Opinie i oceny klientów

Opinie i oceny klientów

Jeszcze nikt nie zamieścił opinii
Bestseller
Stożkowy fermentor ciśnieniowy Apollo 30L Unitank Zobacz większe
Stożkowy fermentor ciśnieniowy Apollo 30L Unitank
Stożkowy fermentor ciśnieniowy Apollo 30L Unitank Stożkowy fermentor ciśnieniowy Apollo 30L Unitank Stożkowy fermentor ciśnieniowy Apollo 30L Unitank Stożkowy fermentor ciśnieniowy Apollo 30L Unitank Stożkowy fermentor ciśnieniowy Apollo 30L Unitank

Stożkowy fermentor ciśnieniowy Apollo 30L Unitank

  Nowy produkt

  Stożkowy fermentor ciśnieniowy Apollo 30L wynosi warzenie piwa na nowe wyżyny. W przeciwieństwie do konkurencyjnych fermentorów ciśnieniowych, FermZilla czy Fermentasaurus, Apollo dzięki dołączonym zaworom ciśnienia jest gotowy do rozpoczęcia fermentacji ciśnieniowej, zaraz po wyjęciu z pudełka, bez potrzeby modernizacji lub kupowania kolejnych części!

  Więcej szczegółów

  Duża dostępność

  3 Przedmioty

  Ostatnie egzemplarze!

  Najniższa cena produktu z dnia

  Obecna cena jest najniższa w ciągu ostatnich 30 dni

  898,99 zł brutto

  brutto

  Bezpieczne płatności dzięki ochronie SSL

  Cechy produktu

  RodzajKeg King

  Stożkowy fermentor ciśnieniowy Apollo 30L wynosi warzenie piwa na nowe wyżyny. W przeciwieństwie do konkurencyjnych fermentorów ciśnieniowych, Fermzilla czy Fermentasaurus, Apollo dzięki dołączonym zaworom ciśnienia jest gotowy do rozpoczęcia fermentacji ciśnieniowej, zaraz po wyjęciu z pudełka, bez potrzeby modernizacji lub kupowania kolejnych części!

  CECHY PRODUKTU:

  Apollo 30L to stożkowy ciśnieniowy fermentator zdolny do fermentacji do 25L brzeczki pod ciśnieniem, maksymalnie 2.4 bar (35 psi).

  Wykonany jest z krystalicznie czystego tworzywa PET, z formy o kształcie zwiększającym jego wytrzymałość z wbudowanymi uchwytami do transportu. 

  Szeroka (115mm) górna pokrywa z czterema wbudowanymi portami, dwa na króćce typu kornelius corny IN i OUT, jeden na zawór bezpieczeństwa i jednocześnie otwór do chmielenia na zimno oraz otwór wgłębny z osłoną ze stali nierdzewnej na sondę termometru. 

  Unitank został wyposażony w trzy różne zawory nadciśnieniowe (PRV), niebieski 0.7 bar (10PSI), fioletowy 1.0 Bar (15PSI) i czerwony 2,4 bar (35PSI), aby kontrolować ciśnienie gazu podczas fermentacji. Dla większego poziomu kontroli i bezpieczeństwa zalecamy również użycie niedrogiego zaworu spundingowego Spundy, który zapewni Ci dokładną kontrolę ciśnienia i jego podgląd na manometrze.

  Zawór cieczy jest przymocowany do silikonowej rurki z filtrem chmielowym na końcu, która dzięki kuli pływakowej unosi się na powierzchni, pozwala to odbierać klarowne piwo z górnej części tanka.

  Stożkowy fermentor ciśnieniowy Apollo 30L

  ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA:

  - zbiornik 30L z tworzywa PET z uchwytami
  - pokrywa z uszczelkami
  - końcówki kornelius corny IN i OUT
  - 3x zawór PRV (niebieski 0.7 bar (10PSI), fioletowy 1.0 Bar (15PSI) i czerwony 2,4 bar (35PSI))
  - wąż silikonowy z pływakiem ze stali nierdzewnej i filtrem chmielowym
  - zawór wgłębny na sondę temperatury ze stali nierdzewnej
  - butelka na drożdże
  - naklejka z skalą 
  - termometr ciekłokrystaliczny 
  - stojak ze stali nierdzewnej

  SPECYFIKACJA:

  Wymiary:
  - wysokość: 690mm do pokrywy + 30mm do szczytu słupków na pokrywie
  - szerokość: 405mm 

  UWAGA! Płyny w fermentorze Apollo 30L nie mogą nigdy przekraczać 50°C*.

  *Uwaga: Sanityzatory na bazie kwasu fosforowego powinny mieć zakres pH pomiędzy 2,2 - 2,8. Jest to około 1,5 - 2ml środka odkażającego w 1L wody. Powyżej pH 2,8, sanityzator nie przechodzi 30-sekundowego testu zapobiegającego rozwojowi mikroorganizmów. Poniżej zakresu 2,2ph, sanityzator będzie miał wpływ na smak piwa.

  Ciepło czyni więcej szkód fermentatorom PET niż środki chemiczne. Powyżej 50 stopni Celsjusza PET może zmięknąć i trwale się odkształcić. Przed użyciem najlepiej jest pozwolić gorącym roztworom czyszczącym ostygnąć do co najmniej 40 stopni C.

  Przestrzeganie tych zaleceń zapewni integralność zbiornika fermentacyjnego przez cały okres jego użytkowania.

  Apollo Unitank instrukcja PL

  Apollo Unitank instrukcja w języku polskim

  Pliki do pobrania (1.89M)

  Apollo Unitank instrukcja EN

  Apollo Unitank instrukcja w języku angielskim

  Pliki do pobrania (1.75M)

  Polecane

  Go top