Opinie i oceny klientów

Opinie i oceny klientów

Jeszcze nikt nie zamieścił opinii
Bestseller
Rurka fermentacyjna Ciche Dni i Noce Zobacz większe
Rurka fermentacyjna Ciche Dni i Noce

Rurka fermentacyjna Ciche Dni i Noce

  Nowy produkt

  Wyjątkowa rurka, która dzięki innowacyjnej konstrukcji zapewnia cichy przebieg fermentacji, tak pożądany przez wszystkich miłośników domowych trunków, nazbyt często niepokojonych odgłosami "pracującego" trunku, kiedy stosowane są zwykłe rurki fermentacyjne.

  Więcej szczegółów

  Duża dostępność

  3 Przedmioty

  Ostatnie egzemplarze!

  6,00 zł brutto

  brutto

  Bezpieczne płatności dzięki ochronie SSL

  Wyjątkowa rurka, która dzięki innowacyjnej konstrukcji zapewnia cichy przebieg fermentacji, tak pożądany przez wszystkich miłośników domowych trunków, nazbyt często niepokojonych odgłosami "pracującego" trunku, kiedy stosowane są zwykłe rurki fermentacyjne. Wewnętrzny tłok został opracowany w sposób zapewniający łagodniejsze uwalnianie się cząsteczek dwutlenku węgla w trakcie fermentacji. Tłok pracuje bardzo spokojnie i nie uderza o ścianki korpusu.

  Rurka ta, nazwana adekwatnie do swojej głównej cechy Ciche Dni i Noce, ma także inne zalety: jest stabilna, trwała, łatwa w czyszczeniu i niezwykle praktyczna. Specjalnie wyprofilowana nóżka pozwala wykorzystać rurkę do korków z otworami o średnicy od 8,5 do 10 mm. Dzięki zastosowaniu nowatorskiego, skutecznego systemu odpowietrzania, wnętrze rurki jest dobrze zabezpieczone przed różnego rodzaju zanieczyszczeniami oraz przed dostępem muszek i innych owadów. Pozwala to zmniejszyć prawdopodobieństwo zakażenia nastawu w trakcie procesu fermentacji.

  Napisz swoją opinię jako pierwszy ! Oceń

  Yellow Drop icon Go top