Opinie i oceny klientów

Opinie i oceny klientów

Jeszcze nikt nie zamieścił opinii
Bestseller
Maori Amber 13°BLG - z ekstraktów Zobacz większe
Maori Amber 13°BLG - z ekstraktów

Maori Amber 13°BLG - z ekstraktów

  Nowy produkt

  Maori Amber czyli Bursztyn Maorysów, to zamknięty w piwie niezwykły aromat nowozelandzkich chmieli. Wyraźny zbożowy smak słodu z nutami karmelowymi to solidna podstawa, na której tle prezentują swe walory chmiele Nelson Sauvin, Motueka i Wai-iti.

  Więcej szczegółów

  Duża dostępność

  2 Przedmioty

  Ostatnie egzemplarze!

  Najniższa cena produktu z dnia

  Obecna cena jest najniższa w ciągu ostatnich 30 dni

  159,00 zł brutto

  brutto

  Bezpieczne płatności dzięki ochronie SSL

  Cechy produktu

  RodzajZestawy z ekstraktu
  BarwaBursztynowe
  Chmielenie na zimnoNie
  Zawartość alkoholu4,1 - 6 %
  Goryczka IBU43
  Alkohol %5,0%
  FermentacjaGórna
  Zestaw na:23L
  StyleNowofalowe

  Maori Amber czyli Bursztyn Maorysów, to zamknięty w piwie niezwykły aromat nowozelandzkich chmieli. Wyraźny zbożowy smak słodu z nutami karmelowymi to solidna podstawa, na której tle prezentują swe walory chmielena której tle prezentują swe walory chmiele Nelson Sauvin, Motueka i Wai-iti. Wnoszą aromaty tropikalnych owoców jak mango czy marakuja oraz nadają piwu zrównoważoną goryczkę, która nie zagłusza unikalnego bukietu smakowego tego piwa.

  CECHY PRODUKTU:

  Zestaw: 23L

  Zestaw z ekstraktów.

  SKŁAD PRODUKTU:

  Ekstrakty:
  Ekstrakt Słodowy Bursztynowy 1,5kg - 3 szt

  Chmiele:
  Chmiel Nelson Sauvin - 25g
  Chmiel Wai-Iti - 25g
  Chmiel Motueka - 50g

  Zestaw zawiera instrukcję

  Informacja o alergenach: 
  Ekstrakty słodowe zawierają gluten

  PRODUCENT:

  Twój Browar

  SPOSÓB PRZYGOTOWANIA I WARUNKI PRZECHOWYWANIA:

  Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu;
  Ekstrakt przed otwarciem powinien być ogrzany.

  ZAWARTOŚĆ NETTO:

  Zestaw 23L - ekstrakty 4,5kg, chmiele 100g

  DODATKOWE INFORMACJE:

  Drożdże: Nie wchodzą w skład zestawu
  Wybierz proponowany szczep drożdży.

  DROŻDŻE SUCHE:

  Fermentis S-04 - Drożdże piwne w angielskim stylu, bardzo szybko fermentujące. Wytwarzają zrównoważone nuty owocowe i kwiatowe. Ze względu na swoją siłę flokulacji mają tendencję do wytwarzania piwa o większej klarowności. Idealny do szerokiej gamy amerykańskich i angielskich piw, w tym piw chmielowych

  S-04

  LalBrew Nottingham - Wysokiej jakości drożdże górnej fermentacji do szybkiej i niezawodnej fermentacji. Wytwarzają niskie stężenia aromatów owocowych, pozwalając na uzyskanie pełnego naturalnego smaku słodu i chmielu. Dzięki temu drożdże nadają się do szerokiej gamy stylów piwa.

  nottingham

  Mangrove Jack's Liberty Bell M36 - Szczep drożdży górnej fermentacji polecany do szerokiej gamy piw o chmielowym charakterze. Produkuje piwa dość wytrawne, jednak nie redukując zupełnie słodowego chrakteru. Polecane do piw typu: English & American Pale Ale, IPA, Extra Special Bitter, Golden Ale.

  M36

  DROŻDŻE PŁYNNE WYEAST:

  Wyeast 1098 British Ale - Piwa wyprodukowane przy użyciu tego szczepu drożdży charakteryzują się czystym, rześkim smakiem. Drożdże dobrze eksponują słodowy charakter piwa, zachowując również wyraźnie charakter użytych chmieli. Delikatne nuty owocowe. Optymalna tamperatura fermentacji powyżej 18°C.

  1098

  Wyeast 1187 Ringwood Ale - Szczep górnej fermentacji o złożonym profilu estrowym. Bogate nuty owocowe z zachowaniem słodowego charakteru. Wysoka flokulacja pozwala uzyskać piwa bardzo klarowne. Dla jak najlepszych efektów zalecana dłuższa fermentacja.

  1272

  Wyeast 1968 London ESB Ale - Ten szczep drożdży uwydatnia na pierwszy plan słodowość piwa. Piwa wyprodukowane przy pomocy tych drożdży mają tendencję do owocowego profilu. Jest on tym bardziej intensywny im wyższa temperatura fermentacji (21-23°C).

  1318

  DROŻDŻE PŁYNNE WHITE LABS:

  White Labs WLP007 Dry English Ale - Drożdże te znane są z wysokiego odfermentowania osiągając nawet 80%. Wysokie odfermentowanie eliminuje resztkową słodycz, dzięki czemu drożdże dobrze nadają się do wytrwanych piw. Jest to idealna odmiana do amerykańskich i angielskich piw chmielowych.

  001

  White Labs WLP028 Edinburgh Scottisch Ale - Szczep ten produkuje estry gruszki i melona, które dobrze współgrają z nutami chmielu i słodu. Doskonale nadaje się do mocnych piw szkockich lub piw typu barleywine. Jest to wszechstronny szczep, który może być neutralny w dolnym końcu zalecanego zakresu temperatur fermentacji lub zapewniać więcej estrów w wyższym zakresie.

  051

  White Labs WLP090 San Diego Super - Czysty i bardzo szybko fermentujący szczep drożdży. Produkuje piwa o zrównoważonym smaku, niska produkcja estrów, wszechstronny szczep, podobny do WLP 001 jednak szybciej fermentujący.

  066

  Polecane

  Go top