Opinie i oceny klientów

Opinie i oceny klientów

Jeszcze nikt nie zamieścił opinii
Bestseller
FermZilla Pressure Kit Zobacz większe
FermZilla Pressure Kit
FermZilla Pressure Kit FermZilla Pressure Kit

FermZilla Pressure Kit

  Nowy produkt

  Dzięki temu zestawowi ciśnieniowemu odblokowujesz prawdziwy potencjał FermZilli, zamienia on FermZillę w prawdziwy zbiornik typu uni. W jednym stożkowym fermentorze fermentuj, nasycaj dwutlenkiem węgla i wyszynkuj swoje piwo.

  Więcej szczegółów

  Duża dostępność

  2 Przedmioty

  Ostatnie egzemplarze!

  179,00 zł brutto

  brutto

  Bezpieczne płatności dzięki ochronie SSL

  Cechy produktu

  RodzajFermZilla

  Dzięki temu zestawowi ciśnieniowemu odblokowujesz prawdziwy potencjał FermZilli, zamienia on FermZillę w prawdziwy zbiornik typu uni. W jednym stożkowym fermentorze fermentuj, nasycaj dwutlenkiem węgla i wyszynkuj swoje piwo.  Fermentuj pod ciśnieniem w domu, tak jak robią to komercyjne browary. Podczas fermentacji pod ciśnieniem wytwarza się mniej ciepła, co w rezultacie oznacza mniej estrów i alkoholi fuzlowych.

  Dzięki fermentacji pod ciśnieniem piwo jest już gazowane i można je wyszynkować bezpośrednio za pomocą zestawu ciśnieniowego. Umożliwia również beztlenowy transfer piwa do kegów. Zawór bezpieczeństwa zapewnia, że ??maksymalne ciśnienie 2,4 bara w naczyniu fermentacyjnym nie zostanie przekroczone.

  Ten zestaw pasuje zarówno do 27-litrowej, jak i 55-litrowej FermZilli.

  Uwaga: Wąż silikonowy zestawu ciśnieniowego ma 80 cm długości. Do użycia z FermZillą 27 l wąż należy skrócić do żądanej długości (ok. 60 cm). 

  Zestaw sprzedawany bez pokrywy widocznej na zdjęciu nr. 2

  Napisz swoją opinię jako pierwszy ! Oceń

  Yellow Drop icon Go top