Promocja GRAINFATHER z nowym sterownikiem

GRAINFATHER z nowym sterownikiem

SZANOWNI KLIENCI! W ZWIĄZKU Z AKTUALNIE TRWAJĄCĄ AKCJĄ PROMOCYJNĄ UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE SPRZĘT OBJĘTY RABATEM JEST WYSYŁANY DO 10 DNI ROBOCZYCH. W PRZYPADKU PYTAŃ O DOSTĘPNOŚĆ TOWARU "OD RĘKI" PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY LUB MAILOWY Więcej szczegółów

Produkt na magazynie

Cena:2 959,20 zł

3 699,00 zł

- 20%

Promocja


Nie ma punktów za ten produkt, ponieważ już jest na niego promocja.

Zautomatyzowany browar domowy! Kompleksowy system pozwalający przeprowadzić zacieranie, gotowanie oraz studzenie brzeczki przy pomocy chłodnicy przeciwbieżnej. Sklep twojbrowar.pl jest autoryzowanym przedstawicielm marki Grainfather w Polsce. Oferujemy serwis oraz części zamienne.

Grainfather umożliwia sprawne przeprowadzenie wszystkich procesów zacierania i gotowania z chmielem, aż do wystudzenia brzeczki do temperatury zadania drożdży. Jednokrotny przepływ brzeczki przez chłodnicę przeciwbieżną pozwala obniżyć temp. z 90°C do 20°C. Dzięki czemu 20l brzeczki można schłodzić w 10-15min. Warunkiem jest źródło zimnej, bieżącej wody.

Dzięki dużej mocy grzałki proces podnoszenia temperatury brzeczki i zacieru zachodzi bardzo sprawnie. Dla utrzymania stałej temperatury zacierania grzałkę przełącza się w tryb mniejszego poboru prądu (800W) i dzięki sterownikowi, temperatura jest zachowywana na żądanym poziomie.

Urządzenie wyposażone jest w nową wersję sterownika. Umożliwia on programowanie procesu zacierania w trybie wielotemperaturowym. Precyzyjną kontrolę nad grzałkami w kotle. Możliwe jest programowanie i sterowanie kontrolera zdalnie poprzez telefony wyposażone w system iOS oraz Android. Przy pomocy aplikacji można wprowadzać  schematy zacierania opracowane w programie Beer Smith.

Metoda zacierania poprzez cyrkulację brzeczki pozwala na uzyskanie dobrej efektywności zacierania (do 80-85%). Maksymalna ilość zasypu 9kg. Przy mocniejszych piwach zmniejsza się ilość uzyskanej brzeczki. Dla piw o gęstości do 14blg można uzyskać do 30l nachmielonej brzeczki.

Skład zestawu:

- Obudowa ze stali nierdzewnej.

- Pokrywa ze szkła hartowanego.

- Pompa magnetyczna (6W 1800RPM)

- Filtr zabezpieczający pompę.
- System cyrkulacji brzeczki podczas zacierania
- Wbudowana grzałka z dwoma poziomami grzania - 2000W/800W
- Programator temperatury zacierania.
- Kosz do zacierania oraz pokrywa z sita metalowego ułatwiająca  wysładzanie.
- Dopasowana chłodnica przeciwbieżna.
- Objętość 30l.