Sklep Twój Browar powstał jesienią 2010 roku, jako jeden z pierwszych sklepów piwowarskich w Polsce. Będąc pasjonatami tego rozwijającego się dopiero w kraju hobby, chcieliśmy wzbogacić polski rynek o surowce, które nie były jeszcze dostępne, a sami potrzebowaliśmy ich, by rozwijać swój piwowarski warsztat. Brakowało nam wtedy do realizacji pomysłów wielu surowców, takich jak angielskie słody, chmiele z innych kontynentów czy specjalistyczne szczepy drożdży płynnych. 

Dzięki pasji i determinacji, jako pierwsi wprowadziliśmy na polski rynek belgijskie słody Castle Malting, angielskie od Fawcett-Maltsters, chmiele z Nowej Zelandii czy drożdże White Labs, Yeast Bay, Omega i wiele innych. Od 2017 roku jesteśmy oficjalnym przedstawicielem marki Grainfather oraz Mangrove Jack's w Polsce.

W ciągu 10 lat nasza załoga powiększyła się trzykrotnie. ale cały czas towarzyszy nam ta sama piwowarska pasja co na początku drogi. Wciąż eksperymentujemy z nowymi surowcami, układamy i testujemy receptury, które udostępniamy w naszym sklepie.

Znając potrzeby domowych piwowarów, postawiliśmy na sprawną i szybką obsługę klienta, któremu w możliwie najkrótszym czasie dostarczamy wysokiej jakości surowce i sprzęt. Służymy pomocą początkującym piwowarom, z którymi chętnie dzielimy się swoimi doświadczeniami.

Braliśmy i bierzemy udział w licznych imprezach piwnych w Polsce, w tym tych największych, jak Warszawski Festiwal Piwa, Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa czy Poznańskie Targi Piwne.

Skupiając się na sprawnej obsłudze internetowych zamówień, nie zapominamy o naszych klientach, którzy chcieliby spotkać się osobiście, obejrzeć sprzęt i porozmawiać. Od 2014 roku prowadzimy we Wrocławiu sklep stacjonarny, który jest pionierskim, branżowym sklepem w całym województwie.

Jest nam bardzo miło, że nasze starania zostały docenione przez klientów, którzy w 2018 i 2019 roku wybrali nas sklepem piwowarskim nr 1 w Polsce, w plebiscycie PSPD. Domowe warzenie piwa pchnęło nas w kierunku wyrobu innych produktów, jak sery, chleby, wina. Jest to pasja, która wciąż się rozwija i cieszymy się, że możemy dzielić ją z innymi. 


Go top