Spadek ceny

na stronę
 • Chmiel Dana szyszka 100g

  Chmiel z rodziny Styrian będący krzyżówką chmieli Hallertau Magnum oraz aromatycznych odmian słoweńskich chmieli, z których najbardziej znany jest Styrian Goldings. Aromat opisywany jako delikatnie kwiatowy z cytrynową nuta . Chmiel zdobył popularność dzięki zastosowaniu go w serii piw typu "single hop" przez browar Brew Dog.

  7,50 zł 15,00 zł Produkt na magazynie
 • Chmiel Aramis szyszka 100g

  Nowa odmiana francuskiego chmielu. Posiada szlachetny ziołowo-kwiatowy aromat podobny do klasycznych europejskich odmian jak Saaz czy Hallertau mittelfrüh a do tego wyraźną nutę cytrusową. Stosowany do chmielenia dla aromatu oraz do chmielenia na zimno. Wykorzystany między innymi w piwie Japanese Green Tea IPA   i Arbor Ale Aramis

  8,40 zł 14,00 zł Produkt na magazynie
 • Chmiel Palisade szyszka 100g

  Chmiel o właściwościach aromatycznych wnosi nuty moreli i wyraźnej goryczy. Do chmielenia piw górnej fermentacji w celu nadania niezwykłego aromatu lub delikatnej, wyraźnej goryczki.

  9,60 zł 15,99 zł Produkt na magazynie
 • Chmiel WGV szyszka 100g

  Chmiel o właściwościach uniwersalnych z przyjemnym lekko owocowym aromatem. Wyhodowany z odmiany Golding. Nadaje łagodnej, czystej goryczki. Stosowany dla aromatu wnosi owocowe nuty. Używany do chmielenia na zimno piw w stylu pale ale.

  9,60 zł 15,99 zł Produkt na magazynie
 • Chmiel Sylva szyszka 100g

  Australijska odmiana wyhodowana z czeskiego klasycznego chmielu Saaz. Połączenie cech szlachetnego chmielu aromatycznego o wyraźnym ziołowo-kwiatowym aromacie z delikatnymi nutami owocowymi australijskich odmian.

  9,60 zł 15,99 zł Produkt na magazynie
 • Chmiel Summit szyszka 100g

  Chmiel o właściwościach uniwersalnych wyhodowany przez członków stowarzyszenia American Dwarf Hop. Jest pierwszym wysokogoryczkowym chmielem amerykańskim, stosowany także do chmielenia na zimno. Niezwykły aromat określany jako cytrusy, mandarynka, grejpfrut.

  10,20 zł 17,00 zł Produkt na magazynie
 • Chmiel Triskel szyszka 100g

  Chmiel uniwersalny o przyjemnym aromacie kwiatowym i delikatnych nutach owocowych. Wysoka zawartość olejków eterycznych. Używany do chmielenia piw dolnej i górnej fermentacji.

  10,20 zł 17,00 zł Produkt na magazynie
 • Chmiel Bravo szyszka 100g

  Chmiel o właściwościach goryczkowych stosowany do piw górnej fermentacji. Nadaje lekko owocowe i kwiatowe nuty. Polecany do piw typu AIPA.

  10,20 zł 17,00 zł Produkt na magazynie
 • Chmiel Helga szyszka 100g

  Australijski chmiel aromatyczny pochodzący od klasycznej niemieckiej odmiany Halertau Mittelfruh. Szczególnie wyeksponowane nuty kwiatowe z klasyczną, delikatną ziołowością.

  10,20 zł 17,00 zł Produkt na magazynie
 • Chmiel Northdown szyszka 100g

  Chmiel o właściwościach uniwersalnych poza dobrze zbalansowaną goryczką nadaje przyjemny łagodny aromat. Stosowany do chmielenia piw w stylu Ale; Mild, Old Ale, Belgian Dubbel, Porter, Stout.

  10,80 zł 18,00 zł Produkt na magazynie