Opinie i oceny klientów

Opinie i oceny klientów

Jeszcze nikt nie zamieścił opinii
Bestseller
Pożywka do wina z witaminą B1 10g Zobacz większe
Pożywka do wina z witaminą B1 10g

Pożywka do wina z witaminą B1 10g

  Nowy produkt

  Do prawidłowego rozwoju drożdże winiarskie poza źródłem cukru potrzebują, także związków azotowych i fosforowych, w które ubogie są owoce naszego klimatu oraz witamin, głównie z grupy B.

  Więcej szczegółów

  Duża dostępność

  17 Przedmioty

  4,00 zł brutto

  brutto

  Bezpieczne płatności dzięki ochronie SSL

  Do prawidłowego rozwoju drożdże winiarskie poza źródłem cukru potrzebują, także związków azotowych i fosforowych, w które ubogie są owoce naszego klimatu oraz witamin, głównie z grupy B. Dzięki zastosowaniu Pożywki z witaminą B1 zyskujemy odpowiednie namnożenie drożdży, szybkie rozpoczęcie fermentacji, a także pełne odfermentowanie cukru zawartego w owocach i dodanego w czasie produkcji wina. Witamina B1 stymuluje wzrost drożdży i jest silnym aktywatorem fermentacji. Związki zawarte w pożywkach są wykorzystywane całkowicie przez drożdże w trakcie ich namnażania, więc nie wpłyną na smak i aromat wina oraz na zdrowie człowieka.

  SKŁAD PRODUKTU:

  Wodofosforan (V) diamonu, witamina B1 (chlorowodorek tiaminy)

  PRODUCENT:

  Browin Sp. z o.o. Sp.k.

  SPOSÓB PRZYGOTOWANIA I WARUNKI PRZECHOWYWANIA:

  Przechowywać w suchym miejscu, w temp. pokojowej.

  Stosować w proporcji 1g Pożywki na 1,5-2,5L moszczu. Zawartość torebki wystarcza na 15-25L nastawu wina. Zalecaną ilość pożywki należy dawkować w trzech równych porcjach: I – przed zaszczepieniem drożdżami, II – po 2-3 dniach fermentacji, III – po ok. 10 dniach, gdy °Blg moszczu spadnie do 8-12. Porcje pożywki rozpuścić w ok. 100 ml moszczu, a następnie wlać do pojemnika fermentacyjnego i wymieszać.
  Nie dodawać pożywki bezpośrednio do szczepionki drożdży.

  ZAWARTOŚĆ NETTO:

  10g

  Napisz swoją opinię jako pierwszy ! Oceń

  Yellow Drop icon Go top