
 • Podpuszczka do serów 5x1g

  Podpuszczka mikrobiologiczna to preparat enzymatyczny uzyskany w wyniku kontrolowanej fermentacji specyficznych szczepów Rhizomucor miehei.

  7,50 zł Produkt na magazynie
 • Termometr cyfrowy -50 do +300°C

  Elektroniczny, bardzo precyzyjny szpilkowy termometr z wyświetlaczem LCD. Doskonale sprawdzający się w gastronomii. Wyposażony w etui, które chroni termometr przed uszkodzeniami mechanicznymi. Termometr posiada możliwość jego zawieszenia w dowolnym miejscu za pomocą sznurka lub przymocowania do paska za pomocą klipsa.

  39,00 zł Produkt na magazynie
 • Laktaza 50ml

  Laktaza to enzym służący do otrzymywania produktu bezlaktozowego. Laktaza otrzymywana na drodze kontrolowanej fermentacji z wyselekcjonowanego szczepu drożdży mleczarskich Kluyveromyces lactis.

  29,00 zł Produkt na magazynie
 • Annato 50ml

  Annato jest jednym z najstarszych naturalnych barwników żywności pochodzącym z nasion drzewa annato Bixa Orellana. Wyciągi annato stosuje się szczególnie do margaryny, masła, serów, jogurtów, lodów i innych produktów spożywczych.

  12,00 zł Oczekiwanie na dostawę
 • Forma serowarska okrągła z pokrywką 500g

  Forma serowarska okrągła z pokrywką wysokość: 90 mm O: 110 mm pojemność:  500 g

  69,00 zł Oczekiwanie na dostawę