Opinie i oceny klientów

Opinie i oceny klientów

Jeszcze nikt nie zamieścił opinii
Bestseller
Session Golden Ale - 10°BLG Zobacz większe
Session Golden Ale - 10°BLG

Session Golden Ale - 10°BLG

  Nowy produkt

  Session Golden Ale - Brytyjski odpowiednik lekkiego lagera. Jak przystało na wyspiarską tradycję oczywiście górnej fermentacji. Jasne, rześkie piwo z żywiczno-cytrusową nutą. Łagodna goryczka, umiarkowana słodowość i niski poziom alkoholu sprawiają, że chętnie sięga się po nie w cieplejsze dni.

  Więcej szczegółów

  Duża dostępność

  162 Przedmioty

  79,00 zł brutto

  brutto

  Bezpieczne płatności dzięki ochronie SSL

  Cechy produktu

  RodzajZestawy ze słodu
  BarwaJasne
  Chmielenie na zimnoNie
  Zawartość alkoholu2,1 - 4 %
  Goryczka IBU25
  Alkohol %3,8%
  FermentacjaGórna
  Zestaw na:20L
  Zestaw na:10L
  Zestaw na:25L
  StyleBrytyjskie

  Session Golden Ale - Brytyjski odpowiednik lekkiego lagera. Jak przystało na wyspiarską tradycję oczywiście górnej fermentacji. Jasne, rześkie piwo z żywiczno-cytrusową nutą. Łagodna goryczka, umiarkowana słodowość i niski poziom alkoholu sprawiają, że chętnie sięga się po nie w cieplejsze dni.

  CECHY PRODUKTU:

  Zestaw: 10, 20, 25L
  (Dostępne w opcjach produktu)

  Słód: Nieśrutowany
  (Wybierz Tak w opcjach produktu dla dodania usługi śrutowania 1zł za 1 kg)

  SKŁAD PRODUKTU:

  Zestaw na 10L:
  Słody:
  Pilzneński - 1kg
  Golden Ale - 0,5kg
  Carabody - 0,2kg

  Chmiele:
  Chmiel Fuggles - 10g
  Chmiel East Kent Goldings - 10g
  Cascade USA - 10g

  Zestaw na 20L:
  Słody:
  Pilzneński - 2kg
  Golden Ale - 1kg
  Carabody - 0,4kg

  Chmiele:
  Chmiel Fuggles - 20g
  Chmiel East Kent Goldings - 20g
  Cascade USA - 20g

  Zestaw na 25L:
  Słody:
  Pilzneński - 2,5kg
  Golden Ale - 1,25kg
  Carabody - 0,5kg

  Chmiele:
  Chmiel Fuggles - 25g
  Chmiel East Kent Goldings - 25g
  Cascade USA - 25g

  Każdy zestaw zawiera instrukcję.

  Informacja o alergenach: 
  Słody zawierają gluten

  PRODUCENT:

  Twój Browar

  SPOSÓB PRZYGOTOWANIA I WARUNKI PRZECHOWYWANIA:

  Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu;
  Słód przed użyciem powinien być rozdrobniony (ześrutowany).

  ZAWARTOŚĆ NETTO:

  Zestaw 10L - słody 1,7kg, chmiele 30g
  Zestaw 20L - słody 3,4kg, chmiele 60g
  Zestaw 25L - słody 4,25kg, chmiele 75g

  DODATKOWE INFORMACJE:

  Drożdże: Nie wchodzą w skład zestawu
  Wybierz proponowany szczep drożdży.

  DROŻDŻE SUCHE:

  Fermentis S-04 - Drożdże piwne w angielskim stylu, bardzo szybko fermentujące. Wytwarzają zrównoważone nuty owocowe i kwiatowe. Ze względu na swoją siłę flokulacji mają tendencję do wytwarzania piwa o większej klarowności. Idealny do szerokiej gamy amerykańskich i angielskich piw, w tym piw chmielowych

  S-04

  LalBrew Nottingham - Wysokiej jakości drożdże górnej fermentacji do szybkiej i niezawodnej fermentacji. Wytwarzają niskie stężenia aromatów owocowych, pozwalając na uzyskanie pełnego naturalnego smaku słodu i chmielu. Dzięki temu drożdże nadają się do szerokiej gamy stylów piwa.

  nottingham

  Mangrove Jack's Liberty Bell M36 - Szczep drożdży górnej fermentacji polecany do szerokiej gamy piw o chmielowym charakterze. Produkuje piwa dość wytrawne, jednak nie redukując zupełnie słodowego chrakteru. Polecane do piw typu: English & American Pale Ale, IPA, Extra Special Bitter, Golden Ale.

  M36

  DROŻDŻE PŁYNNE WYEAST:

  Wyeast 1098 British Ale - Piwa wyprodukowane przy użyciu tego szczepu drożdży charakteryzują się czystym, rześkim smakiem. Drożdże dobrze eksponują słodowy charakter piwa, zachowując również wyraźnie charakter użytych chmieli. Delikatne nuty owocowe. Optymalna tamperatura fermentacji powyżej 18°C.

  1098

  Wyeast 1187 Ringwood Ale - Szczep górnej fermentacji o złożonym profilu estrowym. Bogate nuty owocowe z zachowaniem słodowego charakteru. Wysoka flokulacja pozwala uzyskać piwa bardzo klarowne. Dla jak najlepszych efektów zalecana dłuższa fermentacja.

  1272

  Wyeast 1968 London ESB Ale - Ten szczep drożdży uwydatnia na pierwszy plan słodowość piwa. Piwa wyprodukowane przy pomocy tych drożdży mają tendencję do owocowego profilu. Jest on tym bardziej intensywny im wyższa temperatura fermentacji (21-23°C).

  1318

  DROŻDŻE PŁYNNE WHITE LABS:

  White Labs WLP007 Dry English Ale - Drożdże te znane są z wysokiego odfermentowania osiągając nawet 80%. Wysokie odfermentowanie eliminuje resztkową słodycz, dzięki czemu drożdże dobrze nadają się do wytrwanych piw. Jest to idealna odmiana do amerykańskich i angielskich piw chmielowych.

  001

  White Labs WLP028 Edinburgh Scottisch Ale - Szczep ten produkuje estry gruszki i melona, które dobrze współgrają z nutami chmielu i słodu. Doskonale nadaje się do mocnych piw szkockich lub piw typu barleywine. Jest to wszechstronny szczep, który może być neutralny w dolnym końcu zalecanego zakresu temperatur fermentacji lub zapewniać więcej estrów w wyższym zakresie.

  051

  White Labs WLP090 San Diego Super - Czysty i bardzo szybko fermentujący szczep drożdży. Produkuje piwa o zrównoważonym smaku, niska produkcja estrów, wszechstronny szczep, podobny do WLP 001 jednak szybciej fermentujący.

  066

  Inni klienci kupili również

  Yellow Drop icon Go top