Opinie i oceny klientów

Opinie i oceny klientów

Jeszcze nikt nie zamieścił opinii
Bestseller
Beczka do fermentacji 10L Zobacz większe
Beczka do fermentacji 10L

Beczka do fermentacji 10L

  Nowy produkt

  Uniwersalna i wszechstronna, biała, plastikowa beczka o wymiarach 25,3 cm x 25,3 cm x 28,3 cm, z zakrętką sprawdzi się zarówno podczas przygotowywania kiszonek np. kapusty czy ogórków, jak i jako pojemnik do przechowywania.

  Więcej szczegółów

  Ostatnie egzemplarze

  1 Przedmiot

  Ostatnie egzemplarze!

  Szukasz zamiennika tego produktu?

  35,01 zł brutto

  brutto

  Bezpieczne płatności dzięki ochronie SSL

  Uniwersalna i wszechstronna, biała, plastikowa beczka o wymiarach 25,3 cm x 25,3 cm x 28,3 cm, z zakrętką sprawdzi się zarówno podczas przygotowywania kiszonek np. kapusty czy ogórków, jak i jako pojemnik do przechowywania. Jej estetyczne wykonanie, trwałość oraz wytrzymałość materiału sprawia, że będziesz cieszył się nią przez długi czas. Szczelna zakrętka zabezpieczy zawartość beczki przed wylaniem lub rozsypaniem. Szeroka średnica wewnętrzna beczki (16 cm) pozwoli zaś na łatwe i bezproblemowe czyszczenie. Biały kolor to nie tylko elegancki design dzięki, któremu beczka pięknie zaprezentuje się w domowej spiżarni . Brak barwników to również sposób na uniknięcie przedostawania się do żywności niebezpiecznych substancji. Beczka w całości wykonana jest z tworzywa HDPE, dopuszczonego do kontaktu z żywnością..

  Idealna do kiszenia — beczka o pojemności 10 L, z zakrętką sprawdzi się szczególnie podczas przygotowywania zimowych przetworów. Wygodnie i bez problemu ukisisz więc w niej solidny zapas kapusty oraz ogórków.

  Wszechstronne zastosowanie —beczka nadaje się nie tylko do kiszenia. Z powodzeniem będzie Ci służyć również jako pojemnik do przechowywania lub transportowania różnych produktów.

  Wygoda korzystania —szczelna zakrętka beczki nie pozwoli Ci na wylanie lub wysypanie jej zawartości. Szeroka, wewnętrzna średnica beczki (16 cm) ułatwi zaś utrzymanie jej wnętrza w czystości.

  Wysoka jakość — trwałość i wytrzymałość materiału, a także estetyczne wykonanie sprawia, że beczka będzie z powodzeniem służyć Ci przez długi czas, pięknie prezentując się w Twojej domowej spiżarni.

  Bezpieczeństwo — produkt w całości wykonany jest z tworzywa HDPE dopuszczonego do kontaktu z żywnością. Biel jest nie tylko elegancka, ale również ze względu na brak sztucznych barwników pozwala na uniknięcie przenikania do żywności niebezpiecznych substancji.

  Wymiary produktu :

  -Długość: 25,3 cm
  -Szerokość: 25,3cm
  -Wysokość: 28,3cm
  -Pojemność: 10L
  -Wew. średnica otworu beczki: 16cm

  Napisz swoją opinię jako pierwszy ! Oceń

  Odpowiedniki produktu

  Yellow Drop icon Go top