Opinie i oceny klientów

Opinie i oceny klientów

Jeszcze nikt nie zamieścił opinii
Bestseller
Drożdże gorzelnicze TURBO X-Pure 21,3% 48h Zobacz większe
Drożdże gorzelnicze TURBO X-Pure 21,3% 48h
Drożdże gorzelnicze TURBO X-Pure 21,3% 48h Drożdże gorzelnicze TURBO X-Pure 21,3% 48h

Drożdże gorzelnicze TURBO X-Pure 21,3% 48h

  • Data ważności: 2025-01-27

Nowy produkt

Drożdże Turbo X-Pure 21,3 % to jedyne na rynku drożdże fermentujące do 21,3 % alkoholu. Czysta moc i znakomita jakość — z Turbo X-Pure proces fermentacji przebiega w sposób idealny — szybko i wydajnie.

Więcej szczegółów

Duża dostępność

24 Przedmioty

Najniższa cena produktu z dnia

Obecna cena jest najniższa w ciągu ostatnich 30 dni

12,00 zł brutto

brutto

Bezpieczne płatności dzięki ochronie SSL

Czysta moc i znakomita jakość — z Turbo X-Pure proces fermentacji przebiega w sposób idealny — szybko i wydajnie. Ten nowatorski produkt to mieszanka dwóch wysokoalkoholizujących, aktywnych szczepów drożdży gorzelniczych oraz odpowiednio dobranej pożywki, wspomagającej ich rozwój. Dzięki niej z łatwością przygotujesz w domowym zaciszu (wymagana temperatura fermentacji to 20-25 stopni) swoje ulubione nastawy cukrowe, owocowe i zbożowe. Turbo X-Pure to nowatorski produkt, który fermentuje, aż do 21,3%! Jedna saszetka drożdży wystarcza na 25 L nastawu, a w zależności od oczekiwanej wartości alkoholu wystarczy dodać do niego od 6 do 9 kg cukru! Zaletą mieszanki Turbo X-Pure jest również przebieg procesu — z tymi drożdżami nie musisz przejmować się powstawaniem nieprzyjemnych zapachów podczas produkcji Twoich ulubionych trunków!

SKŁAD PRODUKTU:

Drożdże, fosforan potasu, siarczan magnezu, węglan wapnia, chlorowodorek tiaminy.

PRODUCENT:

Browin sp. z o.o. sp.k.

SPOSÓB PRZYGOTOWANIA I WARUNKI PRZECHOWYWANIA:

Przechowywać w suchym miejscu, w temp. pokojowej.

Do pojemnika fermentacyjnego wsyp pierwszą porcję cukru i rozpuść ją w odpowiedniej ilości letniej wody o temperaturze 25-30°C. Następnie wsyp całą zawartość torebki i dokładnie wymieszaj. Tak przygotowany roztwór fermentuj przez określoną w tabeli ilość dni (zgodnie z wybranym wariantem), w temp. 20-25°C.
Zachowanie odpowiedniej temperatury fermentacji jest warunkiem koniecznym do osiągnięcia założonej zawartości alkoholu w nastawie.

ZAWARTOŚĆ NETTO:

135g

DODATKOWE INFORMACJE:

Na 25L nastawu

Na 7 + 2 kg cukru

Alkohol: do 21,3%

Istotne cechy:

  • Nowatorski produkt — Turbo X-Pure to wysokiej jakości drożdże do nastawów wysokoprocentowych. Dzięki dużej odporności na alkohol zastosowana mieszanka drożdży i pożywki fermentuje, aż do 21,3% !?
  • Do nastawów cukrowych, owocowych i zbożowych — specjalnie skomponowana mieszanka nadaje się do fermentacji różnych surowców, z powodzeniem przygotujesz więc przy użyciu tych drożdży trunki zbożowe, jak i owocowe!
  • Czysta fermentacja podczas fermentowania nastawów drożdże nie wydzielają nieprzyjemnych zapachów! Nie musisz więc obawiać się o przykrą woń w pomieszczeniu, w którym przechowujesz swoje nasatwy!
  • Na 25 L nastawu - jedna saszetka drożdży Turbo X-Pure pozwoli Ci na przygotowanie do 25 L nastawu. 10 saszetek, co pozwoli Ci na przygotowanie, aż 250 L ulubionych trunków!
  • Zalecana temperatura fermentacji 20-25°C - to optymalna temperatura pracy drożdży, zapewniająca odpowiednie odfermentowanie w określonym czasie. Przygotowanie ulubionego trunku nie powinno więc sprawiać problemów!

Polecane

Go top