Spadek ceny

 • Fermentis S-23

  Szczep drożdży dolnej fermentacji, pochodzący z Niemiec. Drożdże wprowadzają nuty owocowe i estrowe do piw typu lager.

  9,50 zł 15,90 zł Produkt na magazynie
 • Mangrove Jacks 3kg Town Crier/Light Best Bitter

  Ciemno złote piwo typu bitter. Wyraźna, ciasteczkowa słodowość i delikatnie owocowy aromat pochodzący od chmielu dodanego podczas cichej fermentacji i drożdży. Klasyczne, lekkie angielskie "ale" doskonale sprawdzające się jako kompan towarzyskich spotkań.

  79,00 zł 99,00 zł Dostępny
 • Mangrove Jacks 3kg Night Watchmen/Porter

  Ciemno brązowy porter o bogatym smaku czekolady i kawy. Dodatek chmielu podczas fermentacji nadaje aromatycznego zwieńczenia smakom palonych słodów i szlachetny charakter goryczce.

  79,00 zł 99,00 zł Dostępny
 • Mangrove Jacks 3kg Great Redeemer/Old Ale

  Jeden z najstarszych angielskich styli piwa: Old Ale. Ciemna barwa, w smaku nuta kawy, rodzynek , suszonej śliwki.

  79,00 zł 99,00 zł Dostępny
 • Hop Stoper Grainfather

  Filtrator do chmielin wykonany z siatki stalowej o średnicy oczka 400 mikronów dedykowany do automatycznej warzelni Grainfather. Umożliwia bardzo dokładne odfiltrowanie brzeczki po gotowaniu. Dzięki niewielkim oczkom zatrzymuje nawet najmniejsze drobiny chmielu.

  189,00 zł 223,00 zł Dostępny
 • Hop Stoper 3/4"

  Filtrator do chmielin wykonany z siatki stalowej o średnicy oczka 400 mikronów z gwintem 3/4". Umożliwia bardzo dokładne odfiltrowanie brzeczki po gotowaniu. Dzięki niewielkim oczkom zatrzymuje nawet najmniejsze drobiny chmielu. Nakrętka 3/4" umożliwia podłączenie do fermentora z kranikiem z naszej oferty. Proste w obsłudze i niezwykle efektywne urządzenie do domowego browaru!

  199,00 zł 239,00 zł Dostępny