Płatki dębowe (Jest 26 produktów.)

Wybrane specjalnie dla Ciebie

 • Chocolate Brown Ale - Mangrove Jacks
  69,00 zł
  Chocolate Brown Ale - Mangrove Jacks

  Niezwykła kombinacja smaków czekolady, orzechów i brązowego cukru wraz z unikalnym aromatem owoców.

  69,00 zł
 • Irish Red Ale - Mangrove Jacks
  79,00 zł
  Irish Red Ale - Mangrove Jacks

  Klasyczny irlandzki styl piwa. Czerwone "ale". Ciemnomiedziana barwa, wyraźna słodowość, niska goryczka piwa, delikatne nuty palonego jęczmienia. Chmielone na zimno angielskim chmielem Goldings.

  79,00 zł
 • Słód Abbey 0,5kg Castlemalting
  4,50 zł
  Słód Abbey 0,5kg Castlemalting

  Belgijski słód "bursztynowy" palony w wyższych temperaturach niż słody podstawowe, nadaje brzeczce nuty chleba, orzechów i owoców. Gorzki charakter słodu zmniejsza sie wraz z czasem, początkowo może być intensywny.

  4,50 zł
 • Fermentis US-05
  10,41 zł
  Fermentis US-05

  Drożdże do piw w stylu amerykańskim, produkujące neutralne i dobrze zbilansowane piwa, czyste i wytrawne. Tworzą mocną drożdżową czapę i wykazują bardzo dobrą zdolność do sedymentacji podczas fermentacji. Idealne do amerykańskich rodzajów piwa i piw z dużymi ilościami chmielu.

  10,41 zł
Filtry
Sortuj
 • 4,90 zł

  Ilość

  Płatki z dębu amerykańskiego, mocno opiekane. Nadają aromat dębowej beczki, nuty wanilli i migdałów. Dodawane na etapie cichej fermentacji do piwa/wina lub do gotowego destylatu.

  4,90 zł

  Duża dostępność

 • 12,90 zł

  Ilość

  Wiórki z drzewa jałowca. Nadają przyjemnego, lekko korzennego smaku destylatom. Mogą być stosowane również do leżakowania piw typu Kveik, warzonych z jagodami jałowca. Dodawane do piwa na etapie cichej fermentacji 30-50g/20l. Dla destylatów 2-4g/l

  12,90 zł

  Duża dostępność

 • 15,90 zł Oczekiwanie na dostawę

  Wiórki z czerwonego sandałowca idelanie nadają się do szybkiego barwienia destylatów. Kolor od intensywnie czerwonego po głęboką, ciemną miedź. Nie wpływają znacząco na smak destylatu.

  15,90 zł

  Chwilowy brak towaru

  Oczekiwanie na dostawę
 • 7,50 zł Oczekiwanie na dostawę

  Płatki dębowe po beczce whisky. Nadają aromat drewnianej beczki z nutami whisky. Dodawane na etapie cichej fermentacji do piwa/wina lub do gotowego destylatu. Dawkowanie 30-50g na 20L piwa/wina, 2-4g/l destylatu.

  7,50 zł

  Chwilowy brak towaru

  Oczekiwanie na dostawę
 • 7,00 zł Oczekiwanie na dostawę

  Płatki dębowe z beczki sherry. Dodawane na etapie cichej fermentacji do piwa/wina lub do gotowego destylatu. Nadają aromat drewnianej beczki z nutami sherry. Dawkowanie 30-50g na 20L piwa/wina, 2-4g/l destylatu.

  7,00 zł

  Chwilowy brak towaru

  Oczekiwanie na dostawę
 • 6,90 zł Oczekiwanie na dostawę

  Płatki dębowe nadają aromat dębowej beczki i nuty wanilii, nieco mniej intensywne niż płatki High Vanilla. Leżakowanie w piwie nadaje przyjemne tło smakom prażonego słodu. Szczególnie polecane dla piw ciemnych.

  6,90 zł

  Chwilowy brak towaru

  Oczekiwanie na dostawę
 • 5,90 zł

  Ilość

  Intensywnie palone płatki dębowe. Wnoszą wyraźny aromat dębowej beczki oraz intensywną miedzianą barwę w destylatach. Nadają się do leżakowania w piwie oraz starzenie win. Wprowadzają smakowe nuty wanilii, karmelu, kawy.

  5,90 zł

  Duża dostępność

 • 10,00 zł

  Ilość

   Płatki z drzewa morwowego. Nadają wyrazistej barwy destylatom. Odcień od jasno złotej do ciemno miedzianej. Wnoszą słodkie, lekko taniczne nuty.

  10,00 zł

  Duża dostępność

 • 7,50 zł Oczekiwanie na dostawę

  Płatki dębowe wyprodukowane z beczki po koniaku. Nadają aromat dębowej beczki i koniakowe nuty. Dodawane na etapie cichej fermentacji do piwa/wina lub do gotowego destylatu. Dawkowanie 30-50g na 20L piwa/wina, 2-4g/l destylatu.

  7,50 zł

  Chwilowy brak towaru

  Oczekiwanie na dostawę
 • 6,90 zł Oczekiwanie na dostawę

  Płatki dębowe z bardzo wyraźnym aromatem wanilii. Polecane do leżakowania z piwami ciemnymi typu stout, porter. Świetnie komponują się z nutami kawy, czekolady i prażonego ziarna.

  6,90 zł

  Chwilowy brak towaru

  Oczekiwanie na dostawę
Sortuj
Brakuje Ci jakiegoś produktu w naszej ofercie? Napisz do nas
Pokazuje 1 - 10 z 26 elementów
Yellow Drop icon Go top