Opinie i oceny klientów

Opinie i oceny klientów

(2/5)
Bestseller
Łyga piwowarska 45cm Zobacz większe
Łyga piwowarska 45cm
Łyga piwowarska 45cm Łyga piwowarska 45cm

Łyga piwowarska 57cm

  Nowy produkt

  Łyga piwowarska wykonana z tworzywa przystosowanego do kontaktu z żywnością, idealnie nadaje się do mieszania zacieru lub podczas gotowania brzeczki z chmielem, wytrzymuje wysokie temperatury, łatwa do umycia, długość 57cm.

  Więcej szczegółów

  Duża dostępność

  382 Przedmioty

  12,00 zł brutto

  brutto

  Bezpieczne płatności dzięki ochronie SSL

  Łyga piwowarska wykonana z tworzywa przystosowanego do kontaktu z żywnością, idealnie nadaje się do mieszania zacieru lub podczas gotowania brzeczki z chmielem, wytrzymuje wysokie temperatury, łatwa do umycia, długość 57 cm

  Tworzywo, z którego wykonane jest mieszadło jest fizjologicznie nieszkodliwe i dopuszczone do kontaktu z artykułami spożywczymi. Odporne na wysoką temperaturę.

  (2/5
  @ 2021-04-03

  Raczej nie.

  W opisie napisano, że nadaje się do mieszania zacieru. Jak dla mnie to nie nadaje się nawet do mieszania gotującej się brzeczki. Jest zbyt miękka a pod wpływem gorącej brzeczki to już całkiem mięknie. Nie polecam. Wcześniejsza wersja łygi plastikowej kupiona tutaj wytrzymała ponad 100 warek. Ta nie doczeka drugiej :-)

  Plusy - fajny pomysł z łyżką na końcu.
  Wykonana ładnie, plastik sprawia dobre wrażenie jeśli chodzi o kontakt z żywnością.
  Minusy - zdecydowanie za miękka, bardzo mocno się wygina nawet podczas mieszania brzeczki. O zacierze piwnym nie wspominając.

  Yellow Drop icon Go top