Opinie i oceny klientów

Opinie i oceny klientów

(5/5)
Bestseller
Tyci Browar - zacieranie Zobacz większe
Tyci Browar - zacieranie

Tyci Browar - zacieranie

  Nowy produkt

  Tyci Browar - browar domowy, to pierwszy na rynku w pełni wyposażony zestaw startowy, który zmieści się w szafie. Zawiera kompletny ekwipunek potrzebny do uwarzenia pierwszej i każdej kolejnej warki!

  Więcej szczegółów

  Chwilowy brak towaru

  Najniższa cena produktu z dnia

  Obecna cena jest najniższa w ciągu ostatnich 30 dni

  499,00 zł brutto

  brutto

  Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

  Bezpieczne płatności dzięki ochronie SSL

  Cechy produktu

  RodzajZestawy ze słodu
  ZESTAWY PIWOWARSKIE NA STARTDo wyrobu piwa ze słodu
  Zestaw do warzenia piwa

  Zaskocz swoich znajomych pysznym domowym piwem! "Tyci Browar - Browar Domowy" to kompletny zestaw składników niezbędnych do uruchomienia Twojego pierwszego Browaru Domowego wraz z surowcami! Zestaw przygotowany jest do wyrobu piwa z naturalnych surowców: słodu, chmielu i drożdży, odzwierciedla klasyczny proces zacierania w profesjonalnym browarze.

  Zestaw piwowarski

  Chciałbyś warzyć piwo, ale obawiasz się, że przechowywanie dużych fermentorów, gara zaciernego i reszty sprzętu zajmie Ci za dużo miejsca? Dodatkowo obawiasz się, że po zakupie gotowego zestawu nie będziesz posiadał wszystkich elementów koniecznych do uwarzenia swojej pierwszej warki piwa?

  Znaleźliśmy na to rozwiązanie, czyli Tyci Browar – Browar domowy!

  To pierwszy dostępny na rynku zestaw sprzętowy do produkcji piwa, który zmieści się w szafie, a nawet pod łóżkiem!

  W opakowaniu zestawu Tyci Browar – Browar domowy znajdziesz wszystkie elementy potrzebne do uwarzenia swojego pierwszego domowego piwa. Po otworzeniu zestawu jedyna własna rzecz, którą będziesz potrzebował, to kuchenka gazowa lub indukcyjna!

  Z pomocą Tyci Browaru będziesz mógł warzyć warki o objętości 10-12 litrów. Dodatkowo nie musisz martwić się o butelki, bo Tyci Browar je zawiera!

  Piwowarstwo nie musi pochłaniać masy miejsca, ponieważ cały sprzęt mieści się w kartonie o wymiarach 63x39x39cm. Oznacza to także, że Tyci Browar – Browar domowy możesz zamówić również do paczkomatu!

  Zestaw do piwa

  Skład zestawu "Tyci Browar - zacieranie":

  1. Fermentor 15L z kranikiem - sprawdzi się podczas rozlewu młodego piwa do butelek

  2. Fermentor 15L z rurką fermentacyjną - umożliwi Ci przeporwadzenie fermentacji piwa

  3. Areometr - pomoże sprawdzić Ci zawartość cukrów w brzeczce oraz potencjalną zawartość alkoholu

  4. Środek do dezynfekcji 100g- pozwoli Ci uchornić piwo przed szkodliwym działaniem mikroorganizmów

  5. Miarka do cukru - do odmierzania cukru do refermentacji

  6. Termometr ciekłokrystaliczny - idealny do pomiaru temperatury w fermentorze

  7. Wąż do rozlewu 2m - idealny do przelewania młodego piwa z fermentora lub rozlewu do butelek

  8. Zaworek grawitacyjny - do rozlewu piwa w butelki 

  9. Łyga piwowarska  - wymieszasz nią wszystkie składniki

  10. Glukoza krystaliczna 200g - dodawana w celu refermentacji w butelkach

  11. Jodowy wskaźnik skrobi - przy jego pomocy sprawdzisz kiedy proces zacierania się zakończy

  12. Filtrator z oplotu - wspaniałe rozwiązanie w procesie filtracji

  13. Gar zacierny 15L - przeprowadzisz w nim proces zacierania i gotowania piwa (działa na wszystkich rodzajach kuchenki)

  14. Termometr piwowarski  - sprawdzony podczas zacierania, gdzie utrzymanie zadanej temperatury jest bardzo istotne

  15. Butelki, kapsle i kapslownica. - rozlejesz do nich swoje gotowe piwo

  16. Instrukcja, drożdże i zestaw surowców* - niezbędne składniki z których przygotujesz swoje własne piwo

  Zestaw do robienia piwa

  *Zestaw surowców do wyboru w opcjach produktu na 10 litrów domowego piwa: (Zestaw surowców jest ześrutowany i zawiera dedykowane drożdże piwowarskie oraz instrukcję)

  Do wyboru:

  Zestaw "Polskie Jasne" (Słód śrutowany, Naturalny chmiel w granulacie,  drożdże, instrukcja) Poznaj swój chmiel! Klasyczne polskie odmiany chmielu, które weszły do kanonu  światowego piwowarstwa – chmiel Marynka i Lubelski. Poznaj ich aromat warząc jasne piwo na polskim słodzie i chmieląc tradycyjnym polskim chmielem. Żeby nikt nie zarzucił – cudze chwalicie swego nie znacie!

  zestaw do warzenia piwa Polskie Jasne

  Zestaw "Prawdziwe Pszeniczne" (Słód śrutowany, Naturalny chmiel w granulacie,  drożdże, instrukcja) Prawdziwe pszeniczne, piwo jasne górnej fermentacji, w stylu Weissbier. Piwo delikatne, wręcz deserowe, w smaku dominuje słodowość lekko zrównoważona goryczką. Charterystyczne dla tego stylu są nuty bananowo goździkowe pochodzące ze specjalnych  szczepów drożdży. Piwo nie wymaga długiego leżakowania.

  zestaw do warzenia piwa Prawdziwe pszeniczne

  Zestaw "Pale Ale" (Słód śrutowany, Naturalny chmiel w granulacie,  drożdże, instrukcja) Piwo górnej fermentacji, jak z angielskiego pubu! Bursztynowy kolor, bogactwo słodowych smaków i wyraźna, zdecydowana goryczka.
  Styl Pale Ale to klasyka brytyjskiego piwowarstwa

  zestaw do warzenia piwa Pale Ale

  Zestaw "Dry Stout" (Słód śrutowany, Naturalny chmiel w granulacie,  drożdże, instrukcja) Piwo górnej fermentacji, ciemne z nutami palonego ziarna i wyraźną goryczką. Komercyjnym przykładem tego stylu jest Guinness Draught Stout.

  zestaw do warzenia piwa Dry Stout

  Zestaw "APA" (Słód śrutowany, Naturalny chmiel w granulacie,  drożdże, instrukcja) Intensywny zapach i aromat cytrusowo-żywiczny pochodzący z amerykańskich odmian chmielu. Nowofalowy styl dla entuzjastów amerykańskich chmieli.

  zestaw do warzenia piwa APA  Nie wiesz jak zacząć? Kompletna video-instrukcja warzenia piwa domowego z naturalnych surowców:

  (5/5
  @ 2022-10-21

  Idealny zestaw do nauki warzenia z zacieraniem

  Idealny zestaw na początku warzenia z zacieraniem. Zawiera wszystko, co jest na początku potrzebne. Wystarczy dokupić zestaw surowców i drożdże i spokojnie można przejść wszystkie etapy warzenia.

  (5/5
  @ 2021-12-16

  Najlepszy zestaw dla początkującego

  Zestaw kupiłem jako prezent dla znajomego aby go wkręcić w piwowarstwo, sam jestem doświadczonym piwowarem i przyznaję że, kupując ten zestaw byłem sceptycznie nastawiony i chciałem wszystkie rzeczy osobno kompletować. Brak czasu jednak przeważył i zdecydowałem się na "gotowca", jestem po pierwszym warzeniu z znajomym i szczerze polecam zestaw. Są w nim niezbędne rzeczy, które sprawią że, inicjacja na piwowara przebiegnie bezproblemowo i przyjemnie, oraz nie zrazi debiutanta na starcie ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ

  Polecane

  Go top