Opinie i oceny klientów

Opinie i oceny klientów

Jeszcze nikt nie zamieścił opinii
Bestseller
Docisk do przetworów 1szt Zobacz większe
Docisk do przetworów 1szt
Docisk do przetworów 1szt Docisk do przetworów 1szt Docisk do przetworów 1szt

Docisk do przetworów 1szt

  Nowy produkt

  Docisk do słoików to przydatny przyrząd, który idealnie sprawdzi się podczas przygotowywania słoików z owocowymi i warzywnymi przetworami na zimę. Jego konstrukcja pozwala na utrzymanie warzyw i owoców pod poziomem zalewy, co z kolei zabezpiecza je przed negatywnym wpływem powietrza znajdującego się pod zakrętką.

  Więcej szczegółów

  Duża dostępność

  34 Przedmioty

  1,21 zł brutto

  brutto

  Bezpieczne płatności dzięki ochronie SSL

  Docisk do słoików to przydatny przyrząd, który idealnie sprawdzi się podczas przygotowywania słoików z owocowymi i warzywnymi przetworami na zimę. Jego konstrukcja pozwala na utrzymanie warzyw i owoców pod poziomem zalewy, co z kolei zabezpiecza je przed negatywnym wpływem powietrza znajdującego się pod zakrętką. Korzystając z docisku, nie musisz więc obawiać się, że na powierzchni Twoich kiszonek, dżemów i kompotów pojawi się pleśń! Stosowanie docisku pozwala również na zachowanie znacznie dłużej wszystkich walorów smakowych i zdrowotnych przygotowywanych przetworów. Korzystanie z docisku jest niezwykle łatwe. Wystarczy wypełnić słoik ulubionymi warzywami i owocami oraz zalewą tak, by po włożeniu docisku na wierzch, opierał się on o zakrętkę. Docisk można ponadto wykorzystać do idealnego rozdzielenia różnych składników, którymi wypełnia się słoik. Przyrząd ten ułatwi również odsączanie warzyw i owoców od soku lub zalewy. Produkt wykonany jest z polietylenu — dopuszczonego do kontaktu z żywnością, również do użytku w kontakcie z zalewami z octu i kiszonkami. Docisk dopasowany jest do słoików o średnicy zakrętki 82 mm, można go dociąć również tak, aby pasował do mniejszych słoików z zakrętkami o średnicy 66 mm.

  Odkryj magię przetwórstwa — docisk to mały, ale wnoszący do kuchni prawdziwą rewolucję przyrząd, dzięki któremu odkryjesz magię przygotowywania domowych przetworów na nowo!

  Bez obaw o pleśń i zepsucie — konstrukcja docisku pozwala utrzymać warzywa i owoce pod poziomem zalewy, co doskonale zabezpiecza je przed negatywnym wpływem powietrza znajdującego się pod zakrętką.

  Do słoików w różnych rozmiarach — docisk dopasowany jest do słoików o średnicy zakrętki 82 mm, można go jednak dociąć tak, by pasował do słoików o średnicy zakrętek 66 mm.

  Bezpieczny w kontakcie z żywnością — docisk wykonany jest z polietylenu. Materiał ten jest dopuszczony do kontaktu z żywnością i może być używany również w kontakcie z zalewami octowymi i kiszonkami.

  Wymiary produktu :

  -średnica 6,8 cm
  -wysokość 2,2
  -grubość 2,0

  Napisz swoją opinię jako pierwszy ! Oceń

  Yellow Drop icon Go top