Opinie i oceny klientów

Opinie i oceny klientów

Jeszcze nikt nie zamieścił opinii
Bestseller
Wskaźnik zawartości alkoholu z termometrem Zobacz większe
Wskaźnik zawartości alkoholu z termometrem

Wskaźnik zawartości alkoholu z termometrem

  Nowy produkt

  Głównymi elementami miernika są: probówka , pływak z odpowiednio naniesioną skalą od 0 do 95 % objętości alkoholu oraz termometr do badania temperatury cieczy, umieszczony na stałe wewnątrz pływaka.

  Więcej szczegółów

  Duża dostępność

  9 Przedmioty

  16,49 zł brutto

  brutto

  Bezpieczne płatności dzięki ochronie SSL

  Cechy produktu

  RodzajPomiary

  Charakterystyka produktu: :

  Głównymi elementami miernika są: probówka , pływak z odpowiednio naniesioną skalą od 0 do 95 % objętości alkoholu oraz termometr do badania temperatury cieczy, umieszczony na stałe wewnątrz pływaka. Urządzenia te skalowane są w temperaturze 20 - 21°C.
  Odczyt objętości alkoholu odczytywany jest bezpośrednio, bez dodatkowych przeliczeń.

  Użytkowanie :

  W celu dokonania pomiaru probówkę należy wypełnić niewielką ilością płynu, w takiej ilości, aby umieszczony w niej pływak unosił się w jego objętości i nie dotykał ścianek zbiorniczka. Po ustaleniu się poziomu zanurzenia, dokonać można odczytu kierując się położeniem dolnego menisku cieczy.
  Ciecz zmienia swoje stężenie (cząsteczki rozprężają się i kurczą) pod wpływem temperatury. Należy zatem pamiętać, aby odczytu dokonywać w temperaturze 20-21°C wtedy będzie on na pewno miarodajny i precyzyjny.

  UWAGA:

  Przyrządy te służą do pomiaru procentów w alkoholach czystych (wódka spirytus, bimber) tzn. bez domieszek cukrów czy garbników, które zafałszowują wynik.

  Napisz swoją opinię jako pierwszy ! Oceń

  Yellow Drop icon Go top