Drożdże 

na stronę
 • Drożdże gorzelnicze Turbo 48h - 135g

  Drożdże gorzelnicze do szybkiej i czystej fermentacji. Mogą byc używane nie tylko do nastawów cukrowych ale i do zacierów z kukurydzy, jęczmienia, żyta, pszenicy, ziemniaków i melasy. Umożliwiają uzyskanie nawet 19 - 20% alkoholu w ciągu 4- 7 dni

  15,01 zł Oczekiwanie na dostawę
 • Drożdże gorzelnicze Turbo 5-7 dni - 95g

  Drożdże gorzelnicze, aktywne są wysokoalkoholizującymi drożdżami o dużej tolerancji na temperaturę. Drożdże Turbo stosuje się głównie do fermentacji nastawów cukrowych i owocowych.

  7,50 zł Produkt na magazynie
 • Drożdże gorzelnicze Turbo 72h - 120g

  Drożdże Turbo mogą być używane do fermentacji nie tylko sacharozy ale i zacierów z kukurydzy, jęczmienia, żyta, pszenicy, ziemniaków oraz melasy.

  9,90 zł Produkt na magazynie
 • Drożdże gorzelnicze TurboFruit 5-7dni - 40g

  Wysokoalkoholizująca mieszanka drożdży winiarskich oraz pożywki do fermentacji nastawów z owoców białych i czerwonych. Szybka fermentacja, uwydatniony aromat owocowy. Wydajność alkoholu do 18%. Zestaw zawiera również pożywkę dla drożdży.

  7,50 zł Produkt na magazynie
 • Drożdże gorzelnicze TurboGRAPPA - 120g

  Wysokoalkoholizująca mieszanka drożdży gorzelniczych i winiarskich oraz pożywek do fermentacji nastawów z wytłoków owocowych ( jabłkowych, gronowych, porzeczkowych, gruszkowych i innych).

  11,00 zł Produkt na magazynie
 • Drożdże gorzelnicze TurboWHISKEY - 23g

  Drożdże gorzelnicze, aktywne są wysokoalkoholizującymi drożdżami o dużej tolerancji na temperaturę. Drożdże Turbo stosuje się głównie do fermentacji nastawów zbożowych (jęczmienia, żyta, pszenicy, kukurydzy, ryżu).

  6,30 zł Oczekiwanie na dostawę
 • Drożdże gorzelnicze RUM 72g

  Drożdże suche saccharomyces cerevisiae, dostosowane do fermentacji mieszanki melasy i sacharozy w stosunku 50:50. Zawierają pożywkę dla przeprowadzenia szybkiej fermentacji oraz amyloglukozydazę dla optymalnej wydajności. Produkują bogate aromaty owocowe.

  9,90 zł Oczekiwanie na dostawę
 • Drożdże gorzelnicze VODKA 72g

  Drożdże do wyrobu wódki o wyskiej wydajności, idealne dla nastawów z cukru, zbóż, ziemniaków. Zawierają pożywkę oraz amyloglukozydazę dla optymalizacji procesu fermentacji.

  9,90 zł Produkt na magazynie
 • Drożdże gorzelnicze WHISKEY 72g

  Drożdże gorzelnicze, aktywne są wysokoalkoholizującymi drożdżami o dużej tolerancji na temperaturę. Drożdże Turbo stosuje się głównie do fermentacji nastawów zbożowych (jęczmienia, żyta, pszenicy, kukurydzy, ryżu). Charakterystyczny smak domowej whisky.

  12,90 zł Oczekiwanie na dostawę
 • Drożdże gorzelnicze Pure Turbo 110g

  Drożdże szczególnie polecane do wysokiej jakości destylatów o czystym profilu. Szczególnie polecane przy potrójnej destylacji. Zalecana temperatura fermentacji 20-24 stopni.

  18,91 zł Oczekiwanie na dostawę