Opinie i oceny klientów

Opinie i oceny klientów

(4,5/5)
Bestseller
Jestem Piwowarem - Browar Domowy Zobacz większe
Jestem Piwowarem - Browar Domowy

Jestem Piwowarem - Browar Domowy

  Nowy produkt

  "Jestem Piwowarem - Browar Domowy" to kompletny zestaw składników niezbędnych do uruchomienia Twojego pierwszego Browaru Domowego wraz z surowcami! Zestaw przygotowany jest do wyrobu piwa z naturalnych surowców: słodu, chmielu i drożdży, odzwierciedla klasyczny proces zacierania w profesjonalnym browarze.

  Więcej szczegółów

  Duża dostępność

  91 Przedmioty

  289,00 zł brutto

  brutto

  Bezpieczne płatności dzięki ochronie SSL

  "Jestem Piwowarem - Browar Domowy" to kompletny zestaw składników niezbędnych do uruchomienia Twojego pierwszego Browaru Domowego wraz z surowcami! Zestaw przygotowany jest do wyrobu piwa z naturalnych surowców: słodu, chmielu i drożdży, odzwierciedla klasyczny proces zacierania w profesjonalnym browarze.

  Gotowy do uruchomienia od zaraz!

  Do uwarzenia 20l piwa metodą zacierania będzie potrzebny dodatkowo garnek 30l. Warto wyposażyć się w większy pozwalający przygotować jednorazowo większą ilość piwa.

  Nie wiesz jak zacząć? Kompletna video-instrukcja warzenia piwa domowego z naturalnych surowców.  Skład zestawu "Jestem Piwowarem - Browar Domowy":

  Fermentor z rurką fermentacyjną
  - umożliwi przeporwadzenie fermentacji

  Fermentor z kranikiem
  - idealny do rozlewu młodego piwa 

  Areometr
  - pomoże sprawdzić Ci zawartość cukrów w brzeczce oraz potencjalną zawartość alkoholu


  Środek do dezynfekcji 100g- pozwoli Ci uchornić piwo przed szkodliwym działaniem mikroorganizmów

  Kapslownica GRETA
  - ręczna kapslownica, dzięki której z łatwością zabutelkujesz piwo

  Miarka do cukru -
  do odmierzania cukru do refermentacji

  Kapsle 100 szt.


  Łyga piwowarska
   - wymieszasz nią wszystkie składniki

  Termometr ciekłokrystaliczny
  - idealny do pomiaru temperatury w fermentorze

  Wąż do rozlewu 1m
  - idealny do przelewania młodego piwa z fermentora lub rozlewu do butelek

  Termometr piwowarski 
  - sprawdzony podczas zacierania, gdzie utrzymanie zadanej temperatury jest bardzo istotne

  Jodowy wskaźnik skrobi
  - przy jego pomocy sprawdzisz kiedy proces zacierania się zakończy

  Filtrator z oplotu
  - wspaniałe rozwiązanie w procesie filtracji

  Glukoza krystaliczna 200g
  - dodawana w celu refermentacji w butelkach

  Zestaw surowców do wyboru w opcjach produktu na 20 litrów domowego piwa:

  Do wyboru:

  Zestaw "Polskie Jasne"
  (Słód śrutowany, Naturalny chmiel w granulacie,  drożdże, instrukcja)

  Poznaj swój chmiel! Klasyczne polskie odmiany chmielu, które weszły do kanonu  światowego piwowarstwa – chmiel Marynka i Lubelski. Poznaj ich aromat warząc jasne piwo na polskim słodzie i chmieląc tradycyjnym polskim chmielem. Żeby nikt nie zarzucił – cudze chwalicie swego nie znacie!

  Zestaw "Prawdziwe Pszeniczne" (Słód śrutowany, Naturalny chmiel w granulacie,  drożdże, instrukcja) Prawdziwe pszeniczne, piwo jasne górnej fermentacji, w stylu Weissbier. Piwo delikatne, wręcz deserowe, w smaku dominuje słodowość lekko zrównoważona goryczką. Charterystyczne dla tego stylu są nuty bananowo goździkowe pochodzące ze specjalnych  szczepów drożdży. Piwo nie wymaga długiego leżakowania.

  Zestaw "Pale Ale" (Słód śrutowany, Naturalny chmiel w granulacie,  drożdże, instrukcja) Piwo górnej fermentacji, jak z angielskiego pubu! Bursztynowy kolor, bogactwo słodowych smaków i wyraźna, zdecydowana goryczka.
  Styl Pale Ale to klasyka brytyjskiego piwowarstwa

  Zestaw "Dry Stout" (Słód śrutowany, Naturalny chmiel w granulacie,  drożdże, instrukcja) Piwo górnej fermentacji, ciemne z nutami palonego ziarna i wyraźną goryczką. Komercyjnym przykładem tego stylu jest Guinness Draught Stout.

  Zestaw "American Bitter" (Słód śrutowany, Naturalny chmiel w granulacie,  drożdże, instrukcja) Intensywny zapach i aromat cytrusowo-żywiczny pochodzący z amerykańskich odmian chmielu. Piwo dla entuzjastów solidnej goryczki. 

  Zestaw "Grodziskie" (Słód śrutowany, Naturalny chmiel w granulacie,  drożdże, instrukcja) Piwo Grodziskie to efekt polskiej myśli piwowarskiej, warzone w Grodzisku Wielkopolskim już w XVI w.  Jasne lekkie piwo z wędzonym aromatem i przyjemną goryczką. Bardzo orzeźwiające, świetne na lato.

  Zestaw "Pszeniczne Ciemne" (Słód śrutowany, Naturalny chmiel w granulacie,  drożdże, instrukcja) Banan i goździki w kawowo-czekoladowej oprawie czyli ciemne piwo pszeniczne. Charakterystyczne aromaty piwa typu Weizen połączone z bogatą słodową treściwością i delikatną chmielową goryczką dla równowagi.

  (5/5
  @ 2021-08-24

  Zadowolony Klient :-)

  Zestaw zgodny z opisem w 100%, bardzo dobrze zapakowany, mega szybka wysyłka. Jakość przedmiotów wchodzący w skład zestawu wysoka, a nie jakaś tandeta lub "chińszczyzna". Polecam z czystym sercem.

  (4/5
  @
  Klient ocenił produkt, ale nie opublikował opinii lub opinia oczekuje na moderację

  Inni klienci kupili również

  Yellow Drop icon Go top